רשת תקשורת נתונים שירותי IP VPN – רשת תקשורת נתונים מאובטחת לעסק שלך

שירותי IP VPN – רשת תקשורת נתונים מאובטחת לעסק שלך

ip vpn מחירים

שירותי IP VPN – רשת תקשורת נתונים מאובטחת לעסק שלך


שירותי
IP VPN מאפשרים לכם רשת תקשורת נתונים איכותית ופרטית לעסק שלכם. השירות מתאים לעסקים בעלי מספר סניפים ומאפשר לנהל יחסים מאובטחים עם לקוחות, ספקים וסניפים שונים.

 

אודות שירותי IP VPN

שירותי IP VPN הנה רשת של תקשורת נתונים סגורה של קישורים, אשר מספקת לבעל העסק אפשרויות אבטחה גבוהות. שירות זה מאפשר לרשת העסקית לתפקד כמו רשת פרטית. את הרשת מגדירים לפי הצרכים האישיים של כל עסק וזאת ללא תלות במיקומם הפיזי של האתרים. שירות זה מתאים למעשה ללקוחות עסקיים, אשר מעוניינים לחבר את מכלול הסניפים שלהם לרשת האינטרנט. את הקישור לספק האינטרנט ניתן לקבל במגוון קצבים, אשר משולבים עם שירותי אבטחה מתקדמים. רשת IP VPN היא למעשה רשת תקשורת וירטואלית מאובטחת אשר נמצאת למעשה על גביי תשתית ציבורית. את האבטחה הרצויה מייצרים למעשה באמצעות הפרדה לוגית, זאת באמצעות שימוש בנתבים מרכזיים. רשת זו ידועה בתור רשת בעלת שרידות גבוהה. השימוש העיקרי בשירות הוא לצורך קישור של הסניפים השונים של העסק שלנו וזאת ממקום אחד, מה שחוסך לנו עלויות רבות עבור ציוד ותחזוקה.

ספקי IP VPN - השוואת מחירים


יתרונות שירותי
IP VPN

לשירותי IP VPN מספר יתרונות עיקריים, ביניהם עובדת היותה של רשת IP רשת סגורה ומאובטחת, אשר לא קשורה בפועל לרשת האינטרנט הציבורית. חברת התקשורת המספקת עבורנו שירות זה תעניק לנו לרוב אחריות וניהול מתקדם של הרשת. כמו כן רשת  IP VPN הינה רשת בעלת שרידות גבוהה וזאת בזכות מספר רב של מתגים מגובים. בנוסף השירות מעניק לנו אין ספור פתרונות גיבוי וזאת על גבי רשתות ותשתיות מגוונות. כמו כן השירות מעניק ללקוח אפשרות תיעדוף לפונקציות קריטיות לארגון ברשת האינטרנט. הרשת הינה יציבה ואמינה ומונעת כניסה של גורמים לא רצויים מרשת האינטרנט לתוך העסק. בהקשר לנושא האבטחה, היתרון הגדול הוא כי חברת התקשורת, אשר מספקת עבורנו את שירות ה IP VPN, היא זו שאחראית לאכוף את מדיניות אבטחת המידע ולכן אין צורך שנחזיק איש אינטגרציה לצורך כך. שירות זה יחסוך עבורנו בצורה משמעותית את עלויות הרכש, כמו גם את עלויות ציוד האבטחה וציוד הקצה הדרוש לרוב. השירות מאפשר לנו גם ניטור שוטף של הרשת הפרטית שלנו וזאת בשילוב עם יכולת הפקת דוחות חודשיים מעודכנים.

IP VPN

ספקים בשוק שמעניקים שירות שירותי IP VPN

הספקים המובילים בשוק התקשורת אשר מציעים שירותי IP VPN הם בזק, סלקום / 013, אורנג' / 012, הוט וכו'. חברות אלה מציעות ללקוחות שלהם גישה מאובטחת למערכות המידע של העסק וזאת ללא קשר למיקומם הגאוגרפי. שירות זה מאפשר ניהול ובקרה על העובדים המרוחקים בעסק, שיפור תנאי השירות שמעניק העסק ללקוחות שלו ויצירת יכולת מענה מהיר. כתוצאה מכך העסק שלנו יכול להתייעל ולהגדיל את התפוקה שלו.

שירותי IP VPN – שירות לקוחות

את שירות הלקוחות של חברת בזק תוכלו להשיג בטלפון 1800-800-800.
שירות הלקוחות של חברת אורנג' זמין בטלפון 1-800-800-054.
שירות הלקוחות של חברת  012 סמייל זמין בטלפון 072-200-1000.
שירות הלקוחות של חברת הוט זמין בטלפון 1801-70-6939.
שירות הלקוחות של חברת סלקום זמין בטלפון *3020.

IP VPN – השוואת הצעות מחיר

 

 IP VPN בזק – סקירת מחירים לשירותי תמסורת לעסקים

 

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי IP VPN בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים