מרכזיות ip של פנסוניק

מרכזיות IP של פנסוניק

 

איזו מרכזית IP  (מרכזיה פיזית ולא וירטואלית) מומלץ לרכוש לעסק?

שחקן בולט בשוק הוא מרכזיות IP של פנסוניק.

 

השאלה הנותרת: איך בוחרים בפתרון המתאים לצרכי העסק?

מרכזיות IP – סקירה כללית

הרעיון המרכזי שעומד מאחורי טכנולוגיות IP Telephony הוא איחוד "עולם" מיתוג הטלפונים עם "עולם" תקשורת המחשבים ויצירת תפיסה טכנולוגית חדשה  מאוחדת שתחסוך בתשתיות כבילה, בציוד, בתחזוקה במשאבי אנוש ותהיה מודולרית.

איחוד הטכנולוגיות יאפשר מענה הולם לשורה של יישומים בהם נדרש קשר הדוק בין עולם המחשוב ועולם הטלפוניה, לדוגמה: משתמש הגולש לאתר הארגון לביצוע תשלומים שונים או לקבלת מידע, שיחת הטלפון תתנהל באמצעות המחשב בפרוטוקול IP.

כשניגשים לנתח את מכלול הוצאות התקשורת של עסקיים מבחינים מיד, שיש לבחון הסכמים שונים רבים ובמקרים רבים גם שני ספקים שונים או יותר באותו תחום פעילות: מפ"א (מפעיל פנים ארצי), תמסורת, סלולר, נס"ר (נקודת סיום רשת) ומרכזיות, אינטרנט, רשת תקשורת מחשבים ותקשורת בינלאומית.

מרכזיות ip של פנסוניק
מרכזיות ip של פנסוניק

 

מרכזיות ip של פנסוניק

מוצרי פנסוניק מצטיינים בפשטות יחסית, מינימום תחזוקה ובמחיר נוח, מה שהפך אותם לפופולריים בכל רבדי השוק ובמיוחד בתחום ה- SMB/SME. בעולם, מחזיקה פנסוניק כ- 20% מהשוק העולמי של המרכזיות בתחום ה- SMB ובישראל היקף זה מוערך בכ- 25%.

יורוקום פנסוניק מציעה ללקוחות גם קו של טלפוני IPKX-NT300, סדרת טלפוני IP חכמים הכוללים מגוון תכונות המאפשרות העברת קול על גבי רשת IP, תוך שמירה על איכות הקול ואמינות גבוהה. בנוסף, מוצעים קווי מוצרים משלימים של טלפוני DECT מוגני אבק ומים, בסיסי תקשורת אלחוטית מרוחקים ל- DECT, טלפונים וירטואליים בתכנת VoIP למחשב נייח ולמחשב נייד וגרסאות למכשירי סלולר וטאבלטים (בכל מערכות ההפעלה הניידות הנפוצות), טלפוני שיחות ועידה ועוד.

 

יתרונות מרכזיות IP של פנסוניק (לפי פרסומי חברת יורוקום):

מרכזיות פנסוניק – יתרונות מערכת:

מרכזיות IP של פנסוניק

מרכזיות פנסוניק – קיבולות מקסימליות:

מרכזיות IP של פנסוניק

 

מרכזיות IP של פנסוניק – סיכום

תחום מרכזיות IP לעסקים  ושירותי תקשורת בענן בפרט הוא תחום חדש ודי מורכב, הדורש הבנה, ניסיון וידע. לכן מומלץ להיעזר במומחים ולקבל ייעוץ לאורך כל התהליך: מבחירת האסטרטגיה של המעבר לפתרונות תקשורת ומרכזיות IP לעסקים, דרך בחירת ספק השירותים המתאים ביותר לצורכי העסק וכלה במעקב שוטף אחרי הוצאות התקשורת ורמת השירות של הספק.

לקבלת שירות למרכזיות יורוקום פנסוניק Panasonic – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות  IP  בחינם לחץ כאן!

לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך? שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn  

קטגוריות