מרכזיות קורל CORAL תדיראן - איך לבחור בפתרון התקשורת המתאים?

מרכזיות קורל CORAL תדיראן טלקום – איך לבחור בפתרון התקשורת המתאים לעסק שלך?

סנטריקס סלקום 013 - טלפוני ip חדשים סנום

 

מרכזיות קורל CORAL תדיראן

 

מרכזיות מסוג קורל CORAL, מתוצרת תדיראן טלקום, הנן המרכזיות הנפוצות בישראל.

מדריך צעד אחר צעד לבחירת מרכזית טלפון לעסקים.

 

אודות מרכזיות קורל CORAL – מידע כללי

 

תחום מרכזיות הטלפון נחלק כיום לשני סוגים עיקריים. המרכזיות הפיזיות ששוכנות בעסק שלכם, לרוב בארון התקשורת, והמרכזיות הוירטואליות שנקראות גם מרכזיות IP. המרכזיות הוירטואליות לא הצליחו לגמרי לחדור ולשבור את שוק המרכזיות הפיזיות וזאת ככל הנראה בגלל שבעלי העסקים עדיין מעדיפים מרכזיות פיזיות בעסק שלהם. שוק המרכזיות הפיזיות מובל במשך שנים על ידי חברת תדיראן טלקום, אשר משרדיה שוכנים בכתובת הרצליה 23, פתח תקוה. כיום תדיראן טלקום היא למעשה הספקית הגדולה בארץ בתחום המרכזיות הפיזיות, עם מעל למיליון מבואות מותקנות וכששת אלפים מרכזיות בכל הארץ. אם גם אתה בעל עסק ששוקל להשתמש בשירותי מרכזייה פיזית, רצוי שתהיה מודע ליתרונות של מרכזיות קורל מתוצרת תדיראן טלקום.

יתרונות מרכזיות קורל CORAL תדיראן טלקום

 

היתרונות של מרכזיות קורל הם ראשית האמינות הגבוהה והניסיון המוכח של המרכזיות בשוק. בניגוד למרכזיות הוירטואליות החדשות יחסית בשוק, מרכזיות קורל הן ותיקות ומוכרות. כמו כן חברת תדיראן טלקום היא חברה גדולה, אשר מטמיעה ומחדשת מערכות מתקדמות לתקשורת קול ונתונים. כמו כן תוכלו לבחור מתוך מגוון רחב של טלפונים בטכנולוגיות שונות ומגוונות, אשר יתאימו באופן פרטני לצרכי העסק שלכם. כמו כן במרכזיות קורל תוכלו ליהנות גם מיישומים נלווים שמצרפת תדיראן טלקום למרכזיות שלה, ביניהם מערכות הקלטה, מרכז שיחות, נתב ומענה קולי, מוזיקה בהמתנה ועוד.

לקבלת הצעת מחיר עבור מרכזיות קורל CORAL תדיראן טלקום – השאירו פרטים כאן

 

טלפון קורל CORAL תדיראן טלקום

קו מוצרי מרכזיות קורל CORAL תדיראן טלקום

 

מרכזיות הטלפון של קורל CORAL תדיראן טלקום המשווקות כיום בארץ, הן למעשה חמישה סוגים של מרכזיות. המרכזייה הראשונה היא Coral IPx Office, שהיא מרכזיה קטנה, שבנויה למעשה כמו נתב רשת. מרבית השימוש במרכזיה זו היא בעסקים קטנים והיא למעשה מאפשרת חיבור רשת קווית ואלחוטית לבית העסק. מרכזיה מסוג זה מתאימה לתמיכה של כמאה ועשרים טלפונים, מתוכם עשרים יכולים להיות אנלוגיים ועוד שמונה חיבורי LAN. המרכזיה השנייה היא Coral IPx 500שהיא למעשה מרכזיית IPלעסקים קטנים, אשר מסוגלת לתמוך בעד 672פורטים ומותקנת בארון תקשורת רגיל. המרכזייה השלישית היא Coral IPx 800, שהיא מיועדת לעסקים בינוניים ותומכת בכ720פורטים. מרכזייה זו אינה מתאימה לארון תקשורת סטנדרטי והיא למעשה מצריכה ארון עצמאי. המרכזייה הרביעית בסדרת קורל היא Coral IPx 3000, שמיועדת לעסקים בינוניים עד גדולים והיא תומכת ב600פורטים. המרכזייה החמישית והגדולה ביותר היא Coral IPx 4000והיא מיועדת לעסקים גדולים.

 

מרכזית קורל Coral IPx 3000

CORAL מרכזיות קורל IPX500

 

מרכזיית Coral IPx 500 היא המרכזייה המומלצת ביותר לעסקים קטנים (ברמת ה- SMB עד ה- SME), זאת משום שהיא מסוגלת לתת מענה לכ672 פורטים והיא מתאימה לארון תקשורת רגיל ולא מצריכה יחידה עצמאית. את המרכזיה ניתן לרכוש באופן רגיל ישירות מתדיראן טלקום, או מהמפיצים החיצוניים שלה, או לחילופין לשכור את שירותי המרכזיה בתשלומים חודשיים.

CORAL IPX OFFICE טלפון חכם קורל

מרכזיות קורלCORAL תדיראן טלקום – סיכום

 

כיום בעידן בו שוק שירותי התקשורת לעסקים מפותח ורחב כל כך, כל עסק יכול לבחור לעצמו את המרכזיה וסוג השירות המתאימים לו ביותר. לצורך בחירה נכונה עלינו להבין מהם הצרכים של העסק שלנו, זאת כדי להתאים לו את המרכזיה הטובה ביותר עבורו. מרכזיות קורל CORAL  מאפשרות ללקוחותיהן לבחור את המרכזיה הנוחה והמתאימה ביותר לפי גודל העסק וצרכיו התקשורתיים.

טלפון שירות הלקוחות של תדיראן טלקום הוא 03-9262000.

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות קורל Coral IPx בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מרכזיות קורל CORAL תדיראן טלקום – השאירו פרטים כאן

 

למידע נוסף על מרכזיות קורל Aeonix -Unified Communications

 

למידע נוסף על מרכזיות קורל / Coral IPx

 

סקירת דגמים חדשים של מרכזיות קורל / Coral IPx

מרכזיות קורל CORAL תדיראן

Tadiran Telecom Unified Communication VOIP and Multimedia Over IP

 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים