סנטריקס | האם כדאי לעבור למרכזיה וירטואלית IP Centrex?

האם כדאי לעבור ל- סנטריקס IP Centrex – מרכזיה וירטואלית לעסקים ?

IP CENTREX בזק – מרכזיה וירטואלית

 

האם כדאי לעבור ל- סנטריקס IP Centrex – מרכזיה וירטואלית לעסקים?

 

פתחתם עסק. מזל טוב! בין כל הארגונים והבירוקרטיות, אחד הדברים החשובים והמרכזיים עליהם יש לחשוב בעת פתיחת עסק חדש הוא מרכזייה טלפונית. קיימות כיום מרכזיות רבות ומסוגים שונים וקיימים גם שירותי טלפניה. אחד מהם הוא מרכזיה וירטואלית סנטריקס IP CENTREX.

 

IP CENTREX סנטריקס

שירות סנטריקס / IP CENTREX מהווה למעשה מרכזייה וירטואלית לעסקים, ובא להחליף את המרכזייה המקובלת. בעוד מרכזיות רגילות, משוכללות ככל שתהיינה, דורשות התקנה במשרד ובמשרדים הנוספים אם קיימים, וכן רכישת ציוד קצה נלווה כמו טלפונים ומכשירי פקס וכד', שירות ה IP CENTREX הוא, כאמור שירות של מרכזיה וירטואלית לעסקים, והוא באמת מתאים מאד לעסקים מכל סוג המעוניינים לחסוך ולהרוויח.

IP CENTREX, בהיותו מרכזיה וירטואלית, איננו מותקן במשרד ואינו דורש ציוד נוסף ולכן חוסך את עלויות ההתקנה ואת עלויות רכישת הציוד. IP CENTREX מותקן אצל הספק של השירות עצמו.

בנוסף למיקומו של סנטריקס IP CENTREX, יש לו גם מאפיינים נוספים:

 

  • נוחות – את ה IP CENTREX אפשר לחבר לכל מחשב וגם לטלפונים ניידים (ובמתקדמים קיימת אפשרות לשיחות ועידה מצולמות).
  • עלות – מדובר בהזמנת חבילת שירות, הזולה משמעותית כאשר מחשבים את גודל התקציב המוקדש להתקנת מרכזיית טלפון ורכישת הציוד הנלווה. את שירות IP CENTREX ניתן לרכוש במחיר אטרקטיבי ובפריסה חודשית קבועה ונוחה.
  • איכות – טכנולוגיה מתקדמת ואיכותית ללא צורך בציוד מסורבל תחזוקה ותיקונים.
  • מותאם אישית– שירות ה IP CENTREX מותאם באופן אישי לכל לקוח בהתאם לצרכי העסק שלו וליכולות שלו. בנוסף מדובר בשירות גמיש ואל כובל, אשר ניתן לשנות את חבילת הרכישה בכל עת במידה והעסק מתרחב או מצטמצם.
  • ממשק נוח – תפעול IP CENTREX הוא נוח, יעיל וקל כיוון שמותקן בו ממשק ידידותי למשתמש ובו משך הפעלה והסברה.

 

שירות סנטריקס IP CENTREX מתאים לכל עסק, בכל גודל ובכל גיל. גם עסק ותיק אשר שנים מתנהל עם מרכזיות טלפון, יכול לעבור ל IP CENTREX. גם עסק קטן בעל שלוחה אחת וגם עסק גדול מאד ובו שלוחות רבות וסניפים רבים (אפילו ברחבי העולם) יכולים, ואף מומלץ להם לעבור לטכנולוגיית IP CENTREX. בין אם אתה מפעל תעשייתי, משרד היי טק, בעל רשת חנויות בגדים או משרד עורכי דין – האפשרויות של שירות ה IP CENTREX  מתאימות וכדאיות עבור כולם.

IP CENTREX Audicodes | סנטריקס

לשירות סנטריקס יש גם חסרונות לא מעטים והוא לא מתאים לכל עסק- כפי שניתן לקרוא כאן.

 

אפשר לומר לסיכום, כי מומלץ לבחון מעבר לשירות IP CENTREX – מרכזיה וירטואלית לעסקים, וליהנות מטכנולוגיה מתקדמת, פתרונות יעילים וחכמים בכל הקשור בתקשורת בעסק (טלפונים, פקסים, שיחות מצולמות ועוד) וכן מחיסכון מוכח ונוחות מרבית. עבור עסק חדש, מומלץ מלכתחילה לבחור ב IP CENTREX כמרכזיה וירטואלית לעסקים, ולהתחיל לגלגל את הרווחים כבר מנקודת הפתיחה.

לקריאת מדריך מקוצר למשתמש סנטריקס IP CENTREX בזק – לחץ כאן.

 

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות סנטריקס IP CENTREX בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

IP Centrex סנטריקס – מרכזיה וירטואלית לעסקים

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים