אינטרקום ומצלמת אבטחה מבוססי טאבלט המשולב עם מרכזיה (השוואת מחירים)

אינטרקום ומצלמת אבטחה מבוססי טאבלט המשולב עם מרכזיה – גישה חדשה לשליטה על הכניסה

מצלמות אבטחה DVR

אינטרקום ומצלמת אבטחה מבוססי טאבלט המשולב עם מרכזיה

חברת DVTech מציגה מערכת אינטרקום ב-2 תצורות:

1) אינטרקום לבניינים המבוסס על מחשבי טאבלט בכל דירה ורשת אלחוטית הכוללת רשת מצלמות.

2) אותה תצורה לעסקים בתוספת חיבור דרך מרכזיית IP PBX בשירות של בזק.

 

חברת DVTech מבני ברק מציעה מערכת משולבת אינטרקום ומצלמות אבטחה עם שימוש בטאבלטים ומערכות משלימות (מערכת הקלטה, רשת אלחוט – WiFi, חיבור לענן דרך רשת האינטרנט ועוד), ל-2 פלחי שוק מרכזיים:

1) בניינים מרובי דיירים.

2) לעסקים קטנים עד בינוניים, שיש להם צורך במערכת אינטרקום ומצלמות אבטחה היקפיות ואו פנימיות, כשנעשה קישור למרכזיה העסקית הקיימת.

 

אינטרקום ומצלמת אבטחה מבוססי טאבלט המשולב עם מרכזיה

העקרונות של המערכת לבניינים משותפים:

 

אאינטרקום משולב מצלמה בכניסה לבניין עם מסך מגע, נתב אלחוטWiFi  בכל קומה, עד 8 מצלמות אבטחה בהיקף הבניין לפי קביעת הדיירים, יחידה מרכזית (הכוללת מערכת הקלטה – DVR), שנמצאת במקום מרכזי בבניין ומחוברת לענן, למוקד DVTech, בחיבור דרך רשת האינטרנט.

ב. בכל דירה תלוי על הקיר טאבלט (מסך 7 אינץ') עם מסך מגע המחובר ב-WiFi לנתב הקומתי. הטאבלט מכיל אפליקציה לניהול האינטרקום, צפייה במצלמות ואפליקציות נוספות לרשות הדיירים והבניין (לרבות אפליקציות למועדון חברים, אפליקציה לוועד הבניין, אפליקציה לדוא"ל לדיירים, אפליקציה לשירותי מצוקה וחירום, חיבור לאפליקציות "בית חכם", אלבום דיגיטלי, הזמנת בעלי מקצוע, הקלטה ושמירה של  תמונות של כל מי שצלצל לדיירים, עדכון מרחוק ועוד).

ג. הדיירים יכולים לשלוט באינטרקום ולצפות במצלמות, הן דרך הטאבלט בדירה והן דרך הענן באמצעות אפליקציה המותקנת על כל סמארטפון או כל מכשיר נייד אחר מכל מקום על רשת האינטרנט הסלולרי או הקווי.

המערכת לעסקים כוללת את אותם מרכיבים כמו המערכת לבניינים, בשינויים הבאים:

א. ניתן לוותר על הטאבלטים ונתבי האלחוט ולהשתמש ברשת התקשורת המקומית (קווית ואו WiFi) אם היא כבר ישנה בעסק.

ב. האינטרקום והמצלמות יכולים להיות מחוברים למרכזיה עסקית תומכת ,SIP שקיימת כבר בעסק, במקום לענן. הסיבה לכך פשוטה: המערכת של DVTech מבוססת IP ותומכת בפרוטוקול SIP.

ג. ניתן לחבר את המערכת למרכזיית IP-PBX ולטלפוני IP המקבלים שירות מבזק, כ"שירות ערך מוסף" מעל לשירותי הטלפוניה העסקית הרגילה של בזק.

האם הפתרון הזה כדאי?

חברת DVTech מציעה מערכת של אינטרקום ומצלמות אבטחה בגישה מתקדמת ביותר ומאוד ידידותית, שמבוססת על שימוש באפליקציות בענן ושליטה מרחוק באמצעות טאבלט. כמובן שפתרון זה כרגע יקר יותר מפתרון, שאינו מכיל מערכות תקשורת ברמה המתקדמת הזו.

מול הפתרון הזה ניתן לבחון פתרונות אינטרקום ומצלמות אבטחה המוצעים בשוק ע"י ספקים רבים ובכלל זה: פנסוניק, פוקוס טלקום, וספקים נוספים רבים דוגמת: תדאור, אינטק, קומקס, לוגיפון, קוקום, ויסוניק, וידרום ועוד.

 

בבחירה בפתרון כזה יש להתחשב גם בחסרונות של הפתרון:

א. חשש ל"חתונה קתולית" עם ספק אחד של ציוד (אין תקן אחיד).

ב. תלות מוחלטת בספק שירות והתחזוקה של המערכת, לרבות בתחום התיקונים.

ד. תשלום נפרד על כל תוספת ועל כל שדרוג ועל כל חלק שמתקלקל. למעשה, הלקוח נלכד "במלכודת עכברים", וכאשר הוא יהיה מעוניין לבצע שדרוג שינוי תוספת יכולת, הוא יצטרך לשלם כל פעם בנפרד גם בהחלפת המערכת (למשל, אם יש מערכת, שפוגעים בה בגלל היותה חשופה להטרדות ופגיעות, יש צורך להחליף אותה למערכת "אנטי-ונדלית").

 

אינטרקום ומצלמת אבטחה מבוססי טאבלט  – שורה תחתונה:

בבחירת מערכת אינטרקום ומצלמות אבטחה לבית ועסק יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של הלקוח. מומלץ לבחון את החלופות השונות הקיימות כיום בתחום מערכות אינטרקום ומצלמות אבטחה, שהן רבות, ולקבל החלטה המבוססת על ניתוח צרכים מול החלופות הקיימות בשוק. אנו, בכל מקרה, עומדים לרשותכם לסייע בבחינת החלופות השונות, הצגת יתרונות וחסרונות של כל חלופה, על מנת שתבחרו בחלופה האופטימלית מבחינתכם.

 

מאמרים שיכולים לעניין אותך:

 

מערכת אינטרקום – כיצד לבחור ציוד אינטרקום מתאים?

 

נמאס לך לחפש מערכת אינטרקום מתאימה לעסק?

השאר תגובה

פוסטים נוספים