חברת VoiceSpin | פתרונות תקשורת בענן אסטריסק VOIP SIP

חברת VoiceSpin | וויספין – סקירת שוק

VOICESPIN, וויספין

VOICESPIN | וויספין – מרכזיה מבוססת IP גם לעסקים קטנים עד בינוניים

 

VOICESPIN וויספין מאפשרת לך ליהנות ממרכזיית IP כוללת ובכך לחבר את כלל מוצרי התקשורת שלך למרכזיית העסק.

 

אודות חברת VOICESPIN  וויספין

 

 

חברת VOICESPIN  וויספין הינה אחת מחברות התקשורת בישראל, שמציעה פתרונות תקשורת מבוססי IP. חברת VOICESPIN  וויספין מתמחה בין השאר בהטמעה ובתכנון של פתרונות טלפוניה ומרכזיות IP, כאשר היא משווקת בין השאר מערכות הקלטה, Call Center ומערכות IVR וזאת עבור מכלול רחב של סוגי חברות, בין אם ברמה של מרכזיות טלפוניה, אך גם ברמת מוקדי שירות לקוחות גדולים ומורכבים. החברה VOICESPIN  וויספין מציעה ללקוחותיה פתרונות מאובטחים In-House ,Hosted , או בענן, ברמת שרידות עליונה. VOICESPIN  וויספין   מציעים ללקוחות שלהם התאמת המרכזייה לצרכים הספציפיים שלהם. כך למעשה יכולים הלקוחות להוזיל בהוצאות התקשורת של הארגון, לחזק את מערך שירות הלקוחות שלהם וכמו כן להגביר את היכולת העסקית והשיווקית של הארגון שלהם. בחברה מועסקים כיום כעשרים עובדים. לחברה ישנם למעלה מחמש מאות לקוחות בישראל, ביניהן משרדי ממשלה, משרדי עו"ד, קיבוצים, עיריות ועוד.

 

VoiceSpin IP Centrex / Virtual PBX


סוגי מרכזיות
VOICESPIN  וויספין המשווקות בארץ

 

VOICESPIN וויספין המשווקות בארץ הן: מרכזיות IP לSMB , מרכזיות IP לENTERPRISES, מרכזיות IP ל SIP TRUNK ומרכזיות IP בענן או במיקור חוץ. המשותף למכלול המרכזיות הללו אשר מוצעות על ידי VOICESPIN  וויספין  הוא שהן כולן מרכזיות בטכנולוגיית VOIP אשר מאפשרת עולם חדש ומגוון בתחום התקשורת בכלל והעסקית בפרט. המרכזייה נמצאת למעשה על גבי שרת בחברה או מחוץ לחברה, במיקור חוץ או על גביי ענן. המרכזייה מאפשרת למעשה ללקוחותיה את מכלול האפשרויות והפונקציות שאפשרו עד היום המרכזיות האירגוניות היקרות והמגושמות ואפילו מאפשרת, בניגוד לקודמותיה, לשלב בתוך המרכזייה את מכלול אמצעי התקשורת של האירגון ולסנכרן בקלות ביניהם.

 

סקירת שוק VOICESPIN  וויספין

 

כיום ניתן למצוא בשוק הטלפוניה מבוססת VOIP מספר חברות חזקות וטובות ביניהן  VOICESPIN  וויספין,  אלגרונט, אדוונט, גטר טק, ווקסיה ועוד. חשוב לבצע סקר שוק מקיף בטרם נבחר את המרכזייה המתאימה לנו ביותר. ניתן לבדוק שיתופי פעולה של החברה עם חברות אחרות, סוגי מרכזיות ותכונותיהן השונות ועד כמה הן מתאימות או יעילות לעסק שלנו וכמובן הבדלי מחירים בין החברות השונות. בסופו של דבר מרכזיית IP נועדה לייעל את התנהלות העסק ובין השאר גם לחסוך בהוצאות התקשורת של הארגון.

שירות לקוחות – VOICESPIN:

שירות הלקוחות של חברת VOICESPIN  וויספין  ומשרדי החברה ממוקמים במרכז הארץ, ברחוב תפוצות ישראל 3 בגבעתיים. טלפון שירות הלקוחות הוא 037237000 וניתן לפנות אליהם בכל שאלה לגביי השירותים המוצעים והמרכזיות השונות שהם משווקים. לחברת VOICESPIN  וויספין ישנם שותפים עסקיים רבים ביניהם בזק, DELL, הוט, 012 סמייל ועוד.

 

 

לקבלת הצעות מספקי מרכזיות טלפון  Virtual Pbx בענןבחינם לחץ כאן!

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים