מרכזיות טלפונים ip לעסקים קטנים - כל הפתרונות במקום אחד!

מרכזיות טלפונים ip לעסקים קטנים – כל פתרונות התקשורת במקום אחד!

מרכזיות טלפון VOIP

 

מרכזיות טלפונים ip לעסקים קטנים –
כל פתרונות התקשורת במקום אחד!

 

מרכזיות טלפונים

בתחום מערכות תקשורת, הלכה והתפתחה טכנולוגיית VOIP והיא תופסת תאוצה ביותר ויותר עסקים. למעשה מדובר בטכנולוגיית IP משודרגות ל VOIP מערכות תקשורת.

 

מסובך?  להלן הסבר קצר.

 

VOIP משמעו: Voice Over Internet Protocol.

 

למעשה מדובר בטלפון מבוסס אינטרנט – כלומר השיחה עצמה מתבצעת דרך המחשב ולא דרך רשת טלפונים או מרכזית טלפון. באופן כזה אני יכול לנהל שיחה עם לקוחות, ספקים ועובדים בתוך החברה באמצעות המחשב ובכך גם לשמור פרוטוקול אינטרנט וגם לשוחח עם האדם שמעבר לקו.

טלפון מבוסס אינטרנט הוא בעצם מהווה טכנולוגיה באמצעותה ניתן להעביר שיחות טלפון על גבי רשת האינטרנט, למעשה כתחליף לקווי הטלפון הרגילים. יתרונותיו של טלפון מבוסס אינטרנט הם רבים: שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המשפרות את איכות השיחה (למשל אפשר לראות את האדם איתו משוחחים על צג המחשב, אם גם הצד השני משתמש בטכנולוגיה הזו), משפרות את יכולות השיחה (ניתן לשוחח עם כל אחד בכל רגע נתון ללא שיבושי קליטה וכד') וכן מוזילות משמעותית את ההוצאות הטלפוניות, בעיקר בשיחות בינלאומיות, אשר המחיר עבורן בקו טלפון רגיל נחשב יקר יחסית.

מערכות תקשורת VOIP מהוות פתרון לחיבור בין אתרים. פתרון זה מקשר בין מרכזיות טלפון באתרים שונים של הארגון (אשר אינם נמצאים באותה עיר ולעיתים אף לא באותה ארץ), והופך אותן ממרכזיות נפרדות לרשת טלפוניה אחת, אינטגרלית ומלאה.

בנוסף, פתרון מערכות תקשורת VOIP משרת גם חברות וארגונים המעוניינים כי קהל הלקוחות שלהם הנמצאים בארצות שונות על גבי הגלובוס, יחייגו למספר טלפון מקומי בארצם  (ובעירם), והמענה אליהם יינתן במשרד המרכזי ל הארגון או של החברה הקיים בארץ אחרת.

מרכזיות טלפונים VOIP מאפשרות חיבור יחידה חיצונית למרכזיות טלפון שאינן תומכות בטכנולוגיית IP.

 

מרכזיות טלפונים ip לעסקים קטנים

מרכזיות טלפונים IP לעסקים קטנים – שורה תחתונה:

 

למעשה מערכות תקשורת VOIP מתאימות בעיקר לארגונים בפרישה עולמית אשר עליהם לקיים מדי יום עשרות ומאות שיחות טלפוניות מעבר לים. מערכות תקשורת בטכנולוגית VOIP מאפשרות קיום שיחות בינלאומיות רבות בעלות זולה ומשתלמת בהרבה מעלות השיחות הבינלאומיות בקווי הטלפון הרגילים אותם מציעה מרכזית טלפון. לכן, אם אתם בעלי עסקים חובקי עולם, כדאי לעבור למערכות תקשורת VOIP ותתחילו לראות את החיסכון מדי חודש.

לקבלת שירות למרכזיות טלפון IP במחירים הנמוכים ביותר בשוק – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות טלפון IP בחינם לחץ כאן!

 

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

voip 

מרכזיות טלפונים

?What is VoIP

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים