פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים - קבלו הצעות מחיר בחינם - חייגו 077-8123111

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים – קבלו הצעות מחיר בחינם!

הקמת תשתית תקשורת / רשתות תקשורת

 

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים

 

עסק מצליח הוא עסק המתנהל נכון. אחד הבסיסים המרכזיים לניהול נכון של העסק טמון ברשת התקשורת שבו. כיום קיימים סוגים רבים של פתרונות תקשורת לעסקים, כאשר ניתן להתאים פתרונות תקשורת לעסקים – כל עסק לפי צרכיו ומטרותיו. רוב העסקים בוחרים בכמה פתרונות תקשורת מרכזיים, בעיקר בשימוש במרכזיות טלפון.

פתרונות תקשורת לעסקים

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים כוללים, בין היתר:

 

  • מרכזיות טלפון – מערכת טלפונים בעסק בגרסה בסיסית או מתקדמת כפתרון תקשורת בסיסי.
  • פתרונות תקשורת IP לעסקים– מיזוג, איחוד ושילוב של טכנולוגיית מרכזיות טלפון (הקיימות בעסק) עם טכנולוגיות המחשב, ומאפשר תקשורת חכמה, חסכונית ויעילה.

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים

רוב העסקים בוחרים כפתרון התקשורת שלהם, את מרכזיות הטלפון, כיוון שהן נוחות לשימוש, יעילות, חסכוניות ובעלות טכנולוגיות מתקדמות.

מרכזיות טלפון הן למעשה מערכת רב קווית מודולארית ובה מגוון תכונות מתקדמות המותאמות לצרכי העסק. מרכזיות טלפון מספקות תכונות מרכזיה מגוונות לניהול וניתוב של שיחות נכנסות ויוצאות, ניהול וניתוב השיחות הפנימיות בין עובדי העסק, אפשרויות פקס, וכן תמיכה בציוד הקצה שבעסק (טלפונים אנלוגיים, טלפונים חכמים, פקס, מחשבים ועוד).

כיום קיים מגוון רחב של מרכזיות טלפון המהוות פתרונות תקשורת לעסקים מה שמאפשר התאמה מירבית ויעילה של מרכזית הטלפון לצרכיו ומטרותיו של העסק.

כאמור, כיום מונהגים מספר אמצעי תקשורת בחברות, בארגונים ובבתי עסק, ורובם מתמקדים במרכזיות טלפון בגרסה זו או אחרת: החל ממרכזיות טלפון בסיסיות ופשוטות (בעיקר לעסקים קטנים), ועד לפתרונות תקשורת לעסקים באמצעות מרכזית IP. מרכזית IP מאפשרת שילוב של מרכזית טלפון עם עולם המחשב ובכך יוצרת ערוצי תקשורת נוספים כמו אימייל, פקס טו מייל (Fax To Mail), הצגת השיחה על המחשב ועוד.

חשוב לדעת כי אפשרויות של מרכזיות טלפון הינן רבות ומגוונות ויכולות להיות מתאימות לכל העסקים ולכל החברות, גם לקטנים וגם לגדולים, כאשר יש להתאים אותה לפי תכונות הארגון וצרכיו.

יש לזכור כי לכל פתרונות התקשורת לעסקים שהוזכרו לעיל, קיימות תכנות ואפשרויות חכמות הנובעים מאמצעי התקשורת הבסיסיים כמו: קווי חוץ דיגיטאליים PRI, מערכת קול סנטר Call Center, תוכנת רישום שיחות טלפון, שרת דוחו"ת ובקרה בזמן אמת, הקלטת שיחות טלפון מרכזיות ועוד.

סוגי פתרונות תקשורת לעסקים:

פתרונות תקשורת מתקדמים – סיכום:

 

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים הם אלף בית בניהול עסק. בלעדיהם לא ניתן להפעיל עסק ביעילות (אם בכלל). לכן, כאשר הולכים לבחור את פתרונות התקשורת המתאימים לכם ביותר, חשוב לבוא מוכנים: לדעת מה מטרות הארגון, מה צרכיו, מה יכולותיו וכך לבחור פתרונות תקשורת לעסקים, בצורה הבהירה והטובה ביותר.

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים

לקבלת הצעות מחיר מספקי פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

פתרונות תקשורת מתקדמים לעסקים

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים