מדריך לאפיון דרישות מרכזיות טלפון ומרכזיות IP – בשביל להתאים במיוחד בשבילך!

מדריך לאפיון דרישות מרכזיות טלפון ומרכזיות IP – בשביל להתאים במיוחד בשבילך מרכזיה לעסק

מרכזיות, טלפון, מרכזיות, IP,

מדריך לאפיון דרישות מרכזיות טלפון ומרכזיות IP

 

מדריך לאפיון דרישות מרכזיות טלפון ומרכזיות IP – קריאת המדריך היא הפעולה הראשונה שצריך לבצע בטרם נתקין בעסק שלנו מרכזיית טלפון מתקדמת. באופן הזה נוכל להתאים את המרכזיה המושלמת לעסק שלנו.

 

 

מהו המדריך לאפיון דרישות מרכזיות טלפון ומרכזיות IP?

 

ברוב המקרים כאשר נפתח עסק חדש, או שנרצה לשדרג את המרכזיה הקיימת בעסק שלנו, בוודאי נפנה לאחת מחברות התקשורת הגדולות, שמציעות מרכזיות שונות לעסקים. כדי שנוכל לדעת בצורה הטובה ביותר איזה מרכזיה מתאימה לנו ובאיזה מרכזיה להתעניין, מומלץ לעקוב אחר המדריך הבא לאפיון הדרישות שלנו, לצורך בחירת המרכזיה המושלמת לעסק שלנו. המדריך יכלול שאלות שונות שהתשובות עליהן יסייעו לנו להבין מהן התכונות הנדרשות לנו ומכך גם מהי סוג המרכזיה המתאימה ביותר לעסק שלנו ולצרכים האישיים שלנו.

מרכזיות טלפון ומרכזיות IP


אפיון דרישות מרכזיות טלפון ומרכזיות
IP
– קווי חוץ

בבואנו לאפיין את הצרכים שלנו ראשית נתעכב על בחירת סוג הקווים הרצויים לנו. סוג הקווים הראשון אותו נבדוק יהיה קווי החוץ. כמעט ולא קיים עסק שאין בו צורך בקווי חוץ, אך השאלה העיקרית אותה אנחנו צריכים לשאול היא כמה קווי חוץ דרושים לנו. כדי לענות על השאלה הזאת עלינו לחשב את כמות השיחות הנכנסות והיוצאות שאנו מבצעים בו זמנית. ברוב המקרים מספר השיחות הנ"ל יהיה גם מספר הקווים בהם יש לנו צורך. נוכל לבחור קווים אנלוגיים או קווי PRI דיגיטליים, כאשר אין ספק שלקווים הדיגיטליים יתרונות משמעותיים על פני הקווים האנלוגיים. שאלה נוספת שעלינו לשאול את עצמנו היא האם אנחנו מבצעים באופן תכוף שיחות לחו"ל? במידה וכן כדאי לנו לשקול חיבור קווי IP (טכנולוגיית VOIP), אשר יסייעו לנו לחסוך בעלויות, כך שנבצע את השיחות לחו"ל על גביי רשת האינטרנט שלנו. קווי IP הן אופציה משתלמת ביותר בעיקר לבעלי עסקים להם סניפים שונים ברחבי העולם. קווים נוספים שעלינו לקחת בחשבון הם קווי חוץ סלולריים. קווים אלה מתאימים בעיקר לעסקים להם נציגי שטח שמסתובבים מחוץ למשרד במהלך יום העבודה וזקוקים לגישה מלאה לתוך המרכזיה.

אפיון דרישות מרכזיות טלפון ומרכזיות IP – שלוחות פנים

בשלב זה נצטרך לדון בסוגיית שלוחות הפנים. כמה שלוחות פנים נדרשות לעסק ואיזה סוג של שלוחות? קיימות שלוחות רגילות ושלוחות חכמות (שיהיו שלוחות עבור פקסים, אזעקות, אינטרקום ועוד). ניתן אף לחבר שלוחות IP , שהיתרון הגדול שלהן הוא שהן לא מוגבלות לשטח העסק. כך ניתן לחבר שלוחות של אותה מרכזיה במדינות שונות, או לעובדים שעובדים מהבית וצריכים להיות מחוברים למרכזיה בשלוחה משלהם.

 

אפיון דרישות מרכזיות טלפון ומרכזיות IP – מערכת קולית

 

  1. שאלה נוספת שעלינו לשאול את עצמנו, בטרם נבחר את המרכזיה המתאימה לנו ביותר, היא בנושא נתב השיחות הדרוש לנו.
  2. האם אנו זקוקים לנתב אוטומטי?
  3. האם אנו זקוקים לתיבות קוליות (VOICE MAIL) לכל שלוחה בנפרד?
  4. האם אנו זקוקים להעברת הודעות קוליות למייל? ועוד.

שאלות אלה יסייעו לנו להחליט האם אנו זקוקים לנתב אוטומטי במרכזיית העסק שלנו.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

להורדת המדריך המלא לרכש מרכזיות טלפון לעסקים – לחץ כאן

  

מרכזיות IP – מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

 

לקבלת שירות למרכזיות טלפון IP במחירים הנמוכים ביותר בשוק – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות טלפון IP בחינם לחץ כאן!

 

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 10 דברים טובים שמרכזיית טלפון אופטימלית עושה לעסק שלך


השאר תגובה

פוסטים נוספים