מרכזיות IP של סלקום

IP CENTREX בזק – מרכזיה וירטואלית


מרכזיות IP של סלקום

 מרכזיות IP של סלקום – סקירה כללית 

שירות IP CENTREX מהווה למעשה מרכזייה וירטואלית לעסקים, ובא להחליף את המרכזייה המקובלת. בעוד מרכזיות רגילות, משוכללות ככל שתהיינה, דורשות התקנה במשרד ובמשרדים הנוספים אם קיימים, וכן רכישת ציוד קצה נלווה כמו טלפונים ומכשירי פקס וכד', שירות ה IP CENTREX הוא, כאמור שירות של מרכזיה וירטואלית לעסקים, והוא באמת מתאים מאד לעסקים מכל סוג המעוניינים לחסוך ולהרוויח.

IP CENTREX, בהיותו מרכזיה וירטואלית, איננו מותקן במשרד ואינו דורש ציוד נוסף ולכן חוסך את עלויות ההתקנה ואת עלויות רכישת הציוד. IP CENTREX מותקן אצל הספק של השירות עצמו.

מרכזיות IP של סלקום – יתרונות / חסרונות

מרכזיות IP של סלקום

מרכזיות IP של סלקום – מאפיינים נוספים:

.
נוחות – את ה IP CENTREX אפשר לחבר לכל מחשב וגם לטלפונים ניידים (ובמתקדמים קיימת אפשרות לשיחות ועידה מצולמות).
עלות – מדובר בהזמנת חבילת שירות, הזולה משמעותית כאשר מחשבים את גודל התקציב המוקדש להתקנת מרכזיית טלפון ורכישת הציוד הנלווה. את שירות IP CENTREX ניתן לרכוש במחיר אטרקטיבי ובפריסה חודשית קבועה ונוחה.
איכות – טכנולוגיה מתקדמת ואיכותית ללא צורך בציוד מסורבל תחזוקה ותיקונים.
מותאם אישית- שירות ה IP CENTREX מותאם באופן אישי לכל לקוח בהתאם לצרכי העסק שלו וליכולות שלו. בנוסף מדובר בשירות גמיש ואל כובל, אשר ניתן לשנות את חבילת הרכישה בכל עת במידה והעסק מתרחב או מצטמצם.
ממשק נוח – תפעול IP CENTREX הוא נוח, יעיל וקל כיוון שמותקן בו ממשק ידידותי למשתמש ובו משך הפעלה והסברה.

מרכזיות IP של סלקום – סיכום:

 
שירות IP CENTREX מתאים לכל עסק. גם עסק ותיק אשר שנים מתנהל עם מרכזיות טלפון, יכול לעבור ל IP CENTREX. גם עסק קטן בעל שלוחה אחת וגם עסק גדול מאד ובו שלוחות רבות וסניפים רבים (אפילו ברחבי העולם) יכולים, ואף מומלץ להם לעבור לטכנולוגיית IP CENTREX. בין אם אתה מפעל תעשייתי, משרד היי טק, בעל רשת חנויות בגדים או משרד עורכי דין – האפשרויות של שירות ה IP CENTREX  מתאימות וכדאיות עבור כולם בכפוף כמובן למגבלות ולחסרונות של המערכת.
לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

השאר תגובה

פוסטים נוספים

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך? שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn  

קטגוריות