טלפונים חכמים דיגיטאליים AVAYA- טלפון חכם אוויה –מרכזיה דיגיטלית לעסק

טלפונים חכמים דיגיטאליים AVAYA

AVAYA 5410 IP PHONE

טלפונים חכמים דיגיטאליים l AVAYA טלפון חכם אוויה –
מרכזיה דיגיטלית לעסק שלך

 


מבחר ה- טלפונים חכמים דיגיטאליים
l AVAYA טלפון חכם אוויה מאפשרים לכל בעל עסק לבחור את ציוד הקצה המתאים לצרכיו.

 

 

מי צריך טלפונים חכמים דיגיטאליים l AVAYA טלפון חכם אוויה?

 

כאשר פותחים עסק לעיתים נדמה שההוצאות לא נגמרות. הוצאות על רכישה או השכרה של מקום, העסקת עובדים, רכישת ציוד קבוע ומתכלה והתחברות לספקים שונים המעניקים שירותים שונים. כמעט ולא קיים עסק שיכול להתקיים ללא מרכזית טלפון כלשהי ולא מעט בעלי עסקים מחליטים לחסוך בהוצאות להקים מרכזיה בסיסית וכמו כן לרכוש ציוד קצה פשוט וזאת מתוך ידיעה כי העסק עוד קטן ואין להם צורך כרגע בציוד מתקדם או תכונות מורכבות יותר. השיקול לחסוך בהוצאות התקשורת של העסק הוא נכון ולא רק עבור עסק חדש וצעיר. אך הדרך להצליח בכך היא לאו דווקא רכישה של שירותי מרכזיה זולה וציוד קצה בסיסי, אלא התאמה איכותית יותר של סוג המרכזיה הדרושה לבית העסק באופן פרטני ומתוך ראיה וצפי לעתיד. לצורך כך קיימות חברות תקשורת שונות, ביניהן נמצא גם את ספקי התקשורת הגדולים בישראל, אשר מציעות לבעלי העסקים לרכוש שירותי מרכזיה וציוד קצה לאחר ייעוץ והתאמה אישית של המרכזיהה לצרכי העסק.

avaya ip office

סוגי טלפונים חכמים דיגיטאליים l AVAYA טלפון חכם אוויה

חברת אוויה /  AVAYA נחשבת בארץ ובעולם לאחת מהחברות הגדולות והמוכרות לייצור של מרכזיות טלפון וציוד קצה לצורך הפעלתן. לחברת אוויה מספר סוגים של טלפונים חכמים דיגיטאליים, אשר מציגים מספר רמות של טלפונים והם מותאמים לצרכים שונים של בתי העסק השונים. דגם הטלפון החכם הדיגיטאלי הבסיסי ביותר של חברת אוויה הוא דגם מספר 5402. טלפון בסיסי זה מגיע עם מגוון מוגבל של תכונות, כמו לדוגמא צג דיגיטאלי קטן יחסית של שתי שורות, 10 לחצני תכונות, בינהם ניתן למצוא לחצן מובנה של ועידה ושל העברה והשאר מיועדים לצורך תכנות שלוחות. כמו כן דגם זה מגיע גם עם אפשרות רמקול ונורית הודעה. הדגם המתקדם יותר של הטלפונים החכמים והדיגיטאליים של חברת אוויה הוא דגם מספר 5410. דגם זה מאפשר לנו לקבל צג רחב יותר של חמש שורות, דיבורית, 14 לחצני תכונות ובנוסף אליהם 12 לחצנים גמישים בצידי הצג. טלפון מדגם זה מאפשר גם יציאת סאונד לאוזניות ולכן יתאים למוקדי שירות יותר מאשר הדגם הבסיסי יותר.

AVAYA 5410 טלפונים חכמים דיגיטאליים AVAYA

 

הדגם המתקדם ביותר של חברת אוויה, בסדרת הטלפונים החכמים והדיגיטאליים שלה הוא דגם מספר 5420. דגם זה מגיע עם צג של שבע שורות, ספריית חיוגים מקוצרים, אפשרות לראות שיחות שלא נענו, נכנסות או יוצאות, ואפילו עם שמונה סוגי צלצולים שונים. הבחירה בין הדגמים השונים צריכה להתבצע מתוך ראיה לעתיד ולא רק משיקולי חיסכון לעסק, אך עם זאת להיות מותאמת לעסק ולצרכיו השונים בהתאם לייעודו.

מרכזיות אוויה | IP Office Avaya – סקירה טכנית לעסקים

 

טלפונים חכמים AVAYA IP טלפון חכם אוויה – חשיבות ציוד הקצה של המרכזיה בעסק

 

 

לקבלת שירות למרכזיות טלפון במחירים הנמוכים ביותר בשוק – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מספקי מרכזיות אוויה Avaya בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

 10 דברים טובים שמרכזיית טלפון אופטימלית עושה לעסק שלך


השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות