מרכזיה פנסוניק IP TDE600 - מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

מרכזיה פנסוניק IP TDE600 – כיצד לבחור מרכזיה לעסק שלנו

מרכזיות פנסוניק PANASONIC - טלפון חכם

מרכזיה פנסוניק IP TDE600 – כיצד לבחור מרכזיה לעסק שלנו

 

מרכזיה פנסוניק IP TDE600 היא אחת ממרכזיות הדגל של חברת פנסוניק והיא מהווה מרכזיה ברמת אמינות גבוהה.

 

מהי מרכזיה פנסוניק IP TDE600?

 

מרכזיה פנסוניק IP TDE600 הינה מרכזית Pure IP, אשר מיועדת לעסקים קטנים עד בינוניים. מרכזיה פנסוניק מסוגלת לתמוך בכמות של עד 640 קווי חוץ ועד 992 שלוחות פנימיות. מרכזית פנסוניק IP TDE600 לעסקים מוגדרת בשוק המרכזיות כמרכזיה מודולארית ודיגיטלית, אשר ניתן להתאימה לצרכי העסק השונים ולגודל שלו. מרכזית פנסוניק IP TDE600 מסוגלת לתמוך במגוון רחב של ציוד קצה וטלפונים שונים ולאו דווקא בייצור של פנסוניק. כמו כן ניתן לחבר אליה ציוד קצה שימושי נוסף כגון פקסים, טלפונים אלחוטיים, סלולארים, משיבונים ועוד. המרכזיה תומכת בין השאר גם בסדרות הישנות של הטלפונים של חברת פנסוניק. מרכזית פנסוניק IP TDE600 מאפשרת תמיכה מלאה בPRI, אשר כוללת אפשרות לשיחות מזוהות בשלוחות חכמות. מרכזיה זו גם מאפשרת לנו לסנכרן את המרכזיה עם מאגרי המידע הממוחשבים שלנו וזאת באמצעות תמיכה מלאה בCTI. כך לדוגמא נוכל להקפיץ מסך עם פרטי המתקשר וזאת על בסיס זיהוי המספר במרכזיה בלבד. 

 מרכזיה פנסוניק IP TDE600

מרכזיות פנסוניק IP יתרונות וחסרונות:

 

חברת פנסוניק מוכרת בשל הפשטות של המוצרים שלה והצורך המינימלי בתחזוקה. זאת הסיבה כי המוצרים והמרכזיות שלהם הפכו לפופולאריים כל כך בשוק המרכזיות לעסקים ובמיוחד עבור עסקים קטנים עד בינוניים. כיום עסקים קטנים רבים בישראל (כרבע מכלל העסקים) בחרו להשתמש בשירותי מרכזיה לעסקים של פנסוניק. היתרונות המהותיים ביותר של מרכזיות פנסוניק לעסקים, הם הניסיון הרב שיש לחברה בתחום הטלפוניה לעסקים ומכך גם רמת אמינות גבוהה ומחירים נוחים. החברה מובילה בתחום ההתקנות של מרכזיות בעסקים וגם בתחזוקה שלהן ויתרון נוסף הוא היותן של בזק ובזק בינלאומי המשווקות הראשיות של החברה, שהן כאמור נחשבות לספקיות התקשורת הגדולות בישראל. יתרון נוסף ומשמעותי של חברת פנסוניק הוא מבחר רחב של טלפונים וציוד קצה אשר מייעל את יכולת השימוש במרכזיה וכמובן יתרון נוסף יהיה יכולת הפצת יישומים ומערכות נלוות למרכזיה עצמה, כמו לדוגמא פתרונות אבטחה, טלפונים מתקדמים, תוכנות לחיבור סלולארי לרכזיה ועוד. לעומת זאת החסרונות העיקריים של מרכזיות פנסוניק, הם בין השאר ההתחייבות הבלעדית לחברה אחת, מה שאומר שבלתי ניתן לשדרג את המערכת או לתחזק אותה באופן עצמאי ובכך אנחנו מתחייבים באופן מלא לחברה המספקת לנו את המרכזיה. חיסרון נוסף הוא עלויות קבועות בתחזוקה ובשדרוג המרכזיה, עלויות שיכולות להיחסך מאתנו במידה ונבחר בסוג מרכזיות שונה לעסק שלנו.

יתרונות מרכזיה פנסוניק IP TDE600

מרכזית פנסוניק IP TDE600 מאפשרת לנו להעניק שירות מלא ומהיר ללקוח שלנו. באמצעות שימוש בתכונות וביישומי המרכזיה נוכל לנצל את המידע שנאגר במערכות הממוחשבות שלנו, לצורך קבלת מידע מקדים ומלא אודות הלקוח שלנו ובכך להעניק לו שירות מהיר ואיכותי יותר. כמו כן נוכל להקים מערכת קול סנטר אינטגרלית, שנמצאת באופן מובנה בתוך המרכזיה. מערכת קול סנטר מסייעת לנו לשלוט טוב יותר במחלקת שירות הלקוחות שלנו ובכך להבטיח ייעול זמנים ומתן שירות טוב יותר ללקוחות שלנו.

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיות  פנסוניק יורוקום Pure IP NCP – כיצד לבחור מרכזיה לעסק שלך?

 

מרכזיית פנסוניק NS1000 – סקירה טכנית

 

לקבלת שירות למרכזיות יורוקום פנסוניק Panasonic – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מספקי  מרכזיות פנסוניק PANASONIC בחינם!

 

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

  

 10 דברים טובים שמרכזיית טלפון אופטימלית עושה לעסק שלך


השאר תגובה

פוסטים נוספים