מצלמות DVR – אבטחה והקלטת ווידאו לצורך שמירת אבטחת העסק שלך

מצלמות DVR – לצורך שמירת אבטחת העסק שלך

מצלמות DVR – לצורך שמירת אבטחת העסק שלך

 

מצלמות DVR הן מצלמות שמאפשרות לבעלי העסקים לצלם את מקום העסק שלהם לצורך צרכים שונים ומגוונים ביניהם נמצא מניעת פריצות, איתור גנבים, מעקב אחרי עובדים וכו'.

 

מהן מצלמות DVR?

מצלמות DVR הן מצלמות המורכבות במערכת שמתעדת מקום כלשהו בתצורת מעגל סגור. מצלמות אלו הן מצלמות דיגיטליות או מצלמות אבטחה IP, חדשניות ומתחדשות באופן עקבי, החל מרזולוציות נמוכות בסגנון הווידאו של פעם ועד לצילום ברמת הייץ' די ואפילו יותר. קבוצת מצלמות DVR, החל משתי מצלמות והלאה, מחוברות באופן קווי למכשיר הקלטה, אשר ממוקם בחדר אבטחה מוגן. כל החומר שהמצלמות קולטות במשך כל משך פעילותן מוקלט על גבי המכשיר למשך זמן קבוע מראש. כמות המצלמות אשר ניתן לחבר למערכת מוגבל רק בכמות הכניסות אותן מאפשר מכשיר ההקלטה.

 

מצלמות אבטחה DVR

 

סןגי מצלמות DVR

 

מצלמות DVR מתחלקות למספר רב של סוגים ונותנות מענה נרחב למספר מטרות. המצלמות הפשוטות ביותר הינן מצלמות קבועות, אלו מצלמות אשר מותקנות במיקום מרכזי ואין אפשרות להזיזן בשום צורה. הן תמיד יפנו לאותה הנקודה. מצלמות אלו לרוב יהיו בעלות עדשה רחבה ביותר אך ככל שהעדשה רחבה יותר כך גם איכות התמונה יכולה להיות נמוכה, שכן נעשה עיוות בתמונה לפי רוחב התמונה הנקלטת בעדשה. מצלמות DVR טובות יותר ניתנות להזזה והן ממוקמות לרוב במקומות בהם המרחב מוגבל ודורש תנועה מתמדת של המצלמה לכיוון ימין ושמאל, על מנת לכסות את מירב השטח שניתן באמצעות מצלמה אחת. מצלמות אלו יקרות יותר אך לעיתים קנייה של שתי מצלמות נייחות עולה על המחיר של מצלמה בעלת כושר תנועה ולא תמיד הן יכסו את השטח שמצלמה בעלת תנועה תכסה. הסוג המתקדם ביותר של מצלמות DVR הוא הסוג בעל כושר התנועה בשלוש מאות ושישים מעלות ובעל יכולת הפעלה מרחוק באמצעות ג'ויסטיק בחדר הבקרה. לרוב אלו המצלמות היקרות ביותר ומחייבות מפעיל אשר יושב באופן קבוע בחדר הבקרה ומאתר תקלות. מצלמות אלו הכרחיות למקומות בעלי אבטחה גבוהה כמו משרדי ממשלה וגבולות המדינה. מצלמות מסוג זה יהיו גם גדולות יותר לרוב, בשל הצורך במנועים שיאפשרו את התנועה והן יהיו איכותיות הרבה יותר גם ברמת ההקלטה וגם באיכות העדשה.

מכשיר ה DVR

 

מצלמות DVR מחוברות באמצעות כבלים למכשיר הקלטה. מכשירי ההקלטה הם מקור השם DVR – הקלטת וידאו דיגיטלית. המצלמות מחוברות אל המכשיר ומשדרות אליו את המתרחש. המכשיר מעבד את הנתונים וממיר אותם לקבצי וידאו דיגיטליים, אשר יכולים להיות מאוחסנים על גבי הארד דיסק, שמותקן במכשיר, או על גבי הארד דיסק, או שרת חיצוני למכשיר ההקלטה. כאשר הארד דיסק המכשיר מתמלא במידע, הוא מתחיל לעשות שיכתוב על החומר הקיים, כלומר חומר שהוקלט ימחק. במכשירים הטובים בעלי נפח ההקלטה הגבוה ניתן להקליט במשך כמה ימים ואפילו כמה שבועות, לפני שהמכשיר יחל בשכתוב המידע החדש על גבי הישן. לעיתים יש רצון לצפות בחומר מצולם באמצעות הסמארטפון או באמצעות מחשב מרוחק. מכשיר DVR מתקדם יאפשר צפייה ואף משחק עם מצלמות DVR מרחוק. ככל שהמכשיר בעל יותר אופציות כך גם האופציות הפתוחות בפני המשתמש הינן גדולות יותר.

מצלמות אבטחה IP

  

מצלמות אבטחה לבית – התאמת מערכת אבטחה לבית שלנו

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מצלמות DVR לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים