מרכזיות אוויה AVAYA IP OFFICE - פתרונות תקשורת לעסקים חייגו 0778123111

מרכזיות אוויה AVAYA IP OFFICE

avya ip office
מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE

השילוב המושלם בין התשתית הקיימת בעסק שלך לטכנולוגיה החדשנית ביותר.

 

מרכזיות מסוג מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE מאפשרות לבעלי העסקים השונים להמשיך להשתמש בציוד ובתשתית התקשורת הקיימת בעסק, אך עדיין להתקדם עם טכנולוגית הvoip ולחסוך בעלויות. 

אודות מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE – מידע כללי

מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE הן למעשה אחד מסוגי המרכזיות הבודדים, אשר משלב את כל הצרכים העיקרים של עסק ממוצע. הן מאפשרות לבעל העסק לשמר את תשתית התקשורת הקיימת בעסק ולהתבסס עליה, אך עם זאת להשתמש גם במכשירים מתקדמים ואפשרויות תקשורת מורכבות ומתקדמות. למעשה באמצעות מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE  ניתן לקשר כמות רבה של סניפים תחת ניהול כולל של גורם יחיד. כמו כן מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE  הן מרכזיות ip מתקדמות ומשוכללות, אשר משלבות בין הנושא של מערכות מידע למערכות תקשורת ומאפשרות תכונות טלפוניות מתקדמות ומגוון רחב ומגוון של יישומים במערכת התקשורת של האירגון. מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE מאפשרות לנו חיסכון עצום בהוצאות התקשורת של העסק שלנו וכמו כן גמישות בשימוש בהן.

Avaya IP Small Office

 

יתרונות מרכזיות  אוויה AVAYA  IP OFFICE 

למערכת המרכזיות של אוויה AVAYA  IP OFFICE ישנם יתרונות רבים. העיקריים בינהם הם היכולת לנהל שיחות ועידה רבות משתתפים, השימוש בתשתית הקיימת באמצעות טכנולוגיית voip, מגוון רחב של אפליקציות שמגיעות משולבות בתוך המרכזיה המקורית שנרכשה ולא דורשות עלויות נוספות, צמצום עלויות התקשורת באירגון, שילוב של מכשירים סלולארים בתוך רשת המרכזיות של האירגון, התבססות על מאגרי מידע של האירגון כמו אאוטלוק וכו לצורך בקרה ומעקב על העובדים ועוד. מערכת המרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE החדשנית והחכמה מאפשרת לנו לשלוח מסרים מיידיים לעובדים ובינהם ואפילו לנהל צ'ט שמסייע ביעילות האירגון.

קו מוצרי מרכזיות  אוויה AVAYA  IP OFFICE 

מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE נחלקות לארבעה סוגים עיקריים. הסוג הראשון הוא מערכת Avaya IP Office 8.1 שמיועדת לעסקים קטנים ובינוניים בשיטת ענן. שיטה זו מאפשרת שיתופיות בין הגורמים באירגון, ניידות וטכנולוגיות אבטחה חדשות ומשופרות. סוג מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE נוסף הוא Avaya IP Small Office אשר מיועד לעסקים קטנים יותר ומאפשרות עבודה קבוצתית, שיחות ועידה ואפשרויות נוספות ומוגבלות יותר. סוג המרכזיות השלישי הוא המוכר ביותר של מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE והוא IP Office 500. מרכזייה זו מיועדת לעסקים קטנים שמעוניינים בעד מאה ועשרים קווי חוץ. היא משלבת פונקציות מתקדמות ויעילה מאוד ברמה של תועלת מול מחיר. הסוג האחרון של מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE  הוא CS 1000 שמיועדת לעסקים גדולים.

מרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE – סיכום 

כיום, כאשר תחום התקשורת והמרכזיות לעסקים מצוי בתחרות תמידית ובהתפתחות טכנולוגית עיקבית, לבעלי העסקים הקטנים עד בינוניים ישנן יותר אופציות לבחור מהן. כך למעשה השוק הגדל מוביל לתחרות ולירידה משמעותית בעלויות. אם גם אתם מחפשים מרכזיה שתתבסס על התשתית הקיימת, אך עם זאת תאפשר לכם פונקציות מתקדמות שיחסכו לכם זמן ועלויות רבות מומלץ לבחור באחת ממרכזיות אוויה AVAYA  IP OFFICE החדשות.

 

מרכזיות אוויה | IP Office Avaya – לקריאת מדריכים נוספים :

 

מרכזיות אוויה | IP Office Avaya – סקירה טכנית לעסקים

 

לקבלת הצעות מספקי מרכזיות אוויה Avaya בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים