מרכזיות פנסוניק Panasonic KX - כיצד נוכל לבחור מרכזיה לעסק? (טיפים לעסקים)

מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure – כיצד נוכל לבחור מרכזיה לעסק?

מרכזיות פנסוניק PANASONIC - טלפונים חכמים

מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure – כיצד נוכל לבחור מרכזיה לעסק?

 

מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure – מרכזית IP מתקדמת ומשוכללת המכילות מגוון של יישומים מתקדמים ונוחים לעסק.

 

מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure

 

מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure הן מרכזיות מזן חדש ומתקדם ביותר המבוסס על תקשורת מסוג IP. מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure הן בעלות תאימות מלאה ל IP ומכילות בתוכן מגוון רחב של יישומים מתקדמים, תאימות ממשקית למוצרים ישנים וחדשים, אפשרות לניהול מערכת טלפוניה גם לעובדים, אשר נמצאים בשטח ונתינת מענה למגוון סוגים של יחידות קצה. בנוסף באמצעות מרכזיה אחת וכמה שלוחות, ניתן לחבר בין מספר משרדים הקשורים לאותו אירגון, גם אם כל אחד נמצא במיקום שונה ולאו דווקא באותו בניין.

 

מרכזיות פנסוניק Panasonic KX-TDE

 

IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure

 

מערכת זו יודעת לקשר בין מספר מערכות קצה כדוגמת טלפונים נייחים וניידים בשיטת Dect. בנוסף יש למערכת מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure גישה ישירה פנימה, מערכת מרכז תקשורת מובנית, דואר קולי, אפשרויות לחיבור מדפסות חיצוניות, מוזיקה, כריזה וכדומה. אפשרות תחזוקה מרחוק. המערכת משלבת בין כמה סוגי טלפוניה, בין אם זה סמארטפון ייעודי למכשירי IP פקס וטלפונים נייחים. מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure יכולה להתחבר לתוכנות האופיס בקלות ולייצר הקפצת מסמכים לפי דרישה ובהתראה מראש ממגוון תוכנות האופיס. שיחה מזוהה. קידוד מיוחד לכל שלוחה המחוברת אליה. שיתוף שיחה ושידורים חיים לעד שלושים ואחת שלוחות וגם אפשרות לגיבוי באמצעות כרטיסי SD.

 

יתרונות מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure 

 

אחד הדברים המובהקים במערכת הזו הוא החיסכון. במערכות פשוטות יותר אתם נאלצים להשתמש במספר מערכות מקבילות, אשר מאלצות אתכם לשלם למספר ספקים ולהתקין מגוון רחב של עמדות לשימוש במערכות, כאשר במרכזיה זו של פנסוניק אין צורך בכך. מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure נותנות מענה לכל הגורמים, בין אם הם קרובים או רחוקים, ניידים או נייחים. מרכזי המידע הנדרשים על ידי כלל עובדי המערכת יכולים לגשת בפשטות ובקלות למכשיר הטלפוניה שלהם ולקבל הודעות או לנהל שיחות ועידה בקלות, ללא הקלדת מספר רב של נתונים שיבלבלו אותם בתהליך. בנוסף קיימת אופציית טלפון וירטואלי. זהו מכשיר טלפון אשר נמצא על מערכת המחשב ומשתמש ברמקולים או באוזניה המתחברת למחשב עצמו. כל הפעולות אשר התרגלנו אליהן ממכשיר הטלפון הנייח ניתן לקבל בטלפון הווירטואלי ואף יותר. המערכת מייצרת אינטגרציה בין ממשק המחשב למכשירי טלפון נייח בקלות, מכשירי הטלפון מתועדים על גבי המערכת וניתן בקלות לגשת אל הקלטות שבוצעו או לחפש אנשי קשר, יצירת שיחות ועידה, תכנות חיוג מהיר ועוד וכל זאת מבלי לרכוש מכשיר טלפון נייח שעלותו יכולה להגיע למאות שקלים. אין ספק שמערכת  מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure היא קנייה משתלמת לעסק שלך, במיוחד אם הוא עסק גדול ורחב ומצריך מענה קבוע ורציף. מערכת  מרכזיות IP פנסוניק Panasonic KX-TDE Pure יכולה לספק עד כמעט שלוש מאות שלוחות מכל הסוגים ובכך עסק גדול, שבעבר התקשורת בו הייתה מסובכת, הופך להיות יעיל ובעל מענה מהיר ביותר.

מידע נוסף באתר על מרכזיות פנסוניק:

מרכזיות פנסוניק / יורוקום – מדריך רכש לעסקים

 

לקבלת שירות למרכזיות יורוקום פנסוניק Panasonic – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מספקי  מרכזיות פנסוניק PANASONIC בחינם!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 10 דברים טובים שמרכזיית טלפון אופטימלית עושה לעסק שלך


השאר תגובה

פוסטים נוספים