מצלמות אבטחה / מערכות אבטחה – מי שומר על העסק שלך? מצלמות IP מתקדמות

מצלמות אבטחה / מערכות אבטחה – מי שומר על העסק שלך?

מצלמות אבטחה אלחוטיות חכמות

מצלמות אבטחה / מערכות אבטחה – מי שומר על העסק שלך?

 

מערכות אבטחה נחשבות לאלמנט חשוב בכל עסק ולא משנה מה גודלו. מערכות האבטחה בעסק דואגות למנוע חדירה של גורמים זרים לעסק שלנו, בין אם באופן פיזי או ממוחשב.

 

מהן מערכות אבטחה?

מערכות אבטחה הן למעשה שם כולל למכלול אמצעי האבטחה בהם ננקוט בעסק שלנו. כל בעל עסק מכיר את החשש כי העסק שלו ייפרץ ומידע או ציוד יקר ערך יודלף לגורמים עוינים. לשם כך הומצאו מערכות האבטחה, שכוללות בין השאר אבטחה כנגד פריצה פיזית לבית העסק כמו מצלמות אבטחה IP, מערכות אזעקה, חיישנים שונים אינטרקום ועוד ומערכות אבטחה ממוחשבות שכוללות אבטחת מידע, סיווג מידע חשוב, תכנות שונות למחשב ועוד. החשיבות של השקעה במערכות אבטחה איכותיות ושמירה על תקינותן לאורך זמן, היא קריטית לכל עסק ומומלץ לבצע מחקר מקדים לפני שדואגים לרכוש מערכת שכזו לעסק שלנו.

מערכות אבטחה

ממה מורכבות מערכות אבטחה 

ראשית בטרם נרכוש מערכת אבטחה כלשהי, עלינו להכיר את המכלול השלם ממנו מורכבות מערכות אבטחה. ברוב בתי העסק מערכות אבטחה מתקדמות יכללו מצלמות אבטחה, אשר גם הן מתחלקות למספר רכיבים חשובים שונים. החלק הראשון במערכת האבטחה יהיה כמובן מצלמות האבטחה עם העדשות שלהן. חשיבות העדשות משתנה בהתאם לטווח אותו נרצה לצלם ולכמות המצלמות המשמשות אותנו באותו שטח צילום. החלק השני יהיה המוניטור / מסך התצוגה. ברוב המקרים לא נשתמש במחשב שלנו לצורך צפייה בווידאו המופק על ידי מערכת האבטחה, שכן נרצה שהמסך ישדר באופן זמין במשך 24/7 את התוכן הנקלט במצלמות. החלק השלישי יהיה כמובן אמצעי ההקלטה. במידה ואין באפשרותנו לצפות בחומר המצטלם באופן מידי, או שנרצה בעתיד לעשות שימוש בחומרים המצולמים עלינו לדאוג לרכיב הקלטה, שיוכל להקליט את כל החומר המצולם, לקטלג ולשמור אותו בצורה נוחה לחיפוש מאוחר יותר. החלק הרביעי והאחרון יהיה נושא הכבלים וספקי הכוח. כמובן שהתלות בכבלים קשורה לבחירה שלנו בסוג המצלמות והאם הן יהיו מצלמות אנלוגיות או מצלמות רשת (שבהן אין שימוש בכבלים אלא ברשת האינטרנט של העסק).

מצלמות אבטחה אלחוטיות חכמות

האם לבחור מערכות אבטחה קוויות או או אלחוטיות 

בבואנו לבחור את סוג מערכות אבטחה שנתקין בעסק שלנו, עלינו לקחת בחשבון שיקולים של איכות, נוחות ועלויות תפעול. אין ספק כי מערכות קוויות יהיו איכותיות ומסיביות יותר, אך ידרשו פריסת כבלים והתקנה מורכבת יותר. מאידך מערכות אלחוטיות נוחות יותר לשימוש, לא מצריכות כבלים, או התקנה מורכבת ותחזוקה שוטפת, אך איכותן נחשבת לפחותה והן יקרות באופן משמעותי מהמערכות החוטיות. כמו כן מערכות אלחוטיות חשופות לפגיעה במידה גבוהה יותר, משום שהן באופן פעילותן חשופות להפרעות של מוצרים אחרים אלחוטיים שמתוקנים בבית שלנו, כמו למשל טלפונים אלחוטיים וכד'. כאמור ישנם חסרונות ויתרונות לכל שיטה, לכן חשוב לבדוק את צרכי העסק בטרם נבחר בסוג מערכות אבטחה המתאים לנו ביותר.

מצלמות אבטחה IP – סקירת פתרונות לעסקים

 

מצלמות אבטחה לבית – התאמת מערכת אבטחה לבית שלנו

 

מצלמות IP – מצלמות רשת – כדי לשמור על ביטחון העסק שלנו

 

 

 לקבלת הצעות מחיר מספקי מצלמות אבטחה IP לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים