מרכזיות IP CENTREX – מרכזיה וירטואלית לעסקים - חייגו עכשיו 077-8123111

מרכזיות סנטריקס – מרכזיה וירטואלית לעסקים

מרכזיות טלפון בענן Cloud PBX

מרכזיות IP CENTREX – מרכזיה וירטואלית לעסקים

 

מרכזיות IP CENTREX נחשבות כיום למרכזיות מבוקשות בעסקים מכל הגדלים והסוגים. מרכזיות אלה מטרתן להחליף את הצורך במרכזיה הרגילה והמוכרת.

 

מהן מרכזיות IP CENTREX?

 

מרכזיות IP CENTREX הן למעשה מרכזיות וירטואליות, שמיועדות לשימוש בעסקים קטנים עד גדולים ומטרתן להחליף למעשה את הצורך שלנו במרכזיה הרגילה והפיזית. כל בעל עסק מכיר את הקושי הרב שבהתחלת הקמת העסק. יש המון נושאים חשובים ובירוקרטיים לטפל בהם ובין השאר עלינו לתכנן ולחשוב על עתיד העסק ואופן התנהלותו. בין שלל המשימות המוטלות עלינו, אחת החשובות ביותר היא הקמת מרכזיה כלשהי בעסק שלנו. ברוב המקרים נבדוק אפשרות של התקנת מרכזיה פיזית בעסק שלנו, אך חשוב לזכור שכל התקנה של מרכזיה פיזית בעסק ולא משנה איזו, תדרוש מאתנו רכישה של ציוד ועלויות התקנה ותחזוקה שונות. שירות של מרכזיות IP CENTREX הוא שירות כולל, שמאפשר לנו ליהנות ממרכזיה וירטואלית לעסקים ומכך מאפשר לנו לחסוך כסף רב. מרכזית IP CENTREX מעצם שמה איננה מותקנת בעסק שלנו ולכן לא דורשת ציוד נוסף ובכך חוסכת לנו עלויות רבות. מרכזיות IP CENTREX מותקנות למעשה אצל ספק השירות עצמו לו אנחנו משלמים דמי שימוש חודשיים.

 

מרכזיות IP CENTREX – מרכזיה וירטואלית לעסקים

מאפייני מרכזיות IP CENTREX

 

למרכזיות IP CENTREX מספר מאפיינים מרכזיים, אשר מהווים בין השאר גם את היתרונות של סוג מרכזיות אלו. ראשית מרכזיות אלה הן נוחות מכיוון שנוכל לחבר כל מחשב במשרד למרכזיה, כמו כן נוכל גם לחבר כל טלפון נייד שנרצה ישירות למרכזיה ובאופציה מתקדמת יותר אפילו לבצע שיחות ועידה מצולמות.  מאפיין נוסף הוא המחיר. כחלק מחיבור למרכזיות IP CENTREX נשלם עבור חבילת שירות זולה באופן משמעותי, מאשר עבור מרכזיה פיזית בעסק שלנו ועלויות ההקמה והתחזוקה שלה. מאפיין נוסף של מרכזיות IP CENTREX הוא נושא הקדמה הטכנולוגית, שהרי מרכזיות אלה מאופיינות בטכנולוגיה מתקדמת ולכן נוכל ליהנות מפונקציות מתקדמות שישפרו את שיטות העבודה במשרד באופן משמעותי. מאפיין חשוב נוסף הוא היכולת שלנו להתאים את המרכזיות IP CENTREX באופן אישי לעסק שלנו. כל עסק הוא שונה ממשנהו ולכן הצורך שלו יהיה שונה. את מרכזיות אלו ניתן להתאים באופן אישי לכל לקוח וזאת בהתאם לצורך ולגודל שלו. כך למעשה נוכל לשנות את החבילה בהתאם לשינויים בעסק שלנו ללא עלויות שדרוג מיוחדות. המאפיין האחרון הוא נושא הממשק, שמהווה את אחד הממשקים הנוחים והידידותיים ביותר למשתמש בתחום המרכזיות לעסקים.

יתרונות מרכזיות IP CENTREX

 

למרכזיות IP CENTREX ישנם יתרונות רבים, אבל החשוב ביניהם הוא היכולת שלנו בעלי העסקים להתאים את המרכזיה לצרכינו האישיים ובכך ליהנות מכל היישומים והשירותים, שעד לא מזמן היו נחלתם של העסקים הגדולים בלבד. מרכזיות IP CENTREX מאפשרות לנו לא רק לחסוך בעלויות, אלה גם לנצל את המחשב והטלפון שלנו לצורך ייעול שיטות העבודה בעסק ומאפשרות לנו להעניק שירות טוב ומהיר יותר ללקוחות שלנו.

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

IP Centrex שירותי סנטריקס במיקור חוץ לעסקים

 

האם כדאי לעבור ל- סנטריקס IP Centrex – מרכזיה וירטואלית לעסקים ?

 

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות סנטריקס IP CENTREX בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

 10 דברים טובים שמרכזיית טלפון אופטימלית עושה לעסק שלך


השאר תגובה

פוסטים נוספים