אינטרקום כניסה דלת Pantel – עבור בטיחות העסק ונוחות העובדים והלקוחות

אינטרקום כניסה דלת Pantel – עבור בטיחות העסק ונוחות העובדים והלקוחות

אינטרקום כניסה דלת

אינטרקום כניסה דלת Pantel – עבור בטיחות העסק ונוחות העובדים והלקוחות

 


אינטרקום כניסה דלת
Pantel – מאפשר לנו למעשה לשלוט בדלת הכניסה לעסק שלנו באמצעות מרכזית הטלפון על שלוחותיה השונות.

 

 

מהו אינטרקום כניסה דלת Pantel?

 

אינטרקום כניסה דלת Pantel מאפשר לבית העסק להגביל את הכניסה אל שטח העסק, אך עם זאת לשלוט בפתיחה וסגירת הדלת באופן נוח ופשוט על ידי שימוש במרכזית הטלפון של העסק. למעשה האינטרקום מופעל באמצעות לחיצה על השלוחה המיועדת עבור האינטרקום במרכזיה, בשילוב עם קוד מסוים, שמאפשר הגנה וסינון של מי שמורשה לאשר כניסה למתחם העסק. הפאנל אשר מצוי בחלק החיצוני של המבנה לרוב יכיל לחצן יחיד, אשר עליו ילחץ מי שיבקש להיכנס לבית העסק והשיחה תנותב לשלוחה ידועה מראש, כאשר כל מי שיש לו טלפון המקושר למרכזיה יוכל לפתוח את הדלת באמצעותה, או לשמוע את מי שנמצא בחוץ וזאת על ידי הקשה מקוצרת של הקוד מהשלוחה שלו.

אינטרקום כניסה דלת


מהן התכונות העיקריות הקיימות באינטרקום כניסה דלת
Pantel?

לאינטרקום כניסה דלת Pantel ישנם מספר תכונות הכרחיות אשר מאפשרות את פעולתו. ראשית ישנו לחצן אשר תפקידו לחייג אל מספר קבוע. כמו כן ישנו חיבור ליציאה אנלוגית במרכזיה של העסק. פתיחת הדלת מתאפשרת באמצעות חיוג קוד מקוצר מכל שלוחה במרכזית העסק. ישנה אפשרות לשנות את היעד של החיוג במצב יום או לילה, בו מוגדרת המרכזיה. ישנה אפשרות לניתוק אוטומטי במצב של שלוחה תפוסה. כמו כן ישנה חשיבות מרבית לאיכות השמע, שכן על בסיס זיהוי קולי נחליט אם לאפשר כניסה לעסק או לא. לכן איכות השמע באינטרקום גבוהה.

בחירה בסוג אינטרקום כניסה דלת Pantel

קיימים מספר סוגים של מערכות אינטרקום כניסה לדלת העסק שלנו. בבואנו לבחור את המערכת המתאימה לנו ביותר עלינו להבין ראשית מהו הצורך הפרטי שלנו בטרם נבחר באינטרקום כניסה דלת Pantel. השאלה הראשונה שעלינו לשאול את עצמנו הוא להיכן מיועד פאנל הכניסה. האם הוא נמצא בכניסה לעסק שהיא מקום פנימי בתוך בניין, או שמע הוא יהיה ממוקם במקום חיצוני שאיננו מוגן מגשם או מעוברי אורח. האם יש לנו צורך במצלמה או רק בלחצן, שמאפשר שיחה עם מי שרוצה להיכנס לעסק שלנו. האם יש לנו צורך רק בפאנל או שנרצה שתהיה אפשרות להקיש את הקוד על גביי האינטרקום החיצוני, שיאפשר את פתיחת הדלת של העסק באופן עצמאי, ללא חיוג לשלוחה בתוך מרכזית העסק. לאחר שנדע את התשובות לשאלות אלו נוכל לבחור באינטרקום כניסה דלת Pantel המתאים יותר לעסק שלנו. כך למשל פאנל שמיועד לשימוש חיצוני (כלומר מחוץ למבנה), יהיה עמיד יותר, מוגן מהגשם ואולי אפילו כמובלעת בתוך הקיר ולא חיצוני. כמו כן במידה ונרצה בעתיד להוסיף לאינטרקום מצלמות, חשוב לרכוש מערכת שמגיעה עם הכנה לצורך כך.

מערכת אינטרקום – כיצד לבחור ציוד אינטרקום מתאים?

 

מרכזיות טלפון ביתיות – סקירת שוק

 

נמאס לך לחפש מערכת אינטרקום מתאימה?


השאר תגובה

פוסטים נוספים