SIP Trunk לעסק - איך לבחור ספק תקשורת מוביל? חייגו 077-8123111

SIP Trunk לעסק – איך לבחור ספק תקשורת מוביל? ☎ 077-8123111

שירותי SIP Trunk לעסקים

 

שירותי SIP Trunk לעסק

 

SIP Trunk לעסק – מדובר בחיבור IP קצה לקצה, שאחד הסוגים העיקריים שלו קרוי SIP Trunking, שהיא אחת השיטות המקובלות כיום לביצועי חיבורים מסוג זה, בפרוטוקול תקני SIP (יש חיבורים בתקנים אחרים, אולם הם די זניחים בשוק העולמי). יש המכנים שיטת חיבור זאת כ- IP-PRI, אך זה מינוח שגוי, כי זה לא PRI מבחינה טכנולוגית של החיבור (החיבור הוא אתרנט ולא ISDN), וגם זה לא תמיד SIP (יש חברות שמרכזיות ה- IP שלהן משתמשות במערכות איתות וותיקות יותר, טרום כניסת ה- SIP). בנוסף, SIP Trunk אחד שווה ל- 2 חיבורי PRI מבחינת קיבולת הקווים, כך שהמינוח הזה די מטעה.

 SIP Trunk

 

האם כדאי לעבור ל- SIP Trunk לעסק?

 

המעבר ל- SIP Trunk משנה את כל תפיסת העולם בכל הקשור לחיבור בין ספק התקשורת לעסקים.

מדובר כאן בזניחת החיבור הקיים ב- TDM – PRI בין מרכזיות, שיש בהן כברIP, ומעבר לחיבור IP קצה לקצה. חיבור SIP Trunk הינו חיבור חדש יחסית, שמאפשר הוצאה / הכנסה של שיחות לרשת המפ"א ללא צורך במתאם ובממשק PRI (ממשק ISDN) במרכזיה (= חיסכון משמעותי בעלויות). החיבור אפשרי ללקוחות עם מרכזיית IP, שתומכת בטכנולוגיית SIP, ומאפשר העברת שיחות VoIP מקצה לקצה ללא המרות, תוך שיפור גם של איכות הקול. ה- SIP Trunk חוסך לא רק בעלות ההשקעה החד-פעמית ברכישת כרטיס PRI או במתאמים, אלא גם בעלות התחזוקה השוטפת, תוך ניצול אופטימאלי של רוחב הפס בין מפעיל התקשורת לחצר הלקוח. לדוגמא: בקו מסוג SIP Trunk ברוחב פס המקובל בעולם העסקי של 2 MB, ניתן להעביר עד 60 ערוצי קול (תוך שימוש במנגנוני דחיסת קול), לעומת 30 ערוצים בלבד בטכנולוגיית PRI. והעיקר: ניתן לחזות מה יהיה חשבון התקשורת והטלפון החודשי, כי שירותים כאלו מסופקים לרוב ב- Fixed Flat Price. סטנדרט ה- SIP מאפשר שימוש בכל ציוד תואם SIP מכל יצרן, וערבוב ציוד מכל יצרן ללא בעיות מיוחדות. הגישה הזו מאפשרת להיפטר מכל ציוד ה- TDM, ISDN וכיו"ב, שעולה כסף ותופס מקום בעסק. חיבורי SIP מאפשרים יכולות רבות בתקשורת בין אנשים ועסקים בכל מקום בעולם ללא צורך בהמרות בדרך, שמביאות לאבדן יכולות של ה- IP. ספקי ציוד ופתרונות למרכזיות IP כבר מכניסים יכולת התממשקות ל- SIP Trunk מובנים בתוך המרכזיות. למשל, "תדיראן טלקום", שדי בולטת בשוק המרכזיות לעסקים בישראל, מציגה זאת במערכת ה IP שלה. חברות בולטות נוספות בתחום כמו AVAYA, שאחיזתה חזקה בתחום הארגונים ו- Call-Centers בישראל, מספקות מוצרים עם יכולות מובנות כאלו. חברות עסקיות לא מעטות מנצלות כבר כיום את ניידות המספרים כדי לבצע מעבר ל- SIP Trunk אצל ספקי התקשורת, שמאפשרים זאת בחיבורי מרכזיות וסניפים ישירות ב- VoIP.

חברת 012 סמייל היא חברת התקשורת הראשונה שהפעילה חיבורי  SIP TRUNK במגזר העסקי והיא המובילה בשוק בכמות החיבורים בשוק. השירות של 012-סמייל ב- VOB מבוסס על פתרון של ברודסופט (Broad soft) (שכבת השירותים ב- Calss-5), מתגים של סונוס (השכבה של המתגים ב- Calss-4 ל- VoIP שמשתלבים בארכיטקטורת ה- IMS) וציוד הקצה של BATM (מתאם – ATA למשתמשים בבתים) ואודיו-קודס. כמו כן מעורבים בשירות: ג'וניפר (למרכז רשת), אודיוקודס (לוחות לקול למבואות, מוצרי קצה ללקוחות עסקיים, מוצרי קצה ל- SoHo ולבתים), Xten Networks (שירותי ערך מוסף ב- IP ו- Soft-Switch לחיבורי תוכנה על כל מכשיר נייד או נייח).

תרשים פתרון ה- SIP Trunk לעסק של 012-סמייל:

 

שירותי SIP Trunk לעסקים

 

למגזר העסקי מציעה החברה פתרונות תקשורת בעיקר עם ציוד קצה (CPE) של Thomson, פוליקום, Act ו- BATM.

הפתרון המומלץ: ניהול מו”מ מול ספקי תקשורת לקבלת שירותי תקשורת כוללים: סלולר, תקשורת קווית/ SIP TRUNK, אינטרנט, תקשורת נתונים, שירותים מנוהלים ועוד.

 

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי צירי PRI / SIP TRUNK לעסקים לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעת מחיר עבור שירות SIP Trunk לעסק – השאירו פרטים כאן

 מה זה SIP Trunk לעסק?

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים