פתרונות תקשורת יעילים לעסקים - טלקום אקספרט

פתרונות תקשורת יעילים לעסק

P CENTREX בזק – מרכזיה וירטואלית לעסקים

 פתרונות תקשורת יעילים לעסק

 

 

מלם תים היא אחת החברות הגדולות בישראל שמציעות לבעל עסק מגוון פתרונות תקשורת וIT .

 

מלם תים נטקום :

 

חברת נטקום שהינה חלק מקבוצת מלם תים, היא חברה שקיימת כבר עשרים ושתיים שנים ומציעה פתרונות תקשורת ופתרונות IT למגוון סוגי לקוחות. חלק מהתמחויות החברה הן הקמת פרויקטי TURN KEY מורכבים, זאת באמצעות יצירת פתרון טכנולוגי עסקי, אשר מותאם באמצעות החברה באופן מושלם לצרכים האישיים של כל לקוח באופן אישי. חברת TEAM מלם תים נטקום NETCOM למעשה מלווה את הלקוח החל משלב התכנון והטמעת מערכי המידע המורכבים בתוך מערך הארגון שלו והיא בעלת לקוחות רבים בתחומים, כמו תעשייה, היי טק, אשראי ואפילו משרדי ממשלה וצבא. ההתמחויות הראשית של נטקום הן Advanced Networks & IP Services ,Next Generation Data Centers, IT Security , IT Management, Unified Communication ו- Contact Center. כאשר בתוך תחומים אלא החברה מציעה בין השאר שירותים משלימים ופתרונות תקשורת למגזרים ביטחוניים, עסקיים ולטלקום.

 TEAM מלם תים נטקום NETCOM פתרונות תקשורת לעסקים – מדריך רכש

פתרונות התקשורת של TEAMמלם תים נטקום NETCOM המשווקים בארץ

 

חברת TEAM מלם תים נטקום NETCOM  מציעה ללקחותיה מגוון פתרונות תקשורת, אשר מהווים מכלול פתרונות הנדרש לשם ניהול תקין של מערך המחשוב והתקשורת בעסק. השירותים הם: זמינות מידע, מערכות פתוחות, פתרונות הדפסה והדמיה, שירות ותמיכה, מיקור חוץ, שירותי מומחה ופרוייקטי תשתית, פתרונות תקשורת מתקדמים, מרכז מידע, אבטחת מידע, שליטה ובקרה ועוד. ריכוז השירותים תחת קורת גג אחת מאפשרת למעשה ללקוח להתאים לעצמו את חבילת התקשורת והמחשוב המתאימה ספציפית לעסק שלו ובכך לייעל את דרך העבודה בעסק וכמובן לחסוך בעלויות. חברת TEAM מלם תים נטקום NETCOM מאפשרת ללקוח להמשיך להשתמש בתשתיות הקיימות ומאפשרות לו לשלב אותן עם טכנולוגיות חדישות שהיא אחראית על פיתוחן.

TEAM מלם תים נטקום NETCOM פתרונות תקשורת לעסקים

מסלולי השירות בחברת TEAM מלם תים נטקום NETCOM

 

חברת TEAM מלם תים נטקום NETCOM התאימה למעשה את סוגי השירותים שהיא מציעה למידת הצורך של הלקוחות שלה. החברה מציעה מספר מסלולי שירות עיקריים. הראשון הוא המסלול השירותי, בו למעשה היא מהווה כמרכז תמיכה גלובלי. במסלול זה תזכו לתמיכה ייעודית, אשר מאפשרת תמיכה במשתמשי קצה ובנותני שירות. המסלול השני הוא הוא מסלול אישי יותר שמיועד לצורך התאמה של השירותים לעסקים. זהו מסלול של מיקור חוץ נקודתי. המסלול השלישי של השירותים המוצעים על ידי TEAM מלם תים נטקום NETCOM הוא המסלול הייעוצי שבו ניתן להתאים את שירותי המומחה לדרישות העסק וצרכיו וזאת על ידי מתן ייעוץ פרטני בבית הלקוח.

TEAM מלם תים נטקום – שירות לקוחות

 

משרדי החברה ממוקמים במרטין גהל 7, פתח תקווה וטלפון שירות הלקוחות של החברה הוא 03-9278444. לחברה שותפים עסקיים ביניהם חברת אוויה, סיסקו, DELL ועוד.

פתרונות תקשורת לעסקים – מדריך רכש

 

 נמאס לך לחפש פתרון תקשורת לעסק? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.

 

 

 

 10 דברים טובים שמרכזיית טלפון אופטימלית עושה לעסק שלך

 


השאר תגובה

פוסטים נוספים