שירות למרכזיות טלרד כוכב | TELRAD - ספקי תקשורת תחזוקה ותיקון מובילים

שירות למרכזיות טלרד כוכב

תקשורת אחודה Communications

שירות למרכזיות טלרד כוכב


שירות למרכזיות טלרד | TELRAD כוכב ע"י חברת וויזקום.

 

טלרד קונג'י (Telrad Connegy) בבעלותה של וויזקום תקשורת מפתח-תקווה, מספקת פתרונות תקשורת בארץ ובעולם. החברה הזו עברה תהפוכות רבות עד שהופיעה בגלגול הנוכחי כחלק מ- WiseCom. חברת WiseCom חידשה בסוף 2009 את יצור מרכזיות הכוכב באמצעות חברת ניסטק, שרכשה את מפעל הייצור של החברה בקצרין. לחברה המקורית (טלרד) נצבר ניסיון של יותר מחמישים שנה בטלפוניה אנלוגית ודיגיטלית והיא הייתה בזמנו חלוצה בתחום  טכנולוגיית ה-IP כבסיס לתקשורת הארגונית של הדור הבא (NGN).

 

שירות למרכזיות טלרד כוכב

שירות למרכזיות כוכב טלרד – דגמים עיקריים חדשים:

 

אVegaIP. זו מערכת IP המציעה פתרון דיבור ונתונים כולל עבור עסקים ברמת ה-   SMB SME. המערכת משלבת את היכולות של שרת IP עם התכונות של מערכת ה- AdvanceIP של טלרד קונג'י.VegaIP תומכת בפרוטוקולים סטנדרטיים כגון SIP, והיא בעלת תאימות מלאה לטלפוני והתקני SIP מתוצרת צד שלישי. המרכזיה מתאימה כאמור לעסקים קטנים עד בינוניים, בד"כ לכמה מאות מבואות.

מרכזיית VegaIP הכוכב החדש

במערכות תקשורת Converged. מערכת ה- AdvanceIP הינה מערכת תקשורת IP בעלת שלל תכונות וגמישות המותאמת לדרישות מגוונות, ומספקת פתרון המבוסס על פלטפורמת IP לתקשורת עסקית. המערכת פועלת בשילוב מערך אינטגרטיבי המשלב תקשורת אנלוגית, דיגיטלית, LAN/WAN, אלחוטיות, DATA ו- CTI. מערכת ה- AdvanceIP מבוססת שרת IP ומתחברת ישירות לרשת ה- LAN של הלקוח. שרת ה- IP של טלרד קונג'י בנוי על מערכת ההפעלה Linux OS ותומך בפרוטוקולי SIP סטנדרטים, שמבטיח את הגמישות והיכולות לה הארגון זקוק ממערכת תקשורת. הפתרון מתאים למרכזיה של עד 6,000 פורטים. כ"כ ניתן לחבר מספר מערכות AdvanceIP ברשת באמצעות קווי IP. פירוש הדבר, הוא שבאפשרות העסק לחבר עד 20 אתרים שונים במקומות שונים בעולם, כך שהם יעבדו ביחד כמערכת אחת, כאילו היו באתר אחד. התמיכה ב- SIP מאפשרת לחבר טלפונים הן מתוצרת טלרד קונג'י והן מתוצרת צד שלישי, וכן עורקי SIP. ניתן לחבר SIP Gateways ישירות לרשת המקומית, או מאתר מרוחק. ניתן להתחבר לשרת מרוחקים באמצעות SIP כדי להפעיל יישומים ושירותים.

עדיין ניתן לקבל שירות למרכזיות טלרד כוכב הישנות מדגמי מיני כוכב, כוכב 128 או כוכב 1000.

 

 

לקבלת שירות למרכזיות טלרד כוכב TELRAD – לחץ כאן

 

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת מידע לגבי ספקי שירות למרכזיות טלרד כוכב | TELRAD מבצעים ומחירים מיוחדים – לחצו כאן .

 

מרכזיית כוכב ADVANCEIP מרכזית כוכב

השאר תגובה

פוסטים נוספים