מרכזיות יהלום בזק בינלאומי – פתרונות תקשורת מתקדמים וחדשניים לעסק שלך

שירות למרכזיות יהלום בזק בינלאומי

מרכזיות יהלום בזק בינלאומי – פתרונות תקשורת מתקדמים וחדשניים לעסק שלך

 


מרכזיות יהלום של בזק בינלאומי הייתה נפוצה בעבר במרבית בתי העסק בארץ.

גם כיום נמצא את מרכזיות יהלום בחלק מהעסקים, על אף שהיא מיושנת וקיימות אופציות משודרגות ונוחות יותר בתחום התקשורת לעסקים.

 

אודות מרכזיות יהלום בזק בינלאומי– מידע כללי

 

מרכזיות יהלום של בזק בינלאומי הן מרכזיות אנלוגיות ישנות, שבזמנו נמכרו או הושכרו לעסקים רבים וכיום ניתן עדיין למצוא אותן בחלק מבתי העסק השונים. המרכזיות נחשבות מיושנות כיום, מכיוון שתחום התקשורת העיסקית עבר מהפכים רבים בשנים האחרונות, החל ממעבר ממרכזיות אנלוגיות לדיגטליות וכלה במעבר למרכזיות מבוססות ip. כיום מרבית המרכזיות עוברות לשיטת הענן, מה שמאפשר לבעל העסק מגוון אפשרויות ופתרונות תקשורת, שמרכזיות היהלום הישנות לא מסוגלות להציע לו. עסקים רבים בוחרים לא להתקדם מהסיבה של חשש משינוי ובעיקר בגלל שהמוכר נוח ולא דורש עלויות נוספות כביכול (עבור התקנה ולימוד מחדש של מערכת חדשה). אך למעשה עסקים רבים מפספסים את היתרונות הרבים שבקדמה וביכולת שלהם לחסוך בהוצאות ולהקל על התנהלות העסק שלהם, ברמת מאגרי המידע והתקשורת הפנים אירגונית.

טלפון מרכזית יהלום


החסרונות שבשימוש במרכזיות יהלום בזק בינלאומי

 

מרכזיות יהלום הן מרכזיות מיושנות אשר מבוססות על טכנולוגיה שאיננה בשימוש יותר. עסקים שמפחדים להתקדם ולהתחדש ממשיכים לבזבז כספים רבים על שירותי התקשורת, כשלמעשה קיימות כיום טכנולוגיות חדשניות שיכולות להוזיל משמעותית את הוצאות התקשורת של העסק שלהם. בנוסף השוק הנ"ל נמצא כיום בתחרות מתמדת, מה שפועל לטובת בעלי העסקים וחבל לפספס את המחירים הטובים שמוצעים כיום בשוק המרכזיות לעסקים. כמו כן מרכזיות יהלום בזק בינלאומי הן מרכזיות שלא מצליחות להעניק את השירות הפנימי והחיצוני שמצופה מהעסקים כיום. היא איננה בעלת פונקציות מתקדמות המאפשרות לחבר את המרכזייה לסלולארי או לאינטרנט, מה שבעבר היה בגדר חלום, אך כיום הכרחי ושימושי. מרכזיות יהלום של בזק בינלאומי הן מסובכות ומורכבות והשימוש בהן ובפונקציות המעטות שמתאפשרות בהן הוא מסורבל ולא נוח. ככל שהמרכזיות בעסק שלנו יהיו מהירות ונוחות לשימוש, כמו כן בעלות פונקציות נוחות לאירגון המידע והתקשורת הפנים והחוץ אירגונית, כך העסק שלנו יהיה יעיל וריווחי יותר.

 פתרונות תקשורת חדשניים לצורך החלפת מרכזיות יהלום של בזק בינלאומי

 

קיימות כיום מגוון רחב של מרכזיות, המציעות שירותי תקשורת מהמתקדמים והיעילים שהכרנו. ביניהם נמצא את פתרון סנטריקס / IP-Centrex, שהן פתרונות תקשורת, אשר מסופקות על ידי ספקיות התקשורת הגדולות בעיקר כמו הוט, בזק וכו', כאשר שירותי המרכזייה מותקנים למעשה אצל ספק התקשורת. כמו כן נמצא את המרכזיות המשתמשות בטכנולוגיית הענן כמו המרכזיות של מיקרוסופט, אוויה, סיסקו ועוד. אופציה נוספת לעסקים קטנים היא פתרון של vob שהוא למעשה מרכזיות המבוססות על רשת האינטרנט.

מרכזיות יהלום בזק בינלאומי – סיכום

 

לסיכום, ניתן לומר שהעידן של מרכזיות היהלום של בזק בינלאומי עבר מן העולם והעסקים המעטים, שעדיין משתמשים בשרותיהם המוגבלים של מרכזיות אלו, מוזמנים להתקדם עם הטכנולוגיה ולהרוויח ממעבר לעולם חדשני וחסכוני, שנמצא בתחרות מתמדת ובכך מוזיל משמעותית את עלויות התקשורת של העסק שלהם.

לקבלת שירות למרכזיות יהלום בזק בינלאומי – לחץ כאן

 

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

השאר תגובה

פוסטים נוספים