מרכזיות טלפונים לעסקים קטנים | בזק סלקום 012 פנסוניק קורל תדיראן LG

מרכזיות טלפונים לעסקים קטנים – דגמים עקריים

טלפוני SIP חכמים Yealink SIP-YLK T32G

 

מרכזיות טלפונים לעסקים קטנים –  דגמים עיקריים

 

איך בוחרים שירותי מרכזיות טלפונים IP  לעסקים קטנים?

 

הבלבול בשוק עדיין גדול, משום ששירותי מרכזיות  IP ניתנים כיום בשיטות ומודלים שונים בהתקשרות בין ספק תקשורת המספק שירותי תקשורת משולבים או ע"י אינטגרטורים / יצרני ציוד שמציעים מרכזיות טלפונים לעסקים במהלך של רכישה ותחזוקה שוטפת.

עסקים המעוניינים לרכוש מרכזת טלפונים קטנה שתהיה בבעלותם ללא התקשרות חודשית במודל של שירותים מנוהלים לעסקים, הדגמים המובלים בשוק הם:

מרכזיות טלפונים לעסקים קטנים –  דגמים עיקריים:

 

א. מרכזיות קורל תדיראן Coral IPx Office.

מדובר במרכזת IP קטנה, שבנויה בתצורת של נתב רשת. היא מיועדת לעסקים קטנים ומספקת "תקשורת אחודה" וחיבורי רשת קווית ואלחוטית לעסקים קטנים (או לסניפים קטנים ואו מרוחקים של עסק גדול). היא תומכת בעד 120 טלפוני קצה, מהם עד 20 טלפונים אנלוגיים, 8 חיבורי LAN. היא מספקת קישור WiFi במשרד וניתן לשרשר אליה עוד שתי מרכזיות טלפונים כאלה, אם העסק גדל בהיקפו.

מרכזית קורל Coral IPx Office

ב. מרכזיות פנסוניק יורוקום – דגמים עיקריים לעסקים קטנים:

 TDA30מדובר במרכזיה היברידית לרמת העסקים הקטנים, שתומכת בעד 12 קווי חוץ ו- 52 שלוחות פנים. 

 TES824מדובר במרכזיה היברידית לרמת העסקים הקטנים, שתומכת בעד 8 קווי חוץ ו- 24 שלוחות פנים וכוללת ניתוב פקס אוטומטי.

 TEA308מדובר במרכזיה היברידית לרמת העסק הביתי, שתומכת בעד 3 קווי חוץ ו- 8 שלוחות פנים וכוללת ניתוב פקס אוטומטי.

NCP500. מדובר במרכזיה Pure IP לרמת העסקים הקטנים, שתומכת בעד 72 קווי חוץ ו- 68 שלוחות פנים, עם שרת CTI מובנה, שמגיעה במארז 19 אינץ' לארון תקשורת.

 

טלפון חכם פנסוניק

ג. מרכזיות Avaya – דגמים עיקריים לעסקים קטנים:

 

המוצר המרכזי כיום של אוויה לעולם ה- SMB וה- SME הוא מערכת Avaya IP Office 8.1, שמיועדת לעסקים קטנים ובינוניים המוכנים לעבוד בענן. מערכת זו כוללת יכולות חדשות בדור הבא של השיתופיות ומציעה מגוון יתרונות לשיפור השיתופיות, כולל יכולות ניידות משלימות ומשופרות, ניהול  ואפשרויות אבטחה חדשות. הגרסה החדשה צפויה להקל על עסקים קטנים ובינוניים להתמודד עם התרחבות מגמת ה- BYOD, תוך שמירה על יעילות ואבטחה. פתרון Avaya IP Office 8.1 תוכנן לשרת עסקים בגדלים שונים, החל מ-5 עובדים ועד ל-1000 עובדים, ומאפשר לחברות בינוניות וקטנות לנהל יותר אנשים ברשת במקום אחד או במספר מיקומים בדרך פשוטה וביחס עלות – תועלת מיטבי. 

Avaya IP Small Office זו מרכזיית IP לעסקים קטנים (SoHo עד SMB) עם 4 קווי חוץ אנלוגיים, 8 קווי חוץ דיגיטליים, 8 שלוחות פנים חכמות ו- 4 שלוחות פנים רגילות. המרכזיה מאפשרת עבודה קבוצתית Collaboration)) לרבות Unified Messaging, Unified Communications ושיחות ועידה. 

avaya ip office 

מרכזיות טלפון לעסקים קטנים– סיכום

 

כאמור למול חלופה של רכש מרכזייה בבעלות הלקוח, קיימות חלופות שונות של פתרונות תקשורת לעסקים בשיטת מיקור חוץ כדוגמת פתרון IP Centrex או טלפוניה בענן או שירותי קשורת מנוהלים באמצעות אחד מספקי התקשורת המובילים בשוק העסקי.

כפי שהצגנו כאן לא אחת, מומלץ לבחון מה הפתרון המתאים לכל עסק, לאור התחרות המתפתחת בין היצרנים והספקים השונים. מרבית הלקוחות העסקיים מעוניינים בקבלת שירותי טלפוניה מגורם מרכזי אחד, מול פיצול השירותים ממספר ספקים כמו שקיים היום. אנו עומדים לשירותכם לביצוע ייעוץ שכזה.

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות טלפון לעסקים קטנים בחינם לחץ כאן!

השאר תגובה

פוסטים נוספים