צור יועצים מערכות תקשורת - פתרונות תקשורת לעסקים (השוואת מחירים)

צור יועצים מערכות תקשורת – סקר שוק

צור יועצים מערכות תקשורת

צור יועצים מערכות תקשורת – התקנת מערכות תקשורת ומתח נמוך בעסק שלך


צור יועצים מערכות תקשורת היא חברת ייעוץ ושיווק, אשר מתמחה במיטב החידושים הטכנולוגיים העולמיים בכל הקשור להתקנה והטמעה של מערכות תקשורת מתקדמות ומתח נמוך.

 

אודות חברת צור יועצים מערכות תקשורת

צור יועצים הנה חברת מערכות תקשורת ומתח נמוך, אשר קיימת כבר מעל לעשרים וחמש שנים. לחברה יש ניסיון רב בייעוץ ושיווק של מערכות תקשורת, אשר מבוססות על טכנולוגיה מתקדמת. פתרונות התקשורת של החברה כוללים פתרונות תקשורת מבוססי טכנולוגית IP, הפיכת מערכות טלפוניה מקוריות לאיכותיות יותר ושילוב שלהן בטכנולוגיה העכשווית המתקדמת. חברת צור יועצים מערכות תקשורת מציעה לבעל העסק פתרונות היקפיים מגוונים, אשר מבוססים על מוצרים של יצרני התקשורת המובילים בעולם, כל זאת בכדי לספק ללקוחות שלהם את כל הצרכים של הארגון וכמובן מילוי דרישותיו הספציפיות בהתאם לתחומו. מחברת צור יועצים מעניקה בנוסף לשירותי הייעוץ וההטמעה גם תמיכה טכנית, אשר מאפשר המשך שירות לצורך תיחזוק נכון של המערכות שהותקנו בעסק. למעשה השירותים העיקריים המוענקים כיום על ידי חברת צור יועצים מערכות תקשורת הם שירותי תכנון והקמה של רשת התקשורת והטלפוניה של העסק, שירותי מערכות מתח נמוך ומערכות בקרה לצורכי אבטחה, שירות של תכנון והקמה של מערכת טלוויזיה במעגל סגור, מוצרים של חברות מובילות ואפילו שילוב של מערכות שונות, זאת לשם השגת יעילות גבוהה יותר ותפקוד נכון יותר של העסק.

צור יועצים מערכות תקשורת

 

פתרונות התקשורת של צור יועצים מערכות תקשורת המשווקים בארץ

פתרונות התקשורת אשר מציעה חברת צור יועצים מערכות תקשורת הם: פתרונות תקשורת למרכזיות IP או למרכזיות דיגיטליות, מערכות קול סנטר, דואר קולי או ניתוב שיחה חכמה. כמו כן שירות נוסף שהחברה מעניקה, הוא מערכות אבטחה באמצעות אפשרויות וידאו מתקדמות (לדוגמא טלוויזיה במעגל סגור), אפשרויות נוספות בתחום האבטחה כמו מערכות אזעקה, מערכות כריזה, מערכות בקרת כניסה ועוד. חברת צור יועצים מתמחה גם בתכנון של חדרי ישיבות ומכך נגזר גם תכנון של מערכות טכנולוגיות מתקדמות, אשר כוללות מסכים, מקרנים ועוד. התמחות נוספת של החברה היא מערכת לרישום שיחות או מערכות מוזיקה בהתאמה. כמו כן שירות נוסף אשר מעניקה החברה ללקוחותיה הוא הקמת תשתיות למחשבים, חדרי שרתים, סיבים אופטיים ועוד. חלק נוסף וחשוב מתוך שירותי החברה צור יועצים הוא נושא הייעוץ והקמת רשתות מחשבים וכמובן הענקת שירותי תחזוקה לרשתות קיימות. כמו כן מעניקה החברה שירותים של ביטוח תחזוקה לכל סוגי מרכזיות הטלפוניה, אשר כוללים גם הרחבות ושדרוגים.

צור יועצים מערכות תקשורת

 

צור יועצים  – שירות לקוחות

 

משרדי החברה מערכות תקשורת צור יועצים ממוקמים ברחוב המפעלים 7 קריית אריה פתח תקווה.
טלפון שירות הלקוחות החברה הוא 1-700-70-55-11.
לקבלת תמיכה במערכות קיימות או לחילופין לקבלת ייעוץ אישי לגביי הקמת מערכות חדשות ניתן לפנות לחברה ולקבל הצעת מחיר רלוונטית.

פתרונות תקשורת לעסקים – מדריך רכש

 

 נמאס לך לחפש פתרון תקשורת לעסק? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים