טלפונים חכמים IP Avaya -חשיבות ציוד הקצה של המרכזיה בעסק חייג 077-8123111

טלפונים חכמים AVAYA IP טלפון חכם אוויה – חשיבות ציוד הקצה של המרכזיה בעסק

AVAYA 5420

טלפונים חכמים AVAYA IP טלפון חכם אוויה – חשיבות ציוד הקצה של המרכזיה בעסק

 


טלפונים חכמים
AVAYA IP / טלפון חכם אוויה, מהווים למעשה את ציוד הקצה החשוב, אשר יאפשר לנו ליהנות מכל יתרונות המרכזיה שקיימת בעסק שלנו.

 

 מהם טלפונים חכמים AVAYA IP / טלפון חכם אוויה?

ברוב המקרים כשנדבר על מרכזיה עסקית ומתקדמת, כמעט ולא נתייחס לחשיבות הטלפונים החכמים בהם נצטרך לעשות שימוש כדי להשתמש במרכזיה שלנו. לטלפונים החכמים יש חשיבות גבוהה לצורך יעילות פעילות העסק ואיכות השירות הניתנת ללקוחות שלנו. קיים מגוון נרחב של טלפונים חכמים ומגוון חברות שונות אשר מייצרות אותם. אחת החברות המוכרות בשוק היא אוויה ולה מספר טלפונים חכמים לשימוש עסקי במגוון רמות, כאשר כל אחד מהם הוא בעל תכונות שונות ומתאים לצרכים אחרים. בבואנו לבחור את הטלפון החכם המתאים לנו ביותר איננו מחויבים בהכרח לבחור את הטלפון המתקדם ביותר, אלא דווקא את זה שמתאים לצרכי העסק שלנו. חשוב לזכור כי בעסק ממוצע יהיה צורך ביותר מטלפון אחד ולכן נושא החיסכון הוא משמעותי במידה ונבחר בטלפון מדגם זול יותר לעסק שלנו.

סוגי טלפונים חכמים AVAYA IP / טלפון חכם אוויה

לחברת אוויה ישנם מספר דגמים של טלפונים חכמים. בבואנו לבחור את הטלפונים החכמים, אשר יתאימו יותר לעסק שלנו, עלינו להכיר ראשית את ההבדלים בין התכונות של הטלפונים החכמים השונים. הטלפון הבסיסי ביותר של חברת אוויה נקרא דגם 5402 והוא מהווה את הדגם הזול ביותר של החברה. הטלפון הוא דיגיטלי בעל צג של שתי שורות. בטלפון יש אפשרות להפעלת רמקול, תכנות של שיחות ועידה, העברות שיחה ועד 10 שלוחות בחיוג מהיר. כמו כן קיימת נורית הודעה בדגם זה. טלפון מהסוג הזה מתאים לעסק קטן שתכונות אלה מספקות אותו.

AVAYA 5402 IP PHONE

הדגם הבא והמתקדם יותר של חברת אוויה הוא דגם מספר 5410. בדגם זה כבר נמצא צג דיגיטלי גדול יותר שמציע חמש שורות. גם בדגם הזה נקבל דיבורית, נורת הודעה. בנוסף לכך נהנה מאפשרות לחיבור אוזניות חיצוניות, שמונה סוגי צלצולים לבחירה, ארבעה עשר לחצני תכונות, שניתנות לתכנות כשלוחות ועוד פונקציות נוספות, שלא נקבל בדגם הבסיסי יותר.

 AVAYA 5410 IP PHONE

הדגם השלישי והמתקדם יותר של אוויה הוא דגם מספר 5420. דגם זה כבר מתאים לעסקים בינוניים עד גדולים, כשהוא מציע צג רחב מאוד של שבע שורות, עשרים וארבעה לחצנים לתכנות שלוחות, ספריית חיוגים מקוצרים, אפשרות צפייה בשיחות אחרונות (יוצאות, נכנסות, שלא נענו) ועוד תכונות מגוונות.

AVAYA 5420 IP PHONE


בחירה בטלפונים חכמים
AVAYA IP 
טלפון חכם אוויה

אנשים רבים בוחרים תמיד בטלפון המתקדם ביותר, רק כדי להימנע מהצורך בהתאמת הטלפון לצרכים של העסק, אך למעשה אין צורך לרכוש את הטלפון המתקדם ביותר ולא מעט עסקים יכולים להסתפק גם בדגמים הבסיסיים ביותר. כל מה שעלינו לדעת הוא מה הצורך של העסק, לדוגמא, כמה שלוחות קיימות בעסק? מה תדירות השיחות המבוצעות בעסק, האם יש צורך בחיבור אוזניות? ועוד ולפי זאת נוכל לבחור את הטלפון המתאים לנו ביותר.

מרכזיות אוויה | IP Office Avaya – סקירה טכנית לעסקים

 

 

לקבלת שירות למרכזיות טלפון במחירים הנמוכים ביותר בשוק – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מספקי מרכזיות אוויה Avaya בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

 10 דברים טובים שמרכזיית טלפון אופטימלית עושה לעסק שלך


השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות