מרכזיות פנסוניק / panasonic – מרכזיה איכותית ומתקדמת בעסק (מידע חדש)

מרכזיות פנסוניק / panasonic – מרכזיה איכותית ומתקדמת בעסק

מרכזיות פנסוניק PANASONIC - טלפון חכם דיגיטאלי

מרכזיות פנסוניק /  panasonic
מרכזיה איכותית ומתקדמת בעסק
 

 

מרכזיות פנסוניק / panasonic הן מגוונות ומותאמות למגוון סוגי עסקים וצרכים. בחירה במרכזיה המתאימה לנו ביותר, וכך לא רק לחסוך לנו כסף רב, אלא גם לייעל את פעילותנו השוטפת.

 

מהן מרכזיות פנסוניק panasonic?

כיום כמעט ולא נמצא בית עסק שאין בו מרכזית טלפוניה כלשהי. התאמת המרכזיה לארגון היא קריטית שכן היא יכולה לסייע בייעול תהליכי העבודה, קלות הממשק למשתמש ועלויות תחזוקה מתאימות. חברת פנסוניק היא חברה מוכרת בשוק מרכזיות הטלפוניה וזאת בזכות מרכזיות ה-ip המתקדמות שלה, אשר מאפשרות חיבור על פני רשתות מקומיות או על תשתית פס רחב. מרכזיות פנסוניק מאפשרות לנו לחבר בין ממשקי הטלפוניה ובין מערכות המחשב השונות ובכך למעשה להשתמש בנתונים מסוימים לצרכים שונים. באופן הזה נוכל לחסוך זמן עבודה יקר, להקל על שיטות העבודה שלנו ובכך לחסוך כסף רב. מרכזיות פנסוניק למעשה מאפשרות לנו פתרון כולל לכל תחום התקשורת בעסק, זאת ללא קשר לגודל העסק ועיסוקו.

מרכזיות פנסוניק / panasonic

תכונות אופייניות למרכזיות פנסוניק / panasonic:

 

קיימות מספר סדרות של מרכזיות פנסוניק, כאשר כל אחת מהן תואמת לסוג וגודל עסק שונה. ישנן מרכזיות, שמתאימות בעיקר לעסקים קטנים או למשרדים ביתיים ומרכזיות גדולות, שמותאמות למוקדי שירות טלפוניים, שצריכים להעניק מענה לאלפי מתקשרים ביום. למרות זאת כל מרכזיות פנסוניק הן בעלות תכונות בסיסיות דומות, כמו למשל יכולת לקשר סניפים שונים ברחבי העולם באמצעות ממשק פשוט ונוח. תכונה נוספת היא פתרון קול סנטר בסיסי, שמאפשר לנו להעניק שירות ללקוחות שלנו באמצעות מתן מענה מהיר וממוקד. כמו כן כל מרכזיות פנסוניק מאפשרות ממשק אחיד לניהול שיחות טלפון ודואר קולי ומערכת מסרים מידיים. בנוסף נוכל להתחבר לכל מרכזיות פנסוניק באמצעות טלפון סלולארי, דבר שיאפשר לנו להישאר מחוברים למרכזיה, גם כאשר אנחנו מחוץ לתחומי בית העסק.

יתרונות מרכזיות פנסוניק / panasonic:

 

למרכזיות פנסוניק / panasonic יתרונות רבים לעסק שלנו, אך היתרונות הגדולים ביותר הם קודם כל היכולת לנהל מערכת תקשורת אחידה, אשר איננה תלויה במיקום הסניפים של העסק ברחבי העולם וכמו כן גם לא במיקומם של העובדים. אנחנו יכולים לנהל מספר סניפים במיקומים שונים, כאשר לכולם יהיה מספר טלפון אחיד ומערכת אחידה. כמו כן נוכל לאפשר לעובדים לעבוד מהבית או להתחבר מהנייד למרכזיה, כך שלמעשה יהיו תמיד זמינים לשיחות ויקבלו את המידע הדרוש להם, גם כאשר הם מחוץ למשרד. יתרון נוסף הוא יכולת קיצור זמני התגובה ומענה מהיר ויעיל ללקוחות שלנו. בזכות כך נוכל לשמר את לקוחותינו ולקצר את זמני הטיפול שלנו ובכך גם לחסוך זמן יקר לעובדים שלנו. יתרון נוסף וחשוב לא פחות הוא היעילות והחיסכון. מרכזיות פנסוניק מאפשרות לנו לחסוך משאבים רבים על שיחות לחו"ל ושיחות בכלל ובכך להקטין משמעותית את הוצאות התקשורת בעסק שלנו.

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיות  פנסוניק יורוקום Pure IP NCP – כיצד לבחור מרכזיה לעסק שלך?

 

מרכזיית פנסוניק NS1000 – סקירה טכנית

 

 

לקבלת שירות למרכזיות יורוקום פנסוניק Panasonic – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מספקי  מרכזיות פנסוניק PANASONIC בחינם!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים