שירות ומכירה לכל סוגי מרכזיות הטלפון, מרכזיית lG Aria ועוד

מרכזיות טלפון LG

מרכזיות בזק בינלאומי LG – פתרונות התקשורת המשתלמים ביותר לעסק שלך

 

מרכזיות בזק בינלאומי LG ידועות כזולות באופן משמעותי מהמתחרים כדוגמת מרכזיות סיסקו או AVAYA. למרות זאת חשוב לזכור כי היכולות של המרכזיות האנלוגיות הן מוגבלות ביחס למרכזיות החדישות הקיימות כיום בשוק.

 

אודות מרכזיות בזק בינלאומי LG – מידע כללי

 

חברת LG ידועה כמעצמה עולמית בכל הקשור למוצרי צריכה בתחום התקשורת והמחשוב, אך למעשה היא איננה נחשבת לכזו בישראל. למרות זאת בכל הקשור לטלפוניה והתקשורת העסקית, מוצריה נמצאים במרבית העסקים כיום וזאת בשל העובדה שהיא משווקת את מרכזיות היהלום שלה בשילוב עם חברת התקשורת הגדולה בזק בינלאומי. מי שמחפש מרכזיה זולה ואין לו צורך בפונקציות מתקדמות, אך כן חשוב לו להיות מחובר לחברת התקשורת בזק בינלאומי, הן בשל התמיכה שלהן והן בשל הנוחות האישית, יוכל להשתמש במרכזיות היהלום המשווקות באמצעותם.

 

LG Cloud מרכזיות  IP חדישות בענן

לקבלת הצעת מחיר למרכזיות בזק בינלאומי LG לעסקים ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

יתרונות  וחסרונות מרכזיות בזק בינלאומי LG 

 

למרכזיות היהלום של חברת LG ישנם שני יתרונות על פני המתחרים. הראשון הוא המחיר. ידוע שלעיתים מוצרי חברת LG יהיו זולים באופן יחסי מהמתחרים והיתרון השני הוא העובדה כי המשווקת המורשה של מרכזיות מהסוג הזה היא בזק בינלאומי, אשר נחשבת בעיני רבים למעצמה בתחום המרכזיות והתקשורת העסקית. החסרונות הגדולים והמשמעותיים של מרכזיות היהלום הן כמובן העובדה כי הן מיושנות יחסית למרכזיות של ספקים אחרים בשוק. בעידן בו המרכזיות הפכו לדיגיטליות או למבוססות IP ותקשורת ענן, מרכזיות היהלום האנלוגיות לא מצליחות להדביק את הפער ואינן מאפשרות ללקוחותיהן את מכלול הפונקציות ופתרונות התקשורת אשר מוצעים כיום ללקוחות המרכזיות המתחרות.

קו מוצרי מרכזיות בזק בינלאומי LG:

קו המרכזיות של בזק בינלאומי כולל בעיקר שני סוגי מרכזיות,  Aria ו- IPLG. Aria היא מרכזיה שמשלבת טכנולוגיה אנלוגית ודיגיטלית ואילו השנייה היא מרכזייה דיגיטלית. את שתי המרכזיות מייעדת החברה לעסקים קטנים עד בינוניים, אשר כוללים בין ִִארבעים ושמונה שלוחות ועד שש מאות משתמשים בסך הכול. כמו כן LG מציעה ללקוחותיה את מערכת הטלפוניה שלה, אשר מאפרת תמיכה בשלוש מאות משתמשים נוספים. דווקא בגלל השילוב עם חברת בזק בינלאומי, הלקוחות אשר יבחרו במרכזיות אלה, ייהנו מחיבור בטוח והשימוש במערכת בשילוב עם מערכות נוספות בעסק יתאפשר בסינרגיה מושלמת.

התקנת מרכזיות lG Aria

מרכזיות בזק בינלאומי LG  – סיכום

אם כך, במידה ואנחנו בעלי עסק, שמחפשים לעסק שלנו מרכזיה אמינה ואיכותית, חשוב שנבדוק את המגוון הרחב של המרכזיות שמוצעות כיום בשוק. סקר השוק הזה יכול לחסוך לנו עלויות רבות, אך גם לאפשר לנו לבחור את הפתרון הכולל המתאים ביותר לעסק שלנו, זאת מתוך מגוון רחב של פתרונות תקשורת קיימים. אם חשוב לכם להישאר מחוברים לחברת התקשורת הגדולה במדינה בזק בינלאומי, מומלץ שתבחרו במרכזיות המוכרות והידועות שלה, מרכזיות היהלום של חברת LG.

לקבלת שירות למרכזיות LG בזק בינלאומי – לחץ כאן

 

מרכזיות LG  בזק בינלאומי – סקירה טכנית לעסקים
מרכזיית יהלום בזק – פתרונות מומלצים לעסקים שרוצים לחסוך בהוצאות
 מרכזיות יהלום בזק בינלאומי – פתרונות תקשורת מתקדמים וחדשניים
לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות טלפון IP בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעת מחיר למרכזיות בזק בינלאומי LG לעסקים ישירות למייל – השאירו פרטים כאן


השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות