מרכזיות תקשורת חייג 077-8123111

מרכזיה אנלוגית

אנשים רבים מתחבטים בבעיה באיזו מרכזית טלפון לבית מומלץ לבחור.

כיצד בוחרים מרכזיות IP לבית וחוסכים בהוצאות התקשורת?

 

הצורך למרכזית טלפון IP לבית פרטי אינו דומה כלל וכלל לצורך במרכזיה המשמשת לעסק. הצורך במרכזיה עסקית שונה מעסק לעסק על פי גודלו, דרישותיו וצורת העבודה בו. בעולם הטכנולוגי והגלובלי תופסת מרכזיית הטלפונים חלק משמעותי בשיקולי התקשורת של העסק. בתחום העסקי יש מגוון רחב של פתרונות, החל ממרכזיות פיזיות בטכנולוגיות שונות, דרך מרכזיות במיקור חוץ וכלה במרכזיות בענן.

 

מרכזיות ip לבית
מרכזיות ip לבית


מרכזיות IP לבית – מחירים

מחירי מרכזיות IP לבית נעים בין 2,500 ש"ח ועד ל- 3,500 ₪. הרבה פחות מעלויות הסמארטפונים והטאבלטים החדשים, שנמכרים בכמויות הולכות וגדלות במגזר הפרטי וגם העסקי. ממילא יש כיום מעבר די מהיר משימוש בטלפוניה קווית לשימוש במכשירי הסמארטפון, גם בבית (בגלל תכניות של Flat Rate), כך שהחשיבות והצורך של מרכזית IP לבית נמצא בירידה.

 

מהם סוגי מרכזיות IP לבית שיש בשוק?

השוק היה מופרד עד לאחרונה בין שלושה סוגי מרכזיות: מרכזיות אנלוגיות, מרכזיות דיגיטליות (מבוססות IP) ומרכזיות IP של ספקי תקשורת בגישת ה- VoB (קול על הפס הרחב), שזה למעשה נתב ביתי משולב קטן, שמספק מרכזית IP לבית על רשת האינטרנט של ספק האינטרנט (ISP). כיום, תחום המרכזיות האנלוגיות מתחיל להיעלם, כי היצרנים הפסיקו לפתח ולייצר מרכזיות כאלו. מה שנמצא בשוק הם עודפים המיובאים ע"י יבואנים זריזים מהמזרח הרחוק "לפי קילו". למרות המחירים הזולים, מומלץ לא לרכוש מרכזיות אנלוגיות. הטכנולוגיה הזו עברה מן העולם.

מכאן, שמומלץ לבחור בין מרכזיות IP לבית קטנות רגילות או מרכזיות VoB קטנות (שהן נתב של ה- ISP).

מרכזיות IP לבית מתחלקות באופן כללי לשני סוגים עיקריים:

א. מרכזיות מבוססות קוד פתוח (בד"כ המדובר באסטריסק). אלו מרכזיות זולות ולרוב הן לא יותר מכרטיס PCI להתקנה על המחשב.

ב. מרכזיות קנייניות או של ספקים מוכרים, שמגיעות במארז נפרד. מרכזיות IP לבית המובילות בשוק הן מרכזיות פנסוניק מבית יורוקום ומרכזיות LG המשווקות ע"י חברת בזק בינלאומי.

מרכזיות IP לבית – שורה תחתונה:

בבחירת מרכזית IP לבית יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים. מומלץ לבחון את החלופות השונות הקיימות כיום, שהן רבות, ולקבל החלטה המבוססת על ניתוח צרכים מול החלופות הקיימות בשוק. אנו, בכל מקרה, עומדים לרשותכם לסייע בבחינת החלופות השונות, הצגת יתרונות וחסרונות של כל חלופה, על מנת שתבחרו בחלופה האופטימלית מבחינתכם.

נמאס לך לחפש מרכזיית IP לבית מתאימה עבורך? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

אם הקו תפוס, תתקשרו שוב או השאירו הודעה ואחזור אליכם בהקדם.

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך? שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn  

קטגוריות