מרכזיות IP פנסוניק - חידושים במרכזיות טלפון מבית תדיראן טלקום (מידע חדש)

מרכזיות IP פנסוניק – חידושים במרכזיות טלפון מבית תדיראן טלקום (מידע חדש)

מרכזיות פנסוניק PANASONIC - טלפון חכם דיגיטאלי

מרכזיות IP פנסוניק – חידושים במרכזיות טלפון מבית יורוקום

 

 

פנסוניק היא מותג מוביל בתחום המרכזיות וטלפוני הקצה לעסקים קטנים עד בינוניים. לאחרונה הוציאה תדיראן טלקום כמה חידושים למרכזיות פנסוניק.

האם זה הפתרון המתאים לעסקים קטנים ובינוניים?

 

 

חברת תדיראן טלקום (המייצגת ומשווקת בישראל את המותג פנסוניק), נמצאת בשורה הראשונה של הספקיות המתחרות בתחום שירותי הטלפוניה העסקיים לרמת ה-SMB/SME.

כתוצאה מכך, שמנהלים רבים בישראל עדיין רוצים לראות מרכזיה פיזית אצלם בעסק, המותג פנסוניק נמצא, מזה כמה שנים, בשורה הראשונה של מכירת מרכזיות לעסקים קטנים עד בינוניים בישראל.

 

קו המרכזיות של פנסוניק כולל מגוון רחב מאוד של דגמים, גם בצד של המרכזיה וגם בצד של מכשירי הקצה (טלפוני IP מסוגים שונים), עם קישוריות למערכות מגוונות, שניתן לחבר אותן למרכזיה. היכולות הללו נשענות במידה רבה על מערכת תוכנה בשם Smart, שבאה כחלק מהמרכזיה אותה רוכשים מיורוקום. מערכת  Smartכוללת שפע של יישומים נלווים למרכזיה. זה כולל יישומים, שפותחו במיוחד עבור מרכזיות פנסוניק ובכללם: רישום שיחות, ניהול הקלטות, מערכת לדיור מוגן, שליטה על גלאים ומצלמות אבטחה, חיבור ל-CRM/ERP, מערכת לבתי מלון, מערכת לארגון מבוזר, חייגן SIP למכשירי סלולר, תמיכה ב-CTI, תמיכה ב-UC ועוד.

 

מרכזיות IP פנסוניק -חידושים במרכזיות טלפון מבית יורוקום

לאחרונה שוחררו 2 חידושים הנוגעים למרכזיות IP פנסוניק:

 

א. גרסה חדשה ובעברית של תוכנת SManual SManual הוא יישום ממשפחת יישומי Smart שפותח ביורוקום בהתאמה לצרכי הלקוחות בישראל, תוך הקפדה מיוחדת על קלות ונוחות השימוש והתפעול. התוכנה מאפשרת למשתמשים במערכות התקשורת של Panasonic ללמוד ולהפעיל את תכונות המערכת בצורה נוחה ופשוטה.

 

הגרסה החדשה כוללת את סדרות הטלפונים החדשות KX-TD500  ו-KX-NT500 של פנסוניק וכן אפשרות התקנה בתצורה מרכזית, ספר טלפונים ארגוני ועוד. התוכנה מסופקת ללא תשלום וניתן להורידה מאתר יורוקום. התכנה ניתנת להתקנה על כל מחשב והיא למעשה מפשטת את כל התהליך של השליטה בטלפונים בצורת ספר הדרכה קל לתפעול ובעברית.

 

ב. שוחררה גרסה חדשה, גרסה 4.1 למערכות KX-NS. ניתן להוריד את הגרסה מאתר יורוקום ולעדכן את המרכזיות מסדרת NS1000 ו-NS500.

 

הגרסה החדשה כוללת מגוון יכולות ותכונות, שמאפשרות אספקת פתרון תקשורת איכותי ומתקדם יותר, הן לארגונים קטנים והן לארגונים גדולים ומבוזרים.

 

תכונות חדשות במרכזיות IP פנסוניק לדוגמא:

 

  • אפשרות שימוש במערכת NS500 כמערכת Slave של מערכת NS1000 (מערכת NS1000 אחת יכולה להפעיל עד 15 מערכות ,NS500 כמערכת אחת).
  • תכונות Call Center חדשות, כגון אפשרות חדירה והאזנה לנציג בשיחת ועידה, אפשרות הפקת דוחות מתוזמנים, הצגת שם התור במכשיר הנציג בשיחה נכנסת ועוד.
  • תמיכה ב-CA RCS – תוכנה המאפשרת להשתמש בטאבלטים וסמארטפונים כשלוחות חכמות של המערכת כולל הצגת זמינות, שיחות וידיאו, צ'אט, העברת קבצים וכו'.
  • תמיכה משופרת בשלוחה וירטואלית (שלוחה, שלא משויכת למשתמש ספציפי. כך, שמספר משתמשים יכולים להשתמש באותו טלפון).
  • אפשרות העברת שיחות מוקלטות לתיבת מנהל הקלטות ולדוא"ל באופן אוטומטי.
  • תמיכה ב-Direct SIPהמאפשרת חיבור ל-Lync 2013 Microsoft.
  • אפשרות הפעלת IP Softphone Panasonic ללא צורך ב-VPN V4 IP Softphone.
  • תמיכה ב-NS0154 – אנטנת DECT IP חדשה ומתקדמת בעלת 4 ערוצי דיבור (ניתן להרחיב לעד 8 ערוצי דיבור).

 

האם בחירה בפתרון של מרכזיות IP פנסוניק היא הבחירה הנכונה?

עולם הטלפוניה העסקית נע כיום בצורה מהירה לענן. מנהלים רבים בישראל נרתעים עדיין משירותי טלפוניה בענן ולכן בוחרים במרכזית טלפון פנסוניק. אולם, פנסוניק לא נכנסה לדירוג המרכזיות המובילות בעולם של גרטנר, אך בשוק הישראלי המותג פנסוניק מוביל יחסית ליצרנים אחרים במגזר העסקים הקטנים והבינוניים.

 

בבחירת מרכזיה IP בענן לעסק יש להשקיע מחשבה ולקבל החלטות רק לאחר הבנת הצרכים של בעל העסק. מומלץ לבחון את החלופות השונות הקיימות כיום בתחום המרכזיות, שהן רבות, ולקבל החלטה המבוססת על ניתוח צרכים מול החלופות הקיימות בשוק. אנו, בכל מקרה, עומדים לרשותכם לסייע בבחינת החלופות השונות, הצגת יתרונות וחסרונות של כל חלופה, על מנת שתבחרו בחלופה האופטימלית מבחינתכם.

 

 

 נמאס לך לחפש מרכזיות IP פנסוניק לעסק? – לחץ כאן וקבל ייעוץ ובונוס חינם.*

 


השאר תגובה

פוסטים נוספים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
חיפוש באתר

איזו מרכזיית טלפון העסק שלך באמת צריך?שלא ימכרו לך ציוד מיותר!

לייעוץ טלפוני חינם ממהנדס מומחה ולקבלת הצעת מחיר - לחצו כאן

או התקשרו 077-812-3111

פוסטים אחרונים

View michael pinchas's profile on LinkedIn

קטגוריות