טלפוני SIP IP מתקדמים – איך לבחור טלפון למרכזית העסק?

טלפוני SIP IP שולחנים מתקדמים פנסוניק – איך לבחור טלפון למרכזית העסק?

טלפון SIP פנסוניק PANASONIC

טלפוני SIP IP שולחנים מתקדמים פנסוניק – במה לבחור?

 

טלפוני SIP IP שולחנים מתקדמים – פנסוניק מהווים חידוש מרענן בשוק ציוד הקצה למרכזיות והם בעלי תכונות מתקדמות וייחודיות.

 

מי זקוק ל- טלפוני SIP IP שולחניים מתקדמים פנסוניק?

 

חברת פנסוניק השיקה סדרת טלפונים שולחנים מתקדמים מסדרת KX-UT, כאשר ייעודם של טלפונים הוא לתפעל מרכזיות פנסוניק או מרכזיות אחרות שמבוססות על טכנולוגיה של  SIP -Session Initiation Protocol . סדרת הטלפונים החדשה של פנסוניק מאפשרת לנו ליהנות ממגוון אפשרויות ופונקציות מתקדמות, שמקלות עלינו את התנהלות התקשורת בעסק. בנוסף נמצא בסדרה החדשה איכות סאונד גבוהה, תכונות מתקדמות ועיצוב ייחודי, שגם מסייע לנראות של בית העסק בפני כל מי שנמצא בתוכו. מטרתם העיקרית של הטלפונים החדשים של פנסוניק מסדרת ה- SIP  היא לאפשר חווית משתמש חדשה שלא הכרנו עד כה, אך עדיין לדאוג לתפעול נוח ופשוט. את הטלפון ניתן להתאים למכלול רחב של סוגי שימושים ועסקים ובכך לבחור את דגם הטלפון המתאים לנו ביותר.

טלפוני SIP IP שולחנים מתקדמים פנסוניק


תכונות טלפוני
SIP IP שולחניים מתקדמים פנסוניק

 

הטלפונים המתקדמים של חברת פנסוניק מהווים חידוש בתחום ציוד הקצה לצורך מרכזיות טלפון. התכונות הבולטות והייחודיות של טלפונים אלה הם בין השאר איכות שמע גבוהה ברמת HD. יתרון זה הינו משמעותי, מכיוון שהוא מאפשר לנו להנות מרמקול מיוחד המונע רעשים, מגבר איכותי ותא אקוסטי גדול באופן יחסי. כמו כן הם תומכים ב- POE. צג הטלפון מאפשר תצוגה גרפית, זאת בשונה מטלפונים אחרים וישנה ספריית חיוג מקוצר, שמותאמת אישית לכל משתמש. בנוסף לכל אלה, הטלפונים החכמים של פנסוניק מהווים חיסכון משמעותי לעסק, שכן הם מתאפיינים בצריכה חשמל נמוכה ביחס למתחרים והם בעלי תאימות מלאה למערכות כמו אסטריסק ברודסופט ועוד. כמו כן כחלק מתכונות טלפוני SIP IP שולחנים מתקדמים – פנסוניק נמצא גם נורת חיווי במצב של הודעה ממתינה, תמיכה מלאה בXML  ועוד תכונות מתקדמות שמאפשרות לנו לחסוך בזמן ובמשאבים.

טלפוני SIP פנסוניק PANASONIC


יתרונות טלפוני
SIP IP שולחניים מתקדמים פנסוניק

 

לטלפונים החכמים של חברת פנסוניק יש אין ספור יתרונות. היתרון הבולט ביותר הוא נושא הנוחות שבתפעול שלהם. טלפוני הIP של פנסוניק הותאמו מבחינה אגרונומית באופן מושלם למשתמש הממוצע והם עוצבו להיות קטנים במימדים וזאת כדי לחסוך במקום על שולחן העבודה ובכך למנוע סירבול מיותר. כמו כן בכל הדגמים הותקן כבל שפורפרת ארוך מהרגיל, גם כן לצורך יצירת נוחות עבודה גבוהה. גם קלות התפעול של מגוון הדגמים של הטלפונים החכמים של פנסוניק מהווה יתרון משמעותי וזאת מתאפשר בזכות אפיון הלחצנים הנוח והפשוט של הטלפון. בכל טלפון תמצאו מספר סוגים של לחצנים, ביניהם לחצני תכנות, לחיצי ניווט לתצוגה הגרפית ולחיצי ניווט רק תכליתיים. בין הטלפונים החכמים מסדרת SIP IP  של פנסוניק נמצא את הדגמים KX-UT113 , KX-UT123, KX-UT133, KX-UT248. ההבדלים העיקריים בין הדגמים יהיו בעיקר גודל המסך ואיכותו, מספר הלחצנים השונים והתאימות השונה של הטלפון לממשקים שונים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיות פנסוניק – מדריך רכש לעסקים

 

מרכזיות IP – מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

 

לקבלת שירות למרכזיות טלפון IP במחירים הנמוכים ביותר בשוק – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות טלפון IP בחינם לחץ כאן!

 

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

השאר תגובה

פוסטים נוספים