מרכזיית כוכב TELRAD טלרד - למה בעצם לבחור מרכזיות IP לעסק

מרכזיית כוכב TELRAD טלרד למה בעצם לבחור מרכזיות IP לעסק שלך חייגו 077-8123111

תכנון רשת תקשורת לעסקים

מרכזיית כוכב TELRAD טלרד
למה בעצם לבחור מרכזיות
IP לעסק שלך


מרכזיית כוכב
TELRAD טלרד מהוות חלק מהשינוי המהותי שמתרחש בשנים האחרונות, כחלק מההתקדמות הטכנולוגית והתחרות הגוברת בשוק מרכזיות התקשורת לעסקים.

מרכזיות IP מהוות שדרוג למרכזיות האנלוגיות הישנות.

 

אודות מרכזיית כוכב TELRAD טלרד  – מידע כללי

 

חברת טלרד קונג'י נמצאת כיום בבעלות של חברת וויזקום תקשורת אשר משרדיה ממוקמים ב האודם 11, פתח תקווה, 03-9181111. חברת טלרד משווקת פתרונות תקשורת לבעלי עסקים תחת השם מרכזיות כוכב. טלרד היא בעלת שם ותיק בתחום המרכזיות לעסקים והיא קיימת בשוק מזה חמישים שנה ובעלת ניסיון רב בטלפוניה האנלוגית והדיגיטלית והיוותה חלוצה בתחום מרכזיות הIP שכובשות כיום בסערה את שוק התקשורת לעסקים. בשנים האחרונות טלרד קונג'י מספקת פתרונות תקשורת לעסקים קטנים ובינוניים, בכך שהיא מאפשרת לכל אחד מהם מרכזיית תקשורת, שמייעלת את שיטת העבודה הנהוגה בארגון ועוזרת לו להתמודד טוב יותר וביעילות גבוהה יותר מול התחרות הקשה בעידן המודרני.
את מרכזיות כוכב ניתן לרכוש גם ממספר ספקים ביניהם נטוויז'ן 013, טל אור מערכות תקשורת, בזק בינלאומי ועוד.

מרכזיית כוכב TELRAD. חייגו 077-8123111


יתרונות מרכזיית כוכב
TELRAD טלרד

 

היתרון המשמעותי ביותר של  מרכזיית כוכב TELRAD טלרד, מעבר להיותן מרכזיות זולות יחסית בשוק המרכזיות העסקיות, היא טכנולוגיית ה VoIP. טכנולוגיית  VoIP יצרה שינוי ניכר בתחום התקשורת לעסקים, בכך שהיא העניקה לעסק מגוון נרחב של אופציות תקשורת וניהול נתונים, אך עם זאת הביאה לחיסכון משמעותי בזמן ובהוצאות השוטפות של העסק. טכנולוגיית ה VoIP מעניקה לעסק יתרונות כמו שילוב של דיבור ונתונים, ניהול מאגרי מידע ותקשורת מהירה יותר וכמובן הוזלה משמעותית של ההוצאות על תקשורת. כמו כן המערכת המתקדמת של טלרד  AdvaceIP מאפשרת תמיכה בשני סוגי טלפוניה TDM וVoIP, כך למעשה יכול הלקוח שלהם ליהנות מהחידושים הטכנולוגיים הקיימים בשוק, אך עדיין להשתמש במערכת טלפוניה אמינה ואיכותית המוכרת לו. גם מערכת ה VegaIP שמאפשרת ללקוחות של טלרד מגוון רחב של תכונות וחיבור מכשירים ניידים חכמים (סלולאריים, טאבלטים ועוד) היא חידוש בתחום. 

קו מוצרי מרכזיית כוכב TELRAD טלרד

 

מוצרי מרכזיית כוכב TELRAD טלרד כוללים את מערכת VegaIP, שהיא מערכת IP שמאפשרת שילוב של דיבור ונתונים בצורה מתקדמת וחסכונית לעסק שלך. המערכת תומכת בפרוטוקולים רגילים כמוSIP , בעלת תאימות מלאה לטלפוני SIP. מרכזיה זו מתאימה בעיקר לעסקים קטנים עד בינוניים והיא מאפשרת להם כיום פתרונות שלא היו קיימים עבורם בעבר. מערכת נוספת שמציעה חברת טלרד היא מערכת תקשורת IP בשם  AdvanceIP, שמאפשרת ללקוחותיה שלל תכונות מגוונות ומתקדמות שמספקות פתרון IP לתקשורת העסקית. המערכת משלבת תקשורת אנלוגית עם תקשורת דיגיטלית ואלחוטית. יתרונות מערכת זו הם בין השאר היכולת לחבר לאותה מרכזייה עד 20 מקומות שונים בעולם, רק בזכות היותה מערכת IP מתקדמת. כמו כן טלרד היא בעלת סדרת טלפוני IP איכותית, אך ברוב המקרים המרכזיות שלה מאפשרות חיבור גם לטלפונים של צד שלישי.

סיכום

אם אתה בעל עסק וחשוב לך להיות במרכז העניינים וליהנות מהפתרונות תקשורת מתקדמים, אשר יוזילו משמעותית את הוצאות העסק שלך, חשוב שתבצע סקר שוק מקיף, תוך בחינה מדוקדקת של הצרכים העסקיים שלך. רוב הסיכויים שתמצא כי מרכזיית כוכב TELRAD טלרד מאפשרת לך את מגוון התכונות להם אתה זקוק במערכת התקשורת בעסק שלך, תוך כדי חיסכון משמעותי בעלויות.

 נמאס לך לחפש מרכזיית כוכב לעסק? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

לקבלת שירות למרכזיות כוכב טלרד – לחץ כאן

 

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים