מצלמות אבטחה לבית - כיצד נוכל לבחור מצלמות IP מתקדמות?

מצלמות אבטחה לבית – התאמת מערכת אבטחה לבית שלנו

מצלמות אבטחה אלחוטיות חכמות

מצלמות אבטחה לבית – התאמת מערכת אבטחה לבית שלנו

מצלמות אבטחה לבית

כיצד נוכל לבחור בצורה שקולה, חסכונית ונכונה את מערכת מצלמות אבטחה לבית שלנו?

מה חשוב לבדוק בטרם נבצע את הרכישה.

  

מהן מצלמות אבטחה לבית?

בעלי בתים שונים כיום בוחרים להתקין מערכת מצלמות אבטחה בבית הפרטי שלהם ולא רק בעסק. היכולת שלנו לעקוב על הנעשה בבית שלנו, כאשר אנחנו לא נמצאים, להרתיע פורצים מפני פריצה, או בכלל לשמור על המטפלת של הילד שלנו, הפכה בשנים האחרונות לנגישה לכל אחד כמעט. בבואנו לבחור את מערכת המצלמות בה נעשה שימוש בבית שלנו, עלינו להכיר את הפרמטרים השונים, אשר משפיעים על איכות המערכת ועל מחירה. שני הפרמטרים אותם נדרש לבדוק ולבחור יהיו סוג המצלמות ואופי התיעוד והאמצעי בו נעשה שימוש וכמובן התשתית לפיה המצלמות יפעלו.

מצלמות אבטחה אלחוטית לבית

מה חשוב לבדוק במצלמות אבטחה לבית – מערכת הקלטה 

 

ראשית עלינו לבדוק מהו אמצעי האחסון המתאים לנו ביותר. מצלמות האבטחה השונות יאפשרו לנו צפייה ישירה בחומרים, אך גם הקלטה של החומר למדיה מגנטית כלשהי. בין אם זה לקלטות דיסקים או הארדיסק, החומרים ישמרו לרוב כסרטונים דיגיטליים. קיימות שתי דרכים עיקריות לשמירת החומרים המתקבלים ממצלמות האבטחה שלנו. הדרך הראשונה היא באמצעות הקלטה על מכשיר וידאו מסוג DVR. הדרך השנייה תהיה עבור מצלמות רשת שבהן נשתמש במכשיר דומה הנקרא NVR. את בחירת האמצעי להקלטת החומר הנקלט במצלמות מבססים על סוג המצלמות בהן נבחר ועל כמות המצלמות הדרושה לנו. ניתן לבחור במערכות אשר מבוססות על מחשב, או על מערכת עצמאית, שתהיה פחות חשופה לפגיעות של וירוסים כמו במערכות המחשב. למרות זאת מערכות המחשב נפוצות יותר, בגלל הגישה הנוחה ועלות התפעול הנמוכה יותר. הבחירה בסוג המערכת אשר תקליט את החומרים היא קריטית מבחינת עלויות המערכת, שכן אמצעי ההקלטה הן הוצאה קבועה במקרה ונבחר במדיות מסוימות בהן נקליט את החומרים.

מה חשוב לבדוק במצלמות אבטחה לבית- סוג המצלמות

כדי לבחור את מצלמות האבטחה לבית שלנו עלינו לשאול את עצמנו מספר שאלות חשובות שיסייעו לנו למקד את הצרכים שלנו ולפנות למצלמות המתאימות לנו ביותר. לדוגמא-

האם נצלם בחושך?
האם המצלמות יהיו מחוץ לבית, חשופות לפגעי מזג האוויר, או בתוך הבית?
האם הן צריכות להיות מוגנות או מוסתרות?
עד כמה קטנים הפרטים אותם נצטרך לקלוט בעדשת המצלמה?
האם המצלמות צריכות לנוע או להיות סטטיות?
ועוד שאלות רבות שיסייעו לנו לבחור במערכת המתאימה לנו ביותר.

 

קיימים כיום שני סוגים עיקריים של מצלמות. סוג אחד הוא מצלמות אנלוגיות וסוג שני הוא מצלמות רשת IP. אם נבצע את שלב שאילת השאלות כראוי, נוכל לפסול בקלות יחסית את סוגי המצלמות שאינן מתאימות לנו. כך למשל אם נזדקק למצלמות נסתרות, רוב הסיכויים שנבחר במצלמות אנלוגיות שכן לא קיימת עדיין טכנולוגיה של מצלמות נסתרות שהן גם מצלמות IP (רשת).

 

מצלמות אבטחה IP – סקירת פתרונות לעסקים

 

מצלמות IP – מצלמות רשת – כדי לשמור על ביטחון העסק שלנו

 

 לקבלת הצעות מחיר מספקי מצלמות אבטחה IP לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

השאר תגובה

פוסטים נוספים