התקנת מרכזיות IP

הקמת חדרי תקשורת ומחשבים


התקנת מרכזיות IP

 

 

 עסקים קטנים רבים מחפשים כיצד להוזיל את עלויות התקשורת שלהם, במיוחד בתחום התקנת מרכזיות IP.

 

כיצד בוחרים ספק התקנת מרכזיות IP לעסק וחוסכים בהוצאות התקשורת בגדול?

 

 

הרעיון המרכזי שעומד מאחורי טכנולוגיות IP Telephony הוא איחוד "עולם" מיתוג הטלפונים עם "עולם" תקשורת המחשבים ויצירת תפיסה טכנולוגית חדשה  מאוחדת שתחסוך בתשתיות כבילה, בציוד, בתחזוקה במשאבי אנוש ותהיה מודולרית.

איחוד הטכנולוגיות יאפשר מענה הולם לשורה של יישומים בהם נדרש קשר הדוק בין עולם המחשוב ועולם הטלפוניה, לדוגמה: שיחת הטלפון שתתבצע ע"י העובד תתנהל באמצעות המחשב בפרוטוקול IP, הפעלת מוקדי שירות Contact Center, שילוב אפליקציות שונות ועוד.

התקנת מרכזיות IP

במרבית העסקים שתי הרשתות הטלפונים והנתונים עובדות על תשתיות כבילה נפרדות שמגיעות לריכוזי תקשורת נפרדים, הניהול והתחזוקה מתבצע ע"י צוותים טכניים וניהוליים שונים.

התקנת מרכזיות IP – הקמת רשת אחודה

 

רשת תקשורת אחודה מבטלת את הצורך בתחזוקת 2-3 רשתות נפרדות לנתונים, טלפוניה ווידאו; כמות המבואות ליד כל משתמש קטנה, לדוגמה, מ-4 מבואות ל-2 או אפילו מבוא בודד, כיוון שטלפון IP כולל גם מתג פנימי לקישור ה- PC של העובד (עלות כל מבוא נעה בין 100-120 דולר ארה"ב).

העתקה, הוספה או הפחתה של משתמשים אינה כרוכה בקריאת שירות ליצרן המרכזייה או בבזבוז זמן יקר של מנהלי הרשת בארגון, אלא בפעולה פשוטה של ניתוק הטלפון והעברתו לחדר אחר (בדיוק כמו שנעשה ב- PC) או על-ידי ביצוע Log-In אל הטלפון בחדר האחר (אין צורך בקבלן תשתיות).

התקנת מרכזיות IP – כתב כמויות (דוגמה בלבד)

 

מחיר יחידה בש"ח

יחידת מידה

סוג ציוד

עבודות אספקה והתקנה:

120 

יח'

התקנת קו/שלוחה המחבר בין ציוד קצה למרכזת הטלפון כולל אספקת שקע טלפון, חיבורים בארונות הסעף ובלוח המ.ס.ר, זיהוי סימון ושילוט והפעלה מלאה של ציוד קצה (לא כולל פריסת כבל בין המנוי לארון הסעף).

150 

יח'

התקנת קו/שלוחה המחבר בין ציוד קצה למרכזת הטלפון כולל אספקת שקע טלפון, פריסת כבל  זוגות באורך עד 40 מטר, חיבורים בארונות סעף ובלוח המ.ס.ר, זיהוי סימון ושילוט והפעלה מלאה של ציוד קצה כולל מובילים.

80 

יח'

תוספת עבור אספקת שקע טלפון כפול כולל חיבור והפעלה מלאה של ציוד קצה נוסף.

750 

יח'

אספקה והתקנת יחידת דלת (מכשיר פנקוד / פנטל) כולל תכנות והפעלה מלאה (ללא מנעול חשמלי).

150 

יח'

אספקה והתקנת מכשיר טלפון רגיל כולל נורית הודעות MSG

250 

יח'

אספקה והתקנת מכשיר טלפון רגיל כולל דיבורית, מסך תצוגה ונורית הודעות MSG

עבודות התקנת/פריסה מחדש:

200 

יח'

התקנת קו/שלוחה המחבר בין ציוד קצה למרכזת הטלפון כולל אספקת שקע טלפון, חיבורים בארונות הסעף ובלוח המ.ס.ר, זיהוי זימון ושילוט והפעלה מלאה של ציוד קצה (לא כולל פריסת כבל בין המנוי לארון הסעף) כולל ניתוק קו או שלוחה ופינוי שקע מגשרים וכו'.

250 

יח'

התקנת קו/שלוחה המחבר בין ציוד קצה למרכזת הטלפון כולל אספקת שקע טלפון, פריסת כבל 4 זוגות באורך עד 40 מטר, חיבורים בארונות סעף ולוח המ.ס.ר, זיהוי סימון ושילוט והפעלה מלאה של ציוד קצה כולל מובילים. כולל ניתוק קו או שלוחה ופינוי שקע מגשרים וכו'.

750 

קומפלט

סידור ארון מ.ס.ר/סעף ללא חומרים (עד 100 זוגות)

 

התקנת מרכזיות IP – שורה תחתונה:

 

בבחירת מרכזית IP לעסק יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של בעל העסק. מומלץ לבחון את החלופות השונות הקיימות כיום בתחום המרכזיות הווירטואליות, שהן רבות, ולקבל החלטה המבוססת על ניתוח צרכים מול החלופות הקיימות בשוק. אנו, בכל מקרה, עומדים לרשותכם לסייע בבחינת החלופות השונות, הצגת יתרונות וחסרונות של כל חלופה, על מנת שתבחרו בחלופה האופטימלית מבחינתכם.

נמאס לך לחפש התקנת מרכזיית טלפון לעסק? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך? שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn  

קטגוריות