אינטרקום פנסוניק Panasonic – מהם הדגמים המומצים בשוק? (טיפים חדשים)

אינטרקום פנסוניק Panasonic

תשתית אינטרנט לעסקים

אינטרקום פנסוניק  Panasonic
כדי לשמור על דלת הכניסה שלנו

 

אינטרקום פנסוניק Panasonic מאפשר לנו לסנן בקלות את הנכנסים לתוך בית העסק שלנו וזאת על ידי שימוש במרכזית הטלפונים הרגילה שלנו.

 

מהו אינטרקום פנסוניק Panasonic?

 

אם בעבר נאלצנו להשאיר את דלת העסק שלנו פתוחה באופן תמידי, רק כי התעצלנו לקום ולפתוח אותה לכל מי שיבקש להיכנס, הרי שהיום האפשרות לשמור על ביטחון העסק שלנו פשוטה יותר ונוחה יותר. כיום אין חשש כי מישהו זר ייכנס לעסק שלנו ויפגע בו מבלי ידיעתנו וזאת בזכות התקנת אינטרקום פנסוניק Panasonic. האינטרקום של פנסוניק הוא למעשה חלק אינטגראלי מהמרכזיה שלנו, כאשר הוא פועל על ידי כך שהוא מחבר בין שלוחת טלפון במרכזיה שלנו למנעול האלקטרומגנטי המיוחד, שמותקן בדלת הכניסה לבית העסק. באמצעות האינטרקום של פנסוניק נוכל לשלוט באופן פשוט ונוח על הנכנסים לבית העסק שלנו. קיימים מספר סוגים של אינטרקום כניסה לבית העסק ועלינו לבחור בסוג המתאים לנו ביותר. נוכל לבחור בין אינטרקום בסיסי, או באחד עם מקודד (אפשרות הקשת קוד מבחוץ לצורך פתיחת הדלת) ואפילו באינטרקום המשלב מצלמת וידאו.

כיצד נבחר את האינטרקום פנסוניק  Panasonic לעסק שלנו?

 

כדי שנוכל לבחור באופן המדויק ביותר את מערכת האינטרקום הנכונה ביותר עבורנו ועבור בית העסק שלנו, עלינו להכיר ראשית את הצרכים שלנו וכמו כן את הדגמים השונים. ראשית עלינו לשאול את עצמנו, כיצד בנוי העסק שלנו. האם הוא בתוך בניין משרדים, או נמצא ממש על הרחוב הראשי. האם הוא גדול ובעל מספר קומות, או שהוא חלל קטן ובמפלס אחד. כמה עובדים אמורים להיות בעלי אפשרות לשלוט בדלת הכניסה?, איזה מרכזיה מצויה בעסק שלנו? האם נרצה שהשליטה על האינטרקום תהיה אך ורק פנימית?, או שנרצה שהעובדים שלנו יוכלו להיכנס לעסק גם באמצעות קוד מסויים. לאחר שנדע את התשובות לכל השאלות הללו, נוכל לבחור את הדגם המתאים לנו ביותר מבין מגוון הדגמים של אינטרקום פנסוניק Panasonic.

 

אינטרקום פנסוניק דורסוניק

מהם דגמי אינטרקום Panasonic?

 

הדגם הבסיסי ביותר של אינטרקום פנסוניק נקרא דורסוניק. דגם זה הוא דגם של אינטרקום, שאינו כולל תצוגת וידאו, או מקודד שמאפשר לנו כניסה לתוך בית העסק גם באמצעות קוד בלבד. הפאנל של האינטרקום מהסוג הזה מכיל כפתור בודד שנועד להפעלת הצלצול במרכזיה, שיאפשר לאדם בעל הרשאה בתוך העסק לפתוח את הדלת באמצעות קוד מסוים. באמצעות הלחיצה על הכפתור נשלחת הודעה לשלוחות שהוגדרו מראש לצורך כך. הדגם המתקדם יותר של אינטרקום פנסוניק נקרא אינטרקום פנקוד פנסוניק. ההבדל העיקרי בין שני הדגמים הוא שהדגם המתקדם יותר הוא בעל פאנל מתקדם יותר, המאפשר לחיצה רגילה על מקש לצורך חיוג למרכזיה, או לחילופין הקשת קוד קבוע מראש לצורך פתיחת הדלת מבחוץ. במערכת זו גם ניתן להתקין מצלמה.

אינטרקום פנסוניק דורסוניק DoorSonic.

 

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

מערכת אינטרקום – כיצד לבחור ציוד אינטרקום מתאים?

 

נמאס לך לחפש מערכת אינטרקום מתאימה לעסק?

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים