מרכזיות טלרד כוכב | Connegy PBX

Telrad Connegy PHONE טלפון חכם כוכב

מרכזיות טלרד כוכב | Connegy PBX
מרכזיה מותאמת לעסק שלך

 

מרכזיות טלרד כוכב | Connegy PBX מאפשרות לכל עסק ליהנות משירותי מרכזית טלפוניה מתקדמת ויעילה. 

מהן מרכזיות טלרד כוכב | Connegy PBX?

 

מרכזיות כוכב של טלרד משווקות כיום על ידי חברת קונג'י וויזקום, שהיא למעשה חברת תקשורת גדולה בישראל ובעולם. החברה מעניקה גם שירותי תחזוקה למרכזיות אלה. מרכזיות כוכב של טלרד תומכות במגוון רחב של סוגי טלפונים החל מTDM  וכלה בטכנולוגיית VOIP, כך שכל בעל עסק יוכל לבחור את מערכת התקשורת המתאימה לו ולעסק שלו. משפחת המוצרים של טלרד כוכב מאפשרים לבעל העסק לקבל מענה למגוון רחב של צרכים. כך למעשה המערכת של מרכזיות טלרד כוכב מתקדמת ומתאימה לכל סוג של סביבת עבודה. לדוגמא נוכל להשתמש במרכזיה לצורך העברת פקסים למייל, הקלטת שיחות, איחוד הודעות ועוד. מרכזיות טלרד כוכב מאפשרות ללקוח שלהן ליהנות ממגוון התכונות והפונקציות המתקדמות שקיימות כיום בשוק הטלפוניה העסקית, גם אם אינו נחשב לעסק גדול וכמו כן להתאים את הפונקציות לצורך הפרטי של אותו בית עסק.

מרכזיות טלרד כוכב | Connegy PBX

מרכזיות טלרד כוכב | Connegy PBX – מערכת תקשורת ייחודית:

 

במרכזיות טלרד כוכב קיימות מערכת תקשורת מתקדמת בשם AdvanceIP, אשר הינה מערכת תקשורת מבוססת IP, שמתאפיינת במספר רב של תכונות גמישות, שיכולות להתאים למגוון דרישות. מערכת זו מיועדת לשימוש בבתי עסק מקטנים ועד גדולים והיא פועלת באופן אינטגראלי בשילוב של כל סוגי התקשורת, החל מאנלוגית, דיגיטלית, אלחוטית, LAN / WAN ועוד. מערכת זו מבוססת למעשה על שרת IP מסוים ומתחברת באופן ישיר לרשת הLAN של הלקוח. השרת של חברת טלרד Connegy PBX מתבסס על מערכת הפעלה לינוקס והוא מסוגל לתמוך בפרוטוקולי SIP רגילים. תכונה זו מאפשרת לנו גמישות מערכתית והבטחה כי נוכל לקבל את הפונקציות הדרושות לנו בתחום התקשורת הכוללת בעסק שלנו. לדוגמא בזכות התמיכה בפרוטוקולים אלו נוכל לחבר למרכזיה שלנו טלפונים מסוגים שונים ולא להתחייב דווקא לציוד הקצה שיש לחברת טלרד קונג'י להציע לנו. אלמנט זה הוא יתרון גדול, בעיקר למי שיש ברשותו ציוד קצה קודם ולא מעוניין להשקיע סכום כסף נוסף ברכישת ציוד קצה ייחודי למרכזיה החדשה שהתקין בעסק.

יתרונות מרכזיות טלרד כוכב | Connegy PBX:

 

היתרון הגדול ביותר של מרכזיות מרכזיות טלרד כוכב | Connegy PBX, הוא שהן מרכזיות שניתן להתאים באופן פרטני לצרכי העסק שלנו. כך למעשה המרכזיה שלנו תגדל ותשתנה ביחד עם העסק שלנו ולא נצטרך להחליף אותה במידה והעסק שלנו יעבור שינוי מבחינת ייעודו או גודלו. בנוסף מרכזיות טלרד הן מרכזיות המיוצרות בישראל ולכן נחשבות למוצר כחול לבן. זהו יתרון גדול מבחינת התאימות של המרכזיה, הנגישות שלה וכמובן השירות והתחזוקה שלה. מרכזיות טלרד מתאימות למגוון סוגים וגדלים של עסקים ובבואנו לבחור את המרכזיה לעסק שלנו חשוב שנבחן ראשית את הצרכים שלנו ונתאים את המרכזיה המתאימה ביותר.

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיות כוכב טלרד קונג'י Telrad – מדריך רכש לעסקים

 

מרכזיית VegaIP "הכוכב" החדש – סקירת דגמים חדשים

 

 נמאס לך לחפש מרכזיית כוכב לעסק? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

לקבלת שירות למרכזיות כוכב טלרד – לחץ כאן

 

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

אם הקו תפוס, תתקשרו שוב או השאירו הודעה ואחזור אליכם בהקדם

השאר תגובה

פוסטים נוספים