מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון | מרכזיית טלפון IP לעסקים

מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון – כדי להתעדכן באופן השימוש במרכזית העסק

מערכת רישום שיחות טלפון

מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון – כדי להתעדכן באופן השימוש במרכזית העסק

 

 

מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון היא מערכת ממוחשבת ונוחה אשר מאפשרת לבעל עסק להיות במעקב מתמיד על הנעשה במרכזיית הטלפון בעסק שלו.

 

מהי מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון? 

באמצעות מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון יכול בעל העסק לעקוב אחר הנעשה בעסק שלו, גם כאשר הוא אינו נמצא בו. המערכת הממוחשבת מאפשרת לנו לבצע מעקב על מכלול השיחות הנכנסות לעסק והיוצאות ממנו, בכל רגע נתון ובזמן אמת. המערכת עצמה היא תוכנה ממוחשבת, אשר מסוגלת להתחבר לכל מרכזיה שיש בה יציאה לרישום שיחות והיא מתפקדת ללא צורך בציוד מסוים או תשתית מיוחדת. באמצעות מערכת רישום שיחות נוכל לבצע ניתוח מושכל של השיחות שלנו, לבקר ולעקוב אחר התנהלות העובדים שלנו ובכך להתייעל ולבדוק אפשרויות נוספות של חיסכון בעסק שלנו.

מערכת רישום שיחות טלפון

יתרונות מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון: 

היתרונות העיקריים שמאפשרת לנו מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון הן לדוגמא, מעקב אחר הוצאות הטלפון בעסק שלנו וזאת לפי פילוח של שלוחות או מחלקות. באופן הזה נוכל למעשה לעקוב אחר העובדים שלנו ולבדוק מהן העלויות שנשלם בגין השיחות בכל מחלקה בעסק שלנו. יתרון נוסף הוא היכולת שלנו להפיק דוחות בקלות, אשר מאפשרים לנו לבצע חיתוך של נתונים במידת הצורך ולפי בחירה. המערכת מאפשרת לנו גם למפות בזמן אמת מצב של עומס על שלוחות מסוימות במרכזיית העסק, או על קווי חוץ ובכך נוכל למעשה באופן מידי לשנות את הניתוב, כדי להקל על שלוחות מסוימות ולמנוע מלקוחותינו להמתין זמן ממושך על הקו. בנוסף נוכל באמצעות המערכת לעקוב אחר ביצוע שיחות ארוכות מידי או יקרות מידי. באופן הזה למעשה יכולה מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון לסייע לנו להקטין את הוצאות הטלפון בעסק שלנו.

פונקציות מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון:

מערכת רישום וניתוח שיחות טלפון מאפשרת לנו לבצע מספר פעולות לצורך הפקת נתונים שונים מהשיחות היוצאות והנכנסות במרכזיית הטלפון בעסק שלנו. ראשית קיימת אפשרות הפקת הדוחות. הדוחות מופקים לפי שאילתות ולפי פורמטים וסינונים שונים. באופן הזה כל אחד יכול להפיק כל דוח שירצה, המבוסס על הנתונים אותם אוספת המערכת. המערכת מסוגלת אף להפיק עבורנו דוחות בצורה גרפית, אשר מסייעים לנו לבחון טוב יותר את הנתונים. מערכת זו מאפשרת לנו גם לשלוט על סניפים מרוחקים ולבקר אותם, גם במידה ואיננו נמצאים שם באופן פיזי וקבוע. באמצעות המערכת נוכל לחסוך בעלויות של כוח אדם ולבדוק בכל רגע נתון את תקינות העבודה באותה שלוחה של העסק. מערכת זו לא רק מסייעת לנו לשלוט בהתנהלות העובדים בעסק שלנו בכל רגע נתון, גם ביעדים מרוחקים בהם פעיל העסק שלנו, אלא גם לשתף בצורה אוטומטית את כל מי שנרצה באותם נתונים בזמן אמת. המערכת מאפשרת לנו לשלוח את הדוחות למנהלי המחלקות שנבחר וזאת באמצעות המייל המקושר למערכת.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיות לעסקים – מגמות חדשות לעסקים מבוזרים

 

מרכזיות IP – מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

 

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות IP לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

השאר תגובה

פוסטים נוספים