הקמת תשתית תקשורת / רשתות תקשורת - ארון שרתים וסיבים אופטיים בעסק שלך

הקמת תשתית תקשורת / רשתות תקשורת

גיבוי בענן לעסקים | חוות שרתים

הקמת תשתית תקשורת / רשתות תקשורת
ארון שרתים וסיבים אופטיים בעסק שלך

 


הקמת תשתית תקשורת: רשתות תקשורת, ארון שרתים וסיבים אופטיים, הם רק חלק מתשתיות התקשורת להם זקוק בית עסק מכל סוג.

 

מהי הקמת תשתית תקשורת: רשתות תקשורת, ארון שרתים וסיבים אופטיים? 

 

 

אחד הדברים החשובים ביותר בעסק הוא תהליך הקמת תשתית התקשורת בעסק. כחלק מהשם הקמת תשתית נמצא מגוון רחב של תשתיות שדורשות התייחסות, כמו למשל תשתיות של רשתות מחשבים, תשתיות מרכזיית טלפון בעסק, תשתיות אחודות ובנוסף הקמה של ארון התקשורת בעסק, הטמעת סיבים אופטיים במידת הצורך ובהתאם לצרכי העסק השונים ואפילו הקמת ארון שרתי מחשב בעסקים גדולים יותר. הקמת תשתית בעסק מתבצעת בהתאם לגודלו ולצרכיו ומותאמת לעסק באופן אישי ופרטני. לפני תהליך הקמת התשתית, ברוב המקרים יינתן ייעוץ מקדים לעסק וזאת על ידי החברה המקימה, בו למעשה יבוצע תכנון ראשוני למערך התשתיות שיוקם בעסק. כחלק מתהליך הייעוץ תבצע החברה המיועדת תרשים ושרטוט הנדסי של ארון השרתים, או חדר השרתים בעסק ובו ישולבו התשתיות של רשת המחשבים והטלפוניה בהתאם למה שקיים בו, או לשדרוגים הנדרשים. הקמת תשתית תקשורת בעסק כלול לרוב הקמת מתגים, שרתים, מרכזית טלפון, ארון חשמל וארון תקשורת.

חשיבות הקמת תשתית תקשורת מסודרת

 

פעולת הקמת תשתית תקשורת בעסק אינה נחשבת לעסק זול. ברוב המקרים בעל העסק ישקיע סכום כסף נכבד לצורך כך ולכן הוא יצפה כי התשתית תוכל לשרת אותו לטווח הרחוק ותוכל לאפשר לו לבצע שינויים מתבקשים במערך התקשורת של העסק לכשיזדקק לכך (בעקבות שינוי מיקום בית העסק, הוספת עובדים, שינוי מערך ועוד).
כל עסק עובר שינויים במהלך זמן פעילותו וכחלק משינויים אלו יבוצעו גם שינויים במערך התקשורת של העסק, אשר זוכים לשם mac בשפה המקצועית. את השינויים הללו מבצעים בארון התקשורת באמצעות מגשרים שונים בלוחות הניתוב של ארון התקשורת. זאת אחת הסיבות העיקריות לצורך שלנו בהקמה נכונה של ארון תקשורת בפרט ומערך תקשורת מסודר בכלל בעסק.

לקבלת הצעת מחיר להקמת תשתית תקשורת ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

 

הקמת תשתית תקשורת / רשתות תקשורת


יתרונות הקמת תשתית נכונה בעסק

 

במידה והקמת התשתית תבצע כראוי בעסק שלנו, נוכל למעשה לנהל את מערכות המידע שלנו, כך שיעניקו לנו שירותים פנימיים, אשר ייעלו את פעילות העסק ויחסכו לנו בהוצאות עתידיות. נוכל לשלוט למעשה באופן מלא בכל תשתיות התקשורת בעסק מתוך תחנות ניהול ברשת שלנו וזאת ללא פגיעה בביצועי הרשת. כמו כן נוכל לאפשר שינויים מהירים לפי הצורך בהתאם לדרישות המשתנות של העסק. נוכל לקצר משמעותית תהליכים מסוימים שמתבצעים בעסק ולהתייעל באופן קבע. יתרון נוסף של הקמת תשתית נכונה בעסק שלנו, הוא היכולת שלנו לאתר מחשבים וטלפונים ישירות מארון התקשורת וזאת אפילו במיקומים מרוחקים בשלוחות אחרות. כמו כן נוכל לבדוק בצורה מידית את מצב הזמינות של תשתית פסיבית, אשר איננה מנוצלת באופן מלא, דבר המתאפשר באמצעות הקמת ארון תקשורת המחשבים בעסק. כל אלה מאפשרים לנו להשתמש בצורה חכמה ברשת התקשורת בעסק שלנו.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

פתרונות תקשורת לעסקים קטנים – מדריך רכש

 

יעוץ לעסקים בתחום הוצאות תקשורת ומחשוב בעסק

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

לקבלת הצעת מחיר להקמת תשתית תקשורת ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים