מצלמות IP - מצלמות רשת – כדי לשמור על ביטחון העסק שלנו!

מצלמות IP – מצלמות רשת – כדי לשמור על ביטחון העסק שלנו

מצלמות IP - מצלמות רשת

מצלמות IP

מצלמות IP – מצלמות רשת קיימות מזה שנים בשוק האבטחה של בתי עסק.


איזה מצלמה כדאי לקנות והאם משתלם להשקיע במצלמות אבטחה
IP?
 

 

מהן מצלמות אבטחה IP – מצלמות רשת?

 

מצלמות רשת הן למעשה מצלמות אבטחה, אשר פועלות בשיטה דיגיטלית ואל חוטית ולמעשה מחוברות לרשת האינטרנט של הבית או העסק שלנו. בעבר הלא רחוק השימוש במצלמות אבטחה נעשה באמצעות מצלמות אנלוגיות בסיסיות וכיום ניתן לחבר את העסק שלנו למצלמות אבטחה IP, אשר פועלות במעגל סגור. המערכות האנלוגיות מחוברות לאמצעי הקלטה כלשהו, אשר מקליט את החומרים על גביי דיסקים או מכשירי וידאו. עדיין נוכל למצוא בשוק מערכות מספקות המבוססות על שיטות אנלוגיות, אשר מקליטות את החומר בצורת סרטונים דיגיטליים על מכשיר מסוים. מערכות אנלוגיות נחשבות לזולות משמעותית ממערכות מצלמות אבטחה IP – מצלמות רשת ובכל זאת מספקות את התוצאה הרצויה- מצלמות את העסק שלנו 24/7, אם כך מדוע בכל זאת כדאי לנו להשקיע במצלמות יקרות ומתקדמות יותר?

מצלמות IP - מצלמת רשת אלחוטית


יתרונות מצלמות אבטחה
IP
– מצלמות רשת

 

כיום יותר ויותר עסקים בוחרים לרשת את העסק שלהם במצלמות אבטחה במעגל סגור. הסיבה לכך נעוצה בשני גורמים. ראשית סוגי הפשיעה תמיד משתכללים ומתחזקים ושנית בעיקר בגלל שאפשר. כיום כל עסק יכול לרכוש מצלמות במעגל סגור במגוון סוגים ואיכויות. אם כך כיצד נדע לבחור? לא מעט עסקים בוחרים בשיטה המיושנת יותר של מצלמות אנלוגיות לשם חיסכון, אך האם באמת שיטה זו חוסכת לנו בעלויות? אין ספק שעלות מצלמות IP מתקדמות במעגל סגור תהיה גבוהה יותר, אך יתרונות מערכת מסוג זה יכולה לחסוך לנו לא מעט מפחי נפש ועלויות אחרות. היתרון הראשון של מצלמות הרשת הוא שהן מצלמות באיכות גבוהה פי כמה מהמצלמות האנלוגיות. אומנם בעלי עסקים שונים טוענים ובצדק, שמצלמת אבטחה לכאורה לא צריכה להפיק חומרים איכותיים, שכן הם לא באמת מיועדים לשידור או שימוש כלשהו, אך חשוב לזכור בכל זאת, כי בזמן אמת, כשנרצה לזהות דמות חשודה במסך, איכות התמונה במצלמות הרשת המשוכללות תהיה גבוהה פי כמה ותסייע לנו להשיג תוצאות מהחומרים הקיימים בקלות וביעילות. יתרון נוסף הוא היקף הצילום של מצלמות הרשת IP, כאשר הן מכסות שטח נרחב יותר בשל המבנה הייחודי שלהן. באופן הזה אומנם נשלם יותר על כל מצלמה, אך נוכל לרכוש פחות מצלמות ולחסוך לא רק בעלות שלהן, אלא גם בתחזוקה שלהן.

תחזוקה והקלטה של מצלמות אבטחה – מצלמות רשת

 

נושא ההקלטה והתחזוקה הוא נושא מרכזי אותו עלינו לקחת בחשבון בטרם נבחר איזה מצלמות לרכוש לטובת אבטחת העסק שלנו. הבחירה במצלמות רשת היא נכונה, לא רק בשם הרזולוציה של התמונה והמרחב אותו מצליחה לתפוס עדשת המצלמה, אלא גם מבחינת עלויות התחזוקה וההקלטה שלה. מצלמות אנלוגיות דורשות מאתנו תחזוקת כבלים, אחזקה שוטפת ואפילו שדרוגים ותוספות, מה שלא נזדקק לו במערכת של מצלמות רשת ללא כבלים וחוטים מיותרים. בנוסף מערכת ההקלטה היא יתרון גדול של מצלמות הרשת, שכן מצלמות הרשת מתחברות ליישום, שניתן לעסק ללא תוספת תשלום, כחלק מהחבילה אותה הוא רכש ובכך הוא חוסך מעצמו את הצורך ברכישת מכשירי הקלטה וציוד הקלטה. לסיכום ניתן לומר, שאומנם מצלמות הרשת יקרות יותר בקנייה הראשונית, אך היכולת לצמצם את כמות המצלמות הדרושות לנו, התחזוקה הזולה והחיסכון באמצעי הקלטה, יכולה להתברר בסופו של יום כמשתלמת הרבה יותר.

מצלמות אבטחה IP – סקירת פתרונות לעסקים

 

 לקבלת הצעות מחיר מספקי מצלמות אבטחה IP לעסקים בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מצלמות IP – השאירו פרטים כאן

השאר תגובה

פוסטים נוספים