מרכזיית אלקטל ALCATEL לוסנט | פתרונות תקשורת לעסקים (טיפים לעסקים)

מרכזיית אלקטל ALCATEL לוסנט – כיצד להשקיע פחות, אך לקבל הרבה יותר מהמרכזייה שלך

טלפון אלקטל לוסנט 8082 Alcatel Lucent


מרכזיית אלקטל
ALCATEL לוסנט – כיצד להשקיע פחות, אך לקבל הרבה יותר מהמרכזייה שלך

  

מרכזיית אלקטל ALCATEL  לוסנט היא המענה המהיר לכל אותם בעלי עסקים, שמעוניינים להימנע מהוצאות מיותרות עבור התקשורת הפנים והחוץ אירגונית, אך עדיין לקבל את כל הפונקציות שיש לטכנולוגיה העכשווית להציע להם.

 אודות מרכזיית אלקטל ALCATEL  לוסנט – מידע כללי

מרבית בעלי העסקים כיום הבינו כי תם עידן המרכזיות האנלוגיות. מרכזיות מגושמות, שעלותן לעסק גדולה ומיותרת, בעיקר בשל העובדה כי הן מספקות שירותים בסיסיים בלבד. זאת לעומת המרכזיות החדישות יותר מבוססות הIP אשר מוזילות משמעותית את ההוצאות, כמו מרכזיית אלקטל ALCATEL  לוסנט. חברת אלקטל לוסנט היא חברת תקשורת, אשר מציעה ללקוחותיה פתרונות תקשורת מתקדמים, בינהם קווי טלפון, העברת נתונים ואפילו תקשורת וידאו, אשר הופכת לפופלארית יותר כיום. היא נחשבת בתחום כאחת מהחברות המובילות בכל הקשור לרשתות הפס רחב הקוויות, סלולריות ומשולבות. את משרדי החברה בישראל תמצאו באם המושבות 94, פתח תקווה, טלפון 03-9283333.

טלפון אלקטל לוסנט Alcatel-Lucent 4038


יתרונות מרכזיית אלקטל
ALCATEL  לוסנט

אחד היתרונות המרכזיים של מרכזיית אלקטל ALCATEL  לוסנט, הוא שהיא משלבת בתוכה גם מרכזייה יוקרתית, אשר בעלת עמידות גבוהה ורמת אבטחה טובה יותר מאשר המתחרות המוכרות יותר שלה, אך עם זאת מוצעת ללקוחותיה במחיר זול יותר באופן משמעותי מהמתחרים. היכולת של בעל עסק קטן או בינוני לבחור במרכזייה איכותית בעלת רמת עמידות גבוהה, אשר מספקת עבורו את מכלול השירותים המתקדמים ביותר בתחום התקשורת העיסקית, אך עם זאת איננה מכבידה על הוצאות העסק, היא מבורכת והיא למעשה היתרון הגדול ביותר של מרכזיות מהסוג הזה.  מרכזיית אלקטל ALCATEL  לוסנט מהווה פיתרון כולל לעסק ובכך מאפשרת לכל עסק להתאים אותה לצרכיו האישיים. בנוסף  מרכזיית אלקטל ALCATEL  לוסנט נחשבת לפורצת דרך בתחום תקשורת הענן.

קו מוצרי מרכזיית אלקטל ALCATEL  לוסנט

לחברת  אלקטל ALCATEL  לוסנט קו מוצרים הכולל בין השאר את מרכזיית OmniPCX office, אשר מוכרת בתור מרכזייה אמינה בעלת רמת אבטחה גבוהה ולא פחות חשוב- עיצוב יפה ונוח לשימוש. מרכזייה נוספת מבית  אלקטל ALCATEL  לוסנט היא מרכזיית  OmniPCX office RCE, אשר מותאמת לבתי העסק הקטנים עד בינוניים ומאפשרת להם מגוון נרחב של תכונות. היא ניתנת להפעלה כמרכזייה דיגיטלית או כמרכזיית IP , או לחילופין כשילוב שלהן. מרכזייה נוספת של חברת  אלקטל ALCATEL  לוסנט היא  OmniPCX office Compact, שהיא מרכזייה קטנה יותר לעסקים קטנים (עד 32 שלוחות). כלל המוצרים של החברה תומכים ב-  Unified Messaging ובתכונות  הCall Centers. כמו כן הם תומכים בקישור שלוחה למחשב וחיוג מהאאוטלוק, שמהווה פיתרון תקשורת נוח לעסקים. המרכזיות תומכות באופן מלא בסמארטפונים, טאבלטים ואפילו בשיחות וידאו ועוד.


מרכזיית אלקטל
ALCATEL  לוסנט – סיכום

 

מרכזיית  אלקטל ALCATEL  לוסנט היא אחת ההוכחות הטכנולוגיות החדישות לטענה, כי לא צריך לשלם הרבה כדי לקבל יותר. החיסכון העצום שמרכזייה זו מייצרת לעסק שלך עבור הוצאות התקשורת השוטפות, אך עם זאת המגוון העצום של פונקציות ותכונות שהיא מציעה לבעלי העסקים, זאת כדי לייעל את תחום התקשורת בעסק שלהם, היא הסיבה כי כדאי לעסק שלך להתקדם עוד היום לאחת ממרכזיות  אלקטל ALCATEL  לוסנט.

מרכזיות טלפון אלקטל-לוסנט  Alcatel Lucent סקירה טכנית לעסקים

 

 נמאס לך לחפש מרכזיות טלפון אלקטל-לוסנט? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים