מרכזיות יהלום - LG | מרכזיות טלפון יהלום - פתרונות תקשורת מתקדמים

מרכזיות יהלום – LG | מרכזיות טלפון יהלום – להתקדם למרכזיה חדשה יותר

מרכזייה טלפונית לעסק | מרכזיות IP בענן

מרכזיות יהלום – LG | מרכזיות טלפון יהלום – להתקדם למרכזיה חדשה יותר

 

מרכזיות יהלום – LG | מרכזיות טלפון יהלום נחשבות כיום למרכזיות מיושנות, שאינן מספקות לנו את מגוון פתרונות התקשורת הקיימים כיום בשוק המרכזיות לעסקים.

  

מהן מרכזיות יהלום – LG | מרכזיות טלפון יהלום?

 

 בעלי עסקים רבים מתקשים לקבל שינויים טכנולוגיים. נוח לנו לעיתים עם המצב הקיים ואנחנו מעט מפחדים מהקדמה הטכנולוגית. החשש העיקרי הוא דווקא בנושא העלויות, שדרוג המערכת ובעיקר לימוד והכרת המערכת החדשה. אך האמת היא ששדרוג מרכזית הטלפון יכולה לא רק לייעל את דרכי העבודה במשרד, אלא היא יכולה לחסוך לנו לא מעט כסף המושקע כיום בשכירות של המרכזיה הקיימת או בשיחות יקרות בארץ ובעולם. כיום, בעידן בו שוק מרכזיות ה IP פורח ומשגשג, עדיין ישנם עסקים בישראל שעושים שימוש במרכזיות אנלוגיות מיושנות, כדוגמת מרכזיות יהלום – LG | מרכזיות טלפון יהלום.

 מרכזיות יהלום של בזק הן מרכזיות שבעבר ניתנו בעלות שכירות חודשית. בעלי עסקים רבים בטוחים כי הם אינם משלמים על שכירות של המרכזיה שלהם, אך למעשה אם ייבחנו מחדש את חשבון הטלפון שלהם יגלו כי הם משלמים עליה ולא מעט. בחישוב עלות שנתית מתברר שבעלי מרכזיות אלו משלמים סכומי עתק עבור שכירות בלבד, כשלמעשה המרכזיות בכלל לא שלהם. מרכזיות יהלום – LG | מרכזיות טלפון יהלום נחשבת כיום למרכזיה מיושנת בעלת פונקציות מוגבלות, שאינה עומדת בקנה אחד עם ההתקדמות בשוק הטלפוניה העסקית או עם מרכזיות אחרות הקיימות כיום בשוק.

לקבלת שירות למרכזיות LG בזק בינלאומי – לחץ כאן

מרכזיות יהלום - LG | מרכזיות טלפון יהלום

למה כדאי לנו להחליף את מרכזיות יהלום – LG | מרכזיות טלפון יהלום?

 

שוק המרכזיות לעסקים פורח ומשגשג. כיום ניתן להשיג מרכזיית IP מתקדמת, אשר מאפשרת לנו לסנכרן את מערכות המידע בעסק שלנו ולהשתמש בהן לצורך ייעול וניהול נכון יותר של קשרי הלקוחות שלנו. המרכזיות החדישות מאפשרות לנו לחייג ישירות מהאאוטלוק, לזהות את מספר המתקשר, לבצע שיחות ועידה ושיחות וידאו, לקבל פקסים והודעות קוליות ישירות למייל ואפילו להציע למתקשרים אלינו נתב שיחות מדויק. כל אלה לא רק מייעלים את שיטות העבודה שלנו, אלא גם מסייעים לנו לשמר את הלקוחות שלנו, בכך שנעניק להם שירות טוב יותר. שוק המרכזיות נמצא כיום בתחרות מתמדת ולכן מחירי המרכזיות אינם בשמיים, כאשר חלקם אפילו מאפשרים תאימות לממשקים קיימים ולציוד קצה אנאלוגי וקיים.

כמו כן תוכלו למצוא חברות שונות בשוק, אשר מציעות לבצע אתכם את תהליך השדרוג מתחילתו ועד סופו, החל משלב התכנון וההתאמה, הביצוע והתחזוקה ולימוד המערכת החדשה. בסופו של יום תיהנו ממרכזיה מתקדמת יותר, יעילה יותר ואפילו חסכונית יותר. במידה ואתם רוצים לשדרג את המרכזיה בעסק שלכם, אבל חוששים מהמחירים הגבוהים, חשוב לזכור כי תמיד קיימת האפשרות של רכישת מרכזיה יד שנייה מוזלת. במידה וגם לכם בעסק יש מרכזיות יהלום – LG | מרכזיות טלפון יהלום אל תהססו לבדוק אפשרות שדרוג.

מרכזית LG ARIA

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיית יהלום בזק – פתרונות מומלצים לעסקים

 

 מרכזיית 1000- LG iPECS SBG – סקירה טכנית

 

 

לקבלת שירות למרכזיות LG בזק בינלאומי – לחץ כאן

 

נמאס לך לחפש מרכזיית טלפון IP מתאימה לעסק? לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים