מרכזיות טלפון יד שניה וטלפונים חכמים יד שניה – המחיר קובע?

מרכזיות טלפון יד שניה וטלפונים חכמים יד שניה – המחיר קובע?

מרכזיית טלפון ביתית

מרכזיות טלפון יד שניה

 

מוצרי יד שניה – מרכזיות טלפון יד שניה וטלפונים חכמים יד שניה מאפשרות למעשה לכל בעל עסק להשיג מרכזיות מתקדמות במחירים נמוכים.

 

מהם מוצרי יד שניה – מרכזיות טלפון יד שניה וטלפונים חכמים יד שניה?

 

שוק מרכזיות הטלפון למשרד נמצא בתחרות גדולה. הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום לא מפסיקים להתחדש והתחרות הגדולה בין החברות על ליבם של בעלי העסקים גדולה. למרות זאת עדיין ישנם לא מעט בעלי עסקים, שבהם מחיר הציוד ומוצרי הטלפון השונים עדיין יקרים לתקציב של העסק, אך הם עדיין רוצים ליהנות משירותי מרכזיות הטלפון החדשניות. אם כך כיצד יוכלו להשיג זאת? הפתרון הוא באמצעות רכישת מוצרי יד שניה / מרכזיות טלפון יד שניה. כיום נוכל למצוא למכירה מרכזיות מחברות מוכרות, פעילות ועובדות, אשר ימכרו לנו במחירים נמוכים, זאת רק משום שהן משומשות. מרכזיות שנמכרות לאחר שעסק פשט את הרגל, או שידרג מערכת וכך למעשה אנחנו יכולים לחסוך כסף רב על רכישת ציוד קצה זול משמעותית ועדיין ליהנות מאותן תכונות בדיוק של המרכזיה שלנו.

מרכזיות טלפון יד שניה | טלפון מרכזית יהלום


סוגי מוצרי יד שניה – מרכזיות טלפון יד שניה וטלפונים חכמים יד שניה

 

במידה ואתם מחפשים לרכוש לעסק שלכם מוצרי יד שניה ראשית עליכם להכיר את המוצרים השונים המוצעים כיום למכירה. רוב מוצרי היד שניה בתחום המרכזיות יהיו למעשה מרכזיות פיזיות או טלפונים חכמים. המרכזיות והטלפונים החכמים יהיו של חברות מובילות ומוכרות כמו לדוגמא מרכזית פנסוניק, קורל, כוכב, יהלום וכד'. הבחירה במרכזיות יד שנייה יכולה להתברר כחכמה וכדאית מבחינה כלכלית, שכן תיהנו ממרכזיה חדשנית ובעלת תכונות מתקדמות, אך עדיין תשלמו עבורה באופן שמשמעותי פחות ממחירה בשוק כחדשה. אם כך במידה ואתם פותחים עסק חדש, התקציב נמוך ואתם גם ככה כמעט חורגים ממנו, אין לכם אפשרות לוותר על מרכזית טלפון משוכללת ואתם מוכנים להתפשר על היותה יד שניה, מאשר על טיבה ועל התכונות המוצעות בה. חשוב לזכור כי מרכזיה איכותית היא מרכזיה שתחסוך לנו זמן עבודה ותקל עלינו במהלך היום יום בעבודה בעסק.

מרכזיות טלפון יד שניה | אינטרקום פנסוניק

כיצד בוחרים מוצרי יד שניה- מרכזיות טלפון יד שניה וטלפונים חכמים יד שניה?

 

בבואנו לבחור מרכזיה יד שניה, או טלפון חכם יד שניה, עלינו לבדוק מספר אלמנטים. ראשית עלינו לקרוא על הדגם הספציפי, שמוצע למכירה ולהבין האם התכונות המוצעות בו מתאימות לנו ולשימושי היום יום בעסק שלנו. חשוב לזכור שבניגוד לרכישת מוצר חדש, במוצרי יד שנייה אנחנו תלויים בעיקר במלאי ובמוצרים שקיימים כרגע, לכן אם אנחנו מוצאים טלפון או מרכזיה, שמתאימים לנו מבחינת התכונות והמחיר, כדאי שנזדרז לרכוש אותם. בנוסף חשוב לבדוק גם את נושא האחריות. חברות שונות מציעות אחריות של עד שנה וחצי עבור מוצרי יד שנייה וחברות אחרות לא. חשוב להקפיד על נושא זה, שכן בגלל שהמוצר איננו חדש ייתכנו תקלות ובעיות בו ולכן אחריות של החברה תאשר כי המוצר נבדק על ידה ונמצא כשיר ותקין לשימוש.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיות פנסוניק / יורוקום – מדריך רכש לעסקים

 

מרכזיות IP – מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

 

לקבלת שירות למרכזיות טלפון IP במחירים הנמוכים ביותר בשוק – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות טלפון IP בחינם לחץ כאן!

 

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מרכזיות טלפון – השאירו פרטים כאן


השאר תגובה

פוסטים נוספים