מרכזיות פנסוניק PANASONIC מחברת יורוקום- פתרונות תקשורת לעסקים

מרכזיות פנסוניק PANASONIC מחברת יורוקום

מרכזיות פנסוניק PANASONIC - טלפון משרדי

מרכזיות פנסוניק PANASONIC מחברת יורוקום- סקירת שוק התקשורת העכשווי

 

מרכזיות מסוג פנסוניק PANASONIC מחברת יורוקום הן מרכזיות אמינות וידועות.

כיצד נוכל לבחור מרכזיה לבית העסק שלנו מתוך כל מגוון המרכזיות המוצעות בחברה?
 

 

אודות מרכזיות פנסוניק PANASONIC – מידע כללי

חברת יורוקום היא למעשה המשווקת הבלעדית של חברת פנסוניק בארץ. בכל הקשור לתחום המרכזיות לעסקים חברת יורוקום מחזיקה בנתח חשוב של כעשרים אחוזים מבתי העסק הקטנים עד הבינוניים בישראל. כיום יורוקום משווקת שתי סוגי משפחות של מרכזיות לעסקים שהן מערכת מרכזיות TDA Hybrid IP והחדשה יותר היא מערכת מרכזיות PURE IP מסוג 1000NS. היתרון הגדול שיורוקום מעניקה ללקוחותיה, הוא היכולת להתקדם עם הטכנולוגיה ולעבור למערכות של מרכזיות חכמות וחסכוניות בשיטת ה- IP המבוססות על רשת האינטרנט, אך במקביל לשמור גם על הקיים, על התשתיות, המכשירים והאביזרים וכך למעשה נשמרת ההשקעה של בעל העסק ויש לו יכולת טובה ובטוחה יותר לנצל את המשאבים הקיימים והחדשים.

טלפון חכם פנסוניק

יתרונות מרכזיות פנסוניק PANASONIC מחברת יורוקום

היתרון הגדול ביותר של מרכזיות פנסוניק PANASONIC מחברת יורוקום, הוא היכולת להתחדש מבלי לאבד מהקיים. למעשה כל בית עסק יכול בכל שלב להתקדם באופן אחיד עם התפתחות הטכנולוגיה וזאת מבלי לאבד מאיכות המרכזייה ומהתשתיות שבהן השקיע כסף רב. למעשה המרכזיות החדשות של  פנסוניק PANASONIC מציעות לבעלי העסקים פתרונות תקשורת מתקדמים, אשר מאפשרים לשלב את תקשורת הIP על גבי הרשתות הקיימות. בזכות פתרון זה נפתחות בפני בעלי העסקים אופציות שלא היו קיימות בעבר כמו למשל קישור בין הסניפים השונים של הרשת גם במקומות שונים בעולם ועוד.

קו מוצרי מרכזיות פנסוניק PANASONIC מחברת יורוקום

 

לחברת פנסוניק ישנו קו מוצרים רחב של מרכזיות לעסקים. כל המרכזיות מתחלקות לשני סוגים מרכזיים. הסוג הראשון הוא מרכזיות TDA Hybrid IP אשר מאפשרות לנו למעשה לקשר בין כלל השלוחות שלנו בעסק, אפילו לאלו שבחו"ל וזאת באמצעות רשת האינטרנט. כמו כן נוכל לסנכרן את רשת המחשוב שלנו למערכת הטלפונים שלנו וכך למעשה נוכל להציג מידע מתוך בסיס הנתונים בכל התקשרות, או שנוכל לחילופין להתקשר דרך ה Outlook וכו'. קו המוצרים השני הוא משפחת מרכזיות ה PURE IP מסוג NS1000, אשר הושקו לאחרונה בחברת יורוקום. מרכזיות אלו מוקמות על גבי רשתות מקומיות או תשתית של פס רחב, וכך למעשה מציעות פתרון זול למי שרוצה להתקדם עם טכנולוגית הIP, אך עדיין להמשיך להשתמש בתשתיות התקשורת הבטוחות והקיימות בעסק שלו.

מרכזיות פנסוניק PANASONIC מחברת יורוקום – סיכום

אין ספק כי הדבר הבא בתחום המרכזיות לעסקים הוא תחום הVOIP ומערכות התקשורת המבוססות על IP. כך למעשה יורוקום מציעות לעסקים מרכזיות מתקדמות, אשר מבוססות על תשתית קיימת, שיוכלו בעתיד להתפתח ולהתקדם בשינויים שלא יצריכו עלויות גבוהות. המערכות החדשות מאפשרות לארגון פתרון של טכנולוגיה מתקדמת, שמייצרת חיסכון משמעותי בהוצאות התקשורת של הארגון באופן כללי.

 מידע נוסף באתר על מרכזיות פנסוניק:

 

מרכזיות  פנסוניק מבית יורוקום Pure IP NCP – כיצד לבחור מרכזיה לעסק שלך?
טלפון חכם פנסוניק – סקירת מכשירים.
טלפון חכם פנסוניק | Panasonic – סוגי טלפונים חכמים
מרכזית פנסוניק | Panasonic – סקירת דגמים חדשים

 

 

לקבלת שירות למרכזיות יורוקום פנסוניק Panasonic – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מספקי  מרכזיות פנסוניק Panasonic בחינם!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים