מרכזיות לעסקים קטנים - כיצד לבחור במרכזיה החסכונית המתאימה ביותר לעסק

מרכזיות IP לעסקים קטנים – כיצד לבחור במרכזיה החסכונית והמתאימה ביותר לעסק שלנו

מרכזיה עסקית

מרכזיות IP לעסקים קטנים – כיצד לבחור במרכזיה החסכונית והמתאימה ביותר לעסק שלנו

 

מרכזיות IP לעסקים קטנים הוא תחום חדש יחסית, אשר מאפשר לכל בעלי העסקים הקטנים ליהנות מהיתרונות הרבים של מרכזיה לעסקים.

 

 מהן מרכזיות  IP לעסקים קטנים?

 

אם בעבר רק חברות גדולות ועסקים גדולים נהנו משירותי המרכזיות המתקדמות לעסקים, הרי שכיום אנחנו בעיצומה של מהפכה גדולה בתחום. ככל שהשירותים הופכים להיות מנוהלים מרחוק באמצעות טכנולוגית ענן יותר ויותר עסקים קטנים יכולים ליהנות משירותי מרכזיה מתקדמת במחירים נוחים ואפילו חסכוניים. אם כך כיצד נדע איזו מרכזיה לבחור ואילו איזה מרכזיה פחות מתאימה לנו? ראשית חשוב לבצע הפרדה בין מרכזיות אנלוגיות למרכזיות דיגיטליות. מרכזיות אנלוגיות נחשבות כיום למיושנות ויקרות באופן יחסי, משום שהן מחייבות התקנת ציוד מלא בעסק והן אינן מסוגלות לספק לנו את מגוון התכונות והיישומים, שמרכזיות אחרות דיגיטליות מסוגלות לספק לנו. זאת הסיבה כי חשוב דווקא להתמקד בתחום של מרכזיות IP לעסקים קטנים. מרכזיות הIP מאפשרות לנו מגוון רחב של פונקציות ויישומים, שמייעלים את שיטות העבודה במשרד ומקלים עלינו, כמו למשל האפשרות לחבר שלוחות מרוחקות או אפילו טלפונים סלולאריים ישירות למרכזיה ובכך להקל עלינו את התנועה מחוץ למשרד ועדיין להישאר זמינים ומעודכנים. הבחירה בסוג המרכזיה שנתקין בעסק שלנו היא איננה פשוטה, משום שכיום קיימים לא מעט סוגים שונים של מרכזיות ועלינו לבחון מבין כל המבחר מהי המרכזיה המתאימה לנו ביותר.

מרכזיות IP לעסקים קטנים

כיצד נבחר מרכזיות IP לעסקים קטנים?

 

הדרך הטובה ביותר לבחור את המרכזיה המתאימה לנו ביותר מבין שלל האפשרויות הקיימות, היא ראשית לבצע ניתוח של הצרכים הפרטניים של העסק שלנו. כמו כן עלינו להתחשב במסגרת תקציבית כלשהי ולקחת בחשבון את העתיד ואת כיוון ההתקדמות והגדילה של העסק שלנו. מרכזיות שונות כיום מציעות אפשרות של שדרוג המערכת בקלות וביעילות ולכן חשוב לבחון גם את האלמנט הזה. אלמנט נוסף שעלינו לבחון הוא היקף שלוחות הפנים וקווי החוץ שדרושים לנו בעסק. ברוב המקרים היחס יהיה של שלוש שלוחות פנימיות על כל קו חוץ שנזדקק לו. עלינו לדעת לשם כך מהן השלוחות הנחוצות לנו בעסק, לדוגמא פקס, אינטרקום ועוד וכמובן מהם היישומים המשלימים הנדרשים לנו, לדוגמא פקס למייל, מייל לפקס, הודעות קוליות מפוצלות לפי שלוחות, חיבור סלולאר למרכזיה, תמיכה בעברית ואפילו צורך בשירותים מתקדמים, כמו לדוגמא שיחות וידאו ועוד.

ההחלטה הבאה שלנו צריכה להיות בין סוגי ניהול המרכזיות השונים. האם נרצה מרכזיה פיזית בעסק שלנו, האם נרצה מרכזיה במיקור חוץ (שליטה חיצונית) או שבכלל נרצה להשכיר את המרכזיה. לצורך בחירה זו חשוב לזכור שהשיטה המשתלמת ביותר מבחינה כלכלית לעסק שלנו כיום היא מרכזיית ענן במיקור חוץ. השלב האחרון יהיה בחירת הספק של המרכזיה שנרכוש/נשכיר. כיום שוק המרכזיות לעסקים הקטנים נמצא בתחרות מתמדת ולכן נוכל לבצע סקר שוק בין החברות השונות ביניהן נמצא חברות כמו סיסקו, פנסוניק ותדיראן טלקום, ספקי התקשורת המובילים ועוד.

 נמאס לך לחפש מרכזיית טלפון IP מתאימה לעסק? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיות IP לעסקים קטנים – השוואת מחירים

 

מרכזיות IP – מדריך רכש מרכזיות טלפון לעסקים

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים