שירותי טלפון בענן – מרכזיית טלפוניה מתקדמת גם לעסקים קטנים

מרכזיות IP בענן

שירותי טלפון בענן – מרכזיית טלפוניה מתקדמת גם לעסקים קטנים


שירותי טלפון בענן הם שירותים שהפכו פונקציות רבות לנגישות גם לעסקים הקטנים והבינוניים. היכולת לחסוך משמעותית בהוצאות התקשורת של העסק וגם ליהנות מאפשרויות מתקדמות, מושכות עסקים רבים אל שירותי טלפוניה בענן.

אודות שירותי טלפון בענן

 

שירותי טלפוניה בענן הינו שירות מתקדם וחדש יחסית, שנחשב לאחד השירותים פורצי הדרך של השנים האחרונות. שירות זה מיועד בעיקר לעסקים והוא פועל מתוך ענן מחשוב. שירות זה מאפשר ללקוח העסקי לחסוך בצורה משמעותית בהוצאות התקשורת של העסק שלו וזאת על אף שיפור משמעותי בתהליכים שונים של העסק וייעול העבודה בו בצורה משמעותית. המשמעות של שירות טלפוניה זה, היא שלמעשה כלל השלוחות של הטלפון בעסק מחוברות ישירות לענן התקשורת וכך למעשה ניתן ליהנות בתור משתמשים מיתרונות המרכזייה הווירטואלית. שירות זה היה שמור עד לא מזמן לעסקים גדולים וכיום כל עסק יכול ליהנות ממערכת טלפוניה בענן שלא תלויה במקום. טלפוניה בענן משלבת טכנולוגיה מתקדמת עם תפעול פשוט באופן יחסי וכך למעשה הופכת את המרכזייה שלנו בעסק לגמישה, חסכונית ויעילה במיוחד. כל עסק יכול לבחור לעצמו את השירותים הנחוצים לו ולהתאים אותם לצרכים של העסק.

תכונות שירותי טלפון בענן

לשירותי טלפון בענן ישנן תכונות רבות שהופכות את השימוש בהם לנוח ויעיל. ראשית מרכזיית טלפוניה בענן מאפשרת לנו כלקוחות ליהנות מתקשורת אחודה בכל הקשור לאמצעים כמו דואר אלקטרוני, פקס, תקשורת קולית ועוד. שנית המרכזייה מאפשרת לנו שליטה מלאה וניהול מרכזי של המרכזייה. נוכל לרכוש את השירות וזאת ללא התחייבות וללא עלויות עבור רכישת ציוד קמה או הקמת המרכזייה. מרכזיית טלפוניה בענן נחשבת למרכזייה העשירה בתכונות ובפונקציות מתקדמות והיא מתאימה לכלל העסקים. במידה והעסק שלנו הוא עסק בעל מספר סניפים ולעיתים סניפים הפרוסים בכל רחבי העולם, נוחות השימוש במרכזייה אחת שמרכזת את כל הסניפים ואפילו מאפשרת שיחות חינם ביניהם היא גבוהה. מרכזיית ענן מאפשרת גם מספרי חי"פ (חיוג ישיר פנימה) מכל שלוחה ומגוון שירותים מתקדמים ונוחים כמו דואר קולי, פקס למייל, שיחות ועידה, שיחות וידאו, שלוחה סלולרית ועוד. לשירותי טלפון בענן תכונות רבות, אך אחת התכונות החשובות ביותר היא תעריפי השיחה הנמוכים בעיקר בשיחות לחו"ל וזאת בעיקר בגלל שימוש בטכנולוגיית הVOIP.

שירותי טלפון בענן

 

ספקים בשוק שמעניקים שירות שירותי טלפון בענן

קיימים בשוק מספר ספקים שמעניקים שירותי טלפון בענן, ביניהם נמצא את חברות טיקל רשתות, טריפל C, SmartBase, VOICESPIN. התחרות הגדולה בין הספקים השונים מאפשרת לנו הלקוחות לקבל הצעות משתלמות על הקמה מרכזיית טלפונית ענן בעסק שלנו. מומלץ לבצע סקר שוק מקיף ולבחור את החברה המתאימה לנו ביותר הן מבחינת עלות, אך גם מבחינת טיב השירות שהיא מעניקה.


שירותי טלפון בענן – שירות לקוחות

 

טלפון שירות הלקוחות של חברת טיקל רשתות הוא 073-2209000.
הטלפון של שירות הלקוחות של טריפל C  הוא *6400.
שירות הלקוחות של VOICESPIN בטלפון 03-7237000
שירות הלקוחות של SmartBase בטלפון 073-2706000.

Mobile IP Centrex | Virtual PBX

 

מרכזיות IP בענן

 

לקבלת שירות למרכזיות טלפון IP במחירים הנמוכים ביותר בשוק – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מספקי מרכזיות טלפון בענן בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 10 דברים טובים שמרכזיית טלפון אופטימלית עושה לעסק שלך


השאר תגובה

פוסטים נוספים