סנטריקס בזק מרכזיות IP CENTREX? (מידע חדש וטיפים לעסקים)

מרכזיה לעסק קטן

סנטריקס בזק מרכזיות IP CENTREX

 

חיסכון משמעותי בהוצאות על ידי תקשורת במיקור חוץ

 

 במידה ואתם מתלבטים האם להתחיל להשתמש בשירותי IP CENTREX מרכזיות סנטריקס בזק חשוב שתבדקו ראשית, האם שיטת המרכזיה במיקור חוץ היא המתאימה לכם ביותר.

 

 

 אודות שירות IP CENTREX  מרכזיות סנטריקס בזק

שירות טלפוניה בשיטת IP CENTREX  הוא למעשה שירות טלפוניה שהוא חיצוני לעסק שלכם. למעשה המרכזייה עצמה איננה מצויה בתוך העסק שלכם, אלא ניתנת לכם כשירות על ידי אחת מחברות התקשורת הגדולות בישראל ביניהן בזק, 012, נטוויזן 013 ועוד. בעבר שירותי ה CENTREX היו ניתנים ללקוחות העסקיים של ספקי התקשורת ללא IP. כיום השירות מבוסס על תוכנה בלבד המתוקנת בעסק (בעלת מתגים), אשר מאפשרת שירותי טלפוניה בעסק ללא צורך בהתקנת מרכזייה פיזית בעסק. כיום מרבית חברות התקשורת מחברות את לקוחותיה למרכזייה במיקור חוץ באמצעות חיבור TDM.

לקבלת הצעת מחיר עבור מרכזיות סנטריקס IP CENTREX ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

סנטריקס בזק

 

 תכונות IP CENTREX  סנטריקס מרכזיות בזק

למעשה IP CENTREX מרכזיות סנטריקס בזק הן מרכזיות חכמות ונוחות לעסקים קטנים עד בינוניים. מרכזייה זו עושה שימוש בטכנולוגיית הIP ומהווה למעשה תחליף ראוי למרכזייה הכבדה והמגושמת שהיה עלינו להתקין בעסק שלנו ולרכוש או להשכיר תמורת סכומי כסף גבוהים. מרכזיית הIP CENTREX של בזק מציעה לעסקים יעילות וחיסכון בהוצאות, אך לא פחות חשוב מזה להפוך לעסקים, שמשתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, דבר  שחשוב גם עבור התדמית של העסק. מרכזיית ה IP CENTREX  של בזק מגיעה למעשה עם מגוון תכונות המתאים לעסק שלך, כמו שיחות פנים אירגוניות, ניהול מידע ממגוון תוכנות ומערכות, שיחות וידאו ועוד, וזאת בעלות חודשים קבועה וידועה מראש.

 

יתרונות IP CENTREX  סנטריקס מרכזיות בזק

אחד היתרונות הגדולים ביותר של IP CENTREX מרכזיות סנטריקס בזק הוא היכולת להתקין מרכזייה חכמה ומתקדמת בעסק שלך ללא עלויות התקנה או רכישת מרכזייה בפועל. למעשה תיהנו מיתרונות שירותי הטלפוניה בטכנולוגיית IP ללא השקעה בכלל. יתרון נוסף הוא המחיר הקבוע והידוע מראש. תשלמו לחברה המספקת לכם את שירותי המרכזייה, סכום קבוע ולמעשה כלל השיחות הפנים ארגוניות, ללא תלות בזמן או במרחק, יהיו ללא עלות. יתרון נוסף הוא נושא החבילות המוצעות. למעשה חברות התקשורת, ביניהן בזק, מציעות לכם להחליף את החבילות לפי הצורך וההתקדמות של העסק שלכם. יתרון נוסף הוא דווקא נושא השדרוגים. אם במרכזייה רגילה הייתם משלמים כסף רב על שדרוגי מערכת, הוספת פונקציות ותכונות, כאן התשלום בגין השדרוגים מבוצע על ידי ספקית התקשורת ואתם משלמים אך ורק עבור החיבור לחבילה שבחרתם.

מבצעים וחבילות סנטריקס בזק

בזק משיקה כיום מבצע בו היא מציעה ללקוחותיה חבילה של חמש שלוחות ומעלה ב 199 ש"ח בלבד. החבילה כוללת בין השאר את הטלפונים החכמים מבוססי IP, נתב שיחות עסקי, חיבור לפקס או אינטרקום, תכונות רבות ללא תשלום כמו פורטל קולי, אינטרנט לכל שלוחה ועוד וכמובן את התמיכה של בזק בכל שעות היממה.

 שירות לקוחות סנטריקס בזק

שירות הלקוחות של בזק ישמח לקבל את פניותיכם לטלפון 1800-800-800.
בשירות הלקוחות יוכלו לסייע לכם לבחור את החבילה המתאימה ביותר עבורכם ולהתאים לכם את מגוון התכונות הדרושות לעסק שלכם כדי להתפתח ולהתייעל ברמת התקשורת הפנים והחוץ אירגונית.

IP Centrex שירותי טלפוניה במיקור חוץ לעסקים

 

האם כדאי לעבור ל- סנטריקס IP Centrex – מרכזיה וירטואלית לעסקים ?

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות סנטריקס IP CENTREX בחינם לחץ כאן!

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מרכזיות סנטריקס IP CENTREX ישירות למייל – השאירו פרטים כאן

לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות