מרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30 - מרכזיה מודולרית מתקדמת!

מרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30 – מרכזיה מודולרית המתאימה לעסק שלך

טלפון SIP פנסוניק PANASONIC

מרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30

מרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30 הן מרכזיות שמתאימות לכל סוג של עסק ולממשקים שונים.

 

מהן מרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30?

בתור בעל עסק אתה בוודאי מחפש מרכזיה מודולרית שתתאים לגודל העסק שלך וצרכיו הפרטניים. מרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30 הינן מרכזיות מודולריות, אשר מתאימות את עצמן לגודל העסק שלך ולצרכים שלו. מרכזיות אלו מתאימות הן לעסקים קטנים בהם יש צורך בארבעה קווי חוץ בלבד וארבע שלוחות פנימיות בתוך העסק ועד עסקים גדולים בהם יש צורך בשנים עשר קווי חוץ ועד ארבעים שלוחות פנימיות. דבר נוסף שחשוב לבדוק כשמחפשים מרכזיה לעסק שלנו היא היכולת של המרכזיה להתחבר למגוון רחב של ציודי קצה ותקשורת, בעיקר אם אנחנו מחפשים מרכזיה חדשה לעסק פעיל, בעל ציוד רב, שלא נרצה להחליפו ולכן חשוב לבחור במרכזיה שהינה בעלת תאימות מלאה לממשקים קיימים. מרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30 יכולות לתמוך הן בטלפונים דיגיטאליים חדשניים והן בטלפונים רגילים ואנאלוגיים, לרבות בפקסים, טלפונים אלחוטיים ומשיבונים.

 מרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30


תכונות מרכזיית פנסוניק
Panasonic TDA30:

 

למרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30 ישנן תכונות חדשניות, אשר מאפשרות לנו בעלי העסקים ליהנות ממגוון בלתי מוגבל של תכונות ויישומים, אשר מקלים על שיטות עבודה שונות ומייעלים את התהליכים בעסק שלנו. בין התכונות השונות נמצא גם את היכולת לחבר בין סניפים מרוחקים למרכזיה אחת ובכך חיסכון משמעותי בשיחות לחו"ל וגם ייעול תהליכי העבודה. כך למשל נוכל לנצל את הפרשי השעות בין אזורים שונים בעולם, בהם קיימים סניפים של העסק שלנו ואולי למנוע את הצורך שבהפעלת סניפים מסוימים 24/7 (על ידי הפניית שיחות לסניף אחד שפעיל בשעות שבהן סניף אחר סגור). כמו כן נוכל לבצע סנכרון מלא בין רשת המחשבים ומערכות המידע שלנו, לבין מערכת הטלפון ובכך לנצל מידע רב שמצוי במערכות המחשב שלנו לצורך ייעול וניהול נכון יותר של מערך קשרי הלקוחות והספקים שלנו. כמו כן נוכל לקבל מידע רב על המתקשר אלינו ובכך להעניק לו שירות מהיר ואיכותי יותר. נוכל לנהל בקרה על שירות הלקוחות שלנו ואפילו לחייג ישירות מתוך אנשי הקשר שלנו או מהמייל.  מרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30 מתאפיינות ברמת אמינות גבוהה ובטכנולוגיה מתקדמת המציעה סנכרון מושלם עם מערכות המחשב שלנו וציוד הקצה הקיים בעסק שלנו ובכך חוסכת לנו עלויות גבוהות.

יתרונות  מרכזיית פנסוניק Panasonic TDA30:

 

למרכזיות פנסוניק Panasonic TDA30 ישנן יתרונות משמעותיים על פני מרכזיות אחרות בשוק. ראשית מרכזייה זו כוללת באופן מובנה מערכת של קול סנטר, אשר מאפשרת לנו לנהל מערך שירות לקוחות זמין ויעיל יותר, הן לנו כעסק וכמובן שעבור הלקוחות שלנו. יתרון נוסף הוא יכולת הקישור בין סניפים. ריכוז כל השלוחות של העסק שלנו תחת מרכזיה אחת ראשית וכמובן אפשרות קישור לספקי תקשורת שונים ומגוון רחב של יצרנים של ציוד קצה מתקדם. יתרון גדול נוסף של  מרכזיית פנסוניק Panasonic TDA30 הוא היכולת לקבל ממשק אחיד, שמאחד עבורנו את שיחות הטלפון עם המיילים שלנו, מערכת מסרים מידית ואפילו הדואר הקולי לנוחות מרבית.

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיות  פנסוניק יורוקום Pure IP NCP – כיצד לבחור מרכזיה לעסק שלך?

 

מרכזיית פנסוניק NS1000 – סקירה טכנית

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים