מרכזיות פנסוניק IP מתקדמות - פתרונות תקשורת חכמים לעסקים (מידע חדש)

מרכזיות פנסוניק IP מתקדמות – העתיד כבר כאן

מרכזיות פנסוניק PANASONIC - טלפון חכם דיגיטאלי

מרכזיות פנסוניק IP מתקדמות – העתיד כבר כאן

 

מרכזיות פנסוניק IP מתקדמות הן ההוכחה לכך שהיכולת התקדמות הטכנולוגית היא אין סופית. מרכזיות אלה מאפשרות פונקציות מתקדמות למשתמשים בהן. 

 

מהן מרכזיות פנסוניק IP מתקדמות?

העסקים כיום מתמודדים עם אין סוף לחצים ותחרות. זאת הסיבה כי מרבית הפיתוחים האחרונים בשוק פתרונות התקשורת לעסקים מתמקדים בצורך האין סופי של בעלי עסקים, לחסוך בזמן, לייעל תהליכים ולהקטין עלויות. הדרך הנכונה ביותר להשיג את שלושת מטרות על אלו, היא לייצר מערכות שמשלבות בו זמנית בין טכנולוגיית הטלפון הנדרשת בעסקים, לבין מערכות המידע של המחשב ולסנכרן ביניהם באופן קבוע ומידי. כחלק ממהלך זה בשוק התקשורת והטלפוניה, גם פנסוניק מייצרת מרכזיות IP מתקדמות, שיוכלו לשלם ולהקנות יישומים ותכונות ייחודיות וחדשניות וכל זאת מבלי לוותר על הצורך שבאמינות גבוהה ותאימות לממשקים שונים ולציוד קצה מגוון. משפחת מרכזיות הטלפון החדשות והמתקדמות של פנסוניק, אשר נקראות גם KX-TDA Hybrid IP מאפשרות למשתמשים בהם פתרון תקשורת כולל לעסק בכל הגדלים וכחלק מכך חיסון זמן ויעילות.

 

מרכזיות פנסוניק IP מתקדמות


יתרונות מרכזיות פנסוניק
IP מתקדמות:

למרכזיות פנסוניק IP מתקדמות ישנם יתרונות רבים על פני מרכזיות מיושנות יותר. ראשית הן מאפשרות לנו בעלי העסק והעובדים שלו חופש פעולה ותנועה. מרכזיות מתקדמות אלה מאפשרות לנו להתחבר אליהן מכל מקום בארץ ובעולם וכך למעשה אינן מגבילות אותנו לתחומי העסק. ניתן לחבר כיום ישירות למרכזיה קווי טלפון של עובדים מהבית או לחילופין סלולאריים. יתרון נוסף של מרכזיות מתקדמות של פנסוניק הוא היכולת שלנו לקצר תהליכים ולתת שירות מהיר ויעיל יותר ללקוחות שלנו. באופן הזה לא רק שנחסוך זמן יקר, אלא גם נוודא שהלקוחות שלנו מרוצים. יתרון נוסף הוא היעילות שמאפשר לנו השילוב בין מערכות המידע הממוחשבות עם מערכת הטלפוניה. נוכל להעביר פקסים למייל, הודעות קוליות למייל, לבצע זיהוי מספרים, ניתוב שיחות וניהול שיחות באופן יעיל ונוח יותר.

 

תכונות מרכזיות פנסוניק IP מתקדמות:

המרכזיות המתקדמות של פנסוניק הן בעלות תכונות ייחודיות שלא נמצא במרכזיות ישנות יותר. בין התכונות המרכזיות נמצא את היכולת חיבור של המערכת ברשת, חיבור רשת דיגיטלי, דואר קולי מובנה בתוך המרכזיה, אפשרות לגישה ישירה למרכזיה באמצעות DISA, אפשרות להקמת מערכת של קול סנטר ללא עזרים חיצוניים ומערכות נוספות, שלוחות אלחוטיות וחיבורי רשת דיגיטליים. בנוסף נמצא במשפחת המרכזיות המתקדמות של פנסוניק יכולת לחבר מדפסת, או תוכנה שמבצעת רישום שיחות אוטומטי, או אפילו מקור מוזיקה חיצוני למרכזיה. מרכזיות אלה של פנסוניק מאפשרות לנו גם לתחזק ולשדרג את המערכת והתוכנה שלהן מרחוק ובכך לחסוך לנו את עלויות התחזוקה השוטפים. תכונות נוספות ויעילות של מרכזיות מתקדמות אלו, יהיו לדוגמא שיחות ועידה של עד שמונה משתתפים, אפשרות לשיחות VOIP חסכוניות, שיחה מזוהה גם במכשיר רגיל, בחירת צלצולים שונים ליישומים שונים כמו שיחה פקס ואינטרקום ועוד.

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיות  פנסוניק יורוקום Pure IP NCP – כיצד לבחור מרכזיה לעסק שלך?

 

מרכזיית פנסוניק NS1000 – סקירה טכנית

 

מרכזיות פנסוניק IP מתקדמות – העתיד כבר כאן

השאר תגובה

פוסטים נוספים