חברת VOICESPIN טלפוניה בענן – מרכזיית ענן כפתרון תקשורת כולל

VOICESPIN טלפוניה בענן – מרכזיית ענן כפתרון תקשורת כולל לעסק שלך

צור יועצים מערכות תקשורת

VOICESPIN טלפוניה בענן – מרכזיית ענן כפתרון תקשורת כולל לעסק שלך

 

VOICESPIN טלפוניה בענן מציעה ללקוחותיה מגוון פתרונות תקשורת מבוססי IP, אשר מסוגלים לחסוך בהוצאות ולייעל את העבודה בעסק.

 

VOIVESPIN וויספין טלפון בענן – מרכזיות לעסקים


אודות חברת
VOICESPIN טלפוניה בענן

חברת VOICESPIN טלפוניה בענן היא אחת מהחברות המובילות בישראל בתחום פתרונות התקשורת IP בסביבת LINUX. החברה מתמחה בין השאר בתכנון, פיתוח והטמעה של פתרונות טלפוניה, מרכזיות IP, מערכות הקלטה, קול סנטר, מערכות IVR ועוד. החברה מעניקה שירותים לעסקים מכל הגדלים וגם עבור חברת טלקום. ניתן למעשה לבחור במבחר רחב של פתרונות החל מפתרונות מאובטחים,In-House ,Hosted , או בענן, ברמת שרידות עליונה. חברת VOICESPIN טלפוניה בענן מציגה עצמה כחברה שמתאימה את הצורך ללקוח שלה. חברת  VOICESPIN טלפוניה בענן הציגה שורה של פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים שמשלבים את עולם ה- Data וה- Voice. חברת VOICESPIN טלפוניה בענן מציעה ללקוחותיה לחזק את מחלקת שירות הלקוחות שלהם, לחסוך בעלויות התקשורת שלהם, להגביר את ההישגים השיווקיים ולייצר מצב של שינוי אסטרטגי עסקי. לחברה למעלה מחמש מאות לקוחות בישראל.

סוגי מרכזיות VOICESPIN טלפוניה בענן המשווקות בארץ

עולם הטלפוניה והתקשורת העסקית עבר שינוי גדול בשנים האחרונות. ממרכזיות גדולות יקרות ומסיביות, עברנו למרכזיות ענן וירטואליות, אשר עושות שימוש ברשת האינטרנט כדי לאפשר לנו, בעלי העסקים, את מגוון הפונקציות ופתרונות התקשורת, שעד לא מזמן היו נחלת העסקים הגדולים בלבד. VOICESPIN טלפוניה בענן מעמידה לרשות לקוחותיה מרכזיות SIP מלאות, אותן ניתן לממש למעשה באמצעות תוכנה שמותקנת על שרת החברה, או לחילופין מחוץ לשרת במיקור חוץ. המרכזייה של  VOICESPIN טלפוניה בענן פועלת על מערכת הפעלה לינוקס והיא מעניקה למשתמשים בה את מכלול התכונות של מרכזיות ענן אחרות. למרות זאת, בשונה ממרכזיות אירגוניות אחרות, המרכזייה של VOICESPIN טלפוניה בענן תומכת גם ביכולת Voice Over IP ושירותי ערך מוסף. השילוב הזה מעניק ללקוחות של החברה כלים טובים יותר לארגון להתנהלות מהירה נוחה וזולה באופן משמעותי מבעבר.

VOICESPIN טלפוניה בענן – מרכזיית ענן כפתרון תקשורת כולל לעסק שלך

סקר שוק בתחום מרכזיות הענן

תחום מרכזיות הטלפוניה בענן פתח את שוק המרכזיות החכמות לכלל סוגי בעלי העסקים, מה שבעבר היה נחלת העסקים הגדולים בלבד. כיום מגוון פתרונות התקשורת, המוצעים לכל דורש, מאפשרים חיסכון והתייעלות לעסק הן לטווח הקצר, אך גם לטווח הארוך. מרכזיית VOICESPIN טלפוניה בענן כוללת בין השאר את החומרה והתוכנה הנדרשות לשם הפעלתה. כמו כן הוא מוגדרת ומופעלת לפי התאמתה ללקוח, אשר נהנה מאיכות שמע גבוהה ואבטחת מידה בסטנדרט גבוה מאוד. למעשה מרכזיות הענן מאפשרות ללקוח העסקי להעניק שירות טוב יותר ומהיר יותר ללקוחות שלו, לייצר תקשורת פנימית איכותית יותר בארגון ולהוזיל את עלויות השיחה בעיקר בשיחות לחול וחזרה.

 

חברת VOICESPIN שירות לקוחות

 

משרדי חברת VOICESPIN טלפוניה בענן ממוקמים ברחוב תפוצות ישראל 3, גבעתיים וטלפון שירות הלקוחות שלהם הוא 03-723-7000.

מרכזיות טלפון – מדריך אפיון דרישות לעסקים

 

Asterisk SIP | OPEN SOURCE PBX | אסטריסק

 

VOXIA ווקסיה פתרונות תקשורת
.

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות טלפון בקוד פתוח אסטריסק בחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

השאר תגובה

פוסטים נוספים