שירות PRI לעסקים - פתרונות ציר תקשורת לעסקים חייגו 077-8123111

שירות PRI לעסקים – גם לעסק שלך

IP PRI SIP TRUNK

שירות PRI לעסקים – גם לעסק שלך

 

שירות PRI לעסקים הוא שירות חשוב שמאפשר לעסק שלך לחסוך משמעותית בהוצאות התקשורת. 

אודות שירותי PRI לעסקים

שירות PRI לעסקים הוא למעשה השירות שמאפשר לנו לחבר את המרכזייה שלנו למתגי שירותי הטלפון שלנו (בין אם של הוט, בזק, סלקום או אורנג') וזאת על בסיס תשתית של סיבים עצמאית. את השירות מפעילים על גבי תמסורת IP או SDH. השירות מאפשר לנו לקבל מגוון רחב של שירותים ויישומים. המאפיינים המרכזיים של שירות זה הם לדוגמא הרכב הממשק מ 30 אפיקי דיבור בו זמנית למרכזית הטלפון, איכות שיחה וזמינות גבוהה וזאת בשל העובדה כי השירות מופעל באמצעות טכנולוגיית IP או SDH. באמצעות מערכת זו כל עסק יכול לקבל גישה ישירה לכל שלוחה בעסק באמצעות מערכת חיוג ישיר פנימה. מערכת שירות PRI מאפשרת לנו לחייג למספרים מקוצרים, או למספרים שתחילתם בכוכבית. כמו כן נוכל להשתמש במערכת כדי לחייג לחו"ל ללא הגבלת שימוש במפעיל בינלאומי מסוים. השירות יאפשר לנו לקבל שיחות מזוהות גם בשיחות היוצאות וגם בשיחות הנכנסות וזאת לפי שלוחה. נוכל לקבל גם שירות מודיעין לבירור מספרי טלפון, שירות פקס למייל, אשר מתאפשר באמצעות קבלת הפקסים שלנו ישירות לתוך תיבת המייל שלנו. כמו כן באמצעות שירות PRI נוכל לקבל גם פירוט שיחה לפי שלוחות.

שירות PRI לעסקים
שירות PRI לעסקים – הצעות מחיר בחינם!

יתרונות שירותי PRI לעסקים

לשירות PRI  ישנם יתרונות רבים. ראשית בזכות שירות זה נוכל לדאוג להקטנת העלויות וההוצאות של העסק, מכיוון שהשירות מאפשר ניצול חכם יותר של הקווים בעסק שלנו. באמצעות שירות זה כל עובד במערכת מקבל שיחות בחיוג ישיר. יתרון נוסף הוא אפשרות לזיהוי השלוחה המתקשרת בחיוג פנימי בתוך העסק או מחוץ לעסק. מערכת שירותי PRI לעסקים מאפשרת לעסק ממשק נוח ליישומים כמו CRM, הקפצת מסך ועוד אפשרויות מתקדמות נוספות. יתרון נוסף ומשמעותי של המערכת הזו, היא יכולת ההתאמה הקלה של כמות האפיקים לנפח התקשורת הדרוש. החברות המספקות שירות PRI מאפשרות גיבוי מלא ופריסה ארצית של השירות.

שירות PRI לעסקים
שירות PRI לעסקים

 

ספקים בשוק שמעניקים שירותי PRI לעסקים

הספקים המספקים שירותי PRI למגזר העסקי בישראל הם חברות התקשורת הגדולות לדוגמא בזק, הוט, אורנג וסלקום. שירות PRI הינו ערוץ תקשורת חסכוני לעסק שלכם. בבואכם לבחור בחברת התקשורת, אשר תספק עבורכם שירות זה חשוב שתבחנו לא רק את מחירי השירות המוצעים לכם בכל אחת מהחברות הנ"ל, אלא גם את נושא הגיבוי והפריסה הארצית. כלל החברות הנ"ל הן חברות אשר להן רישיון מיוחד שמאפשר להם להעניק שירותי טלפוניה נייחת וזאת מטעם משרד התקשורת הישראלי. חברות אלו מעניקות שירותי טלפוניה ביתיים וגם עסקיים ללקוחות בישראל ושירות ה PRI הוא אחד מהשירותים המוענקים על ידם.

שירות PRI לעסקים – שירות לקוחות

שירות הלקוחות של חברת בזק בטלפון 1800-800-800.
טלפון שירות הלקוחות של חברת אורנג' הוא 072-200-1000 .
טלפון שירות הלקוחות של חברת הוט *6900.
טלפון שירות הלקוחות של חברת סלקום הוא *3020.

PRI בזק, סלקום, אורנג', הוט – אילו שירותים לבחור?


IP PRI  בזק או SIP TRUNK – מהו הפתרון המומלץ?

מספרים מקוצרים / שירות כוכביות

 

נמאס לך לחפש קווי תקשורת / PRI לעסק שלך? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים