שירותי מרכזיית IP בענן במחיר מאוד אטרקטיבי (השוואת מחירים)

שירותי מרכזיית IP בענן במחיר מאוד אטרקטיבי

שירותי טלפון בענן

שירותי מרכזיית IP בענן במחיר מאוד אטרקטיבי 

 

בינת תקשורת יצאה במבצע של מרכזיה IP מלאה מתוצרת סיסקו בענן של בינת במחיר של 4.25 דולרים לשלוחה, כולל יחידת הקצה.

 

השירות, שנקרא בשם ,Bynet Cloud Collaboration מצוי בענן ב-Data Center של בינת. בינת פותחת בקרוב Data Center נוסף בירושלים, שירחיב את היצע השירותים שלה בענן לעסקים. היתרון המרכזי: מרכזיה מתקדמת מנוהלת מרחוק בעלות אטרקטיבית של תשלום חודשי נמוך וידוע מראש.

שירותי מרכזיית IP בענן

שירותי המרכזיה בענן כוללים: שירותי מרכזיית IP, שירותי מסרים מידיים, שירותי חוזי – ועידת וידיאו באיכות HD, מסרים אחודים, מערכת מוקד מתקדמת, שיתוף מסכים, שירותי פקס למייל, ניתוב שיחות בזיהוי דיבור, מערכת IVR מתקדמת ועוד.

 

עסקים יכולים להוזיל את עלויות התקשורת שלהם ע"י מעבר לפתרונות בענן, ללא עלויות של רכישת חומרה או תוכנה, ללא עלויות תחזוקה, שדרוגים ורישיונות שונים ומשונים, יכולת תקשורת מכל מקום ומכל מכשיר קצה, יכולת עבודה מרחוק ועבודה שיתופית, אמינות, גמישות תפעולית ושרידות מרבית, כשכל ההוצאה הזו היא OPEX ולא CAPEX.

מומלץ לבחון את ההצעה של בינת תקשורת מול מתחרותיה בשוק ובראשן: טריפל סי, תדיראן טלקום, Voicenter, 1COM (ובקרוב בזק/בזק בינלאומי). ההצעה של בינת ללא ספק זולה ואטרקטיבית. אולם, יש צורך להשוות את כל מרכיביה (ולבדוק בדקדקנות את "האותיות הקטנות" בהסכם), מול מרכיבי הפתרון של המתחרים. לעיתים, רכיב מסוים בפתרון, שנחוץ וחיוני לעסק (לאחר ניתוח צרכי העסק), לא נכלל בחבילה הבסיסית אצל ספק ענן אחד ואצל ספק ענן אחר הרכיב הזה כן נכלל בחבילה הבסיסית (למשל: הקלטת שיחות, גיבויים, CRM, הצפנה, Click2Call, חיבור למערכות מקבילות, ועוד).

 

לקבלת שירות למרכזיות טלפון IP במחירים הנמוכים ביותר בשוק – לחץ כאן

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי מרכזיות טלפון IP בחינם לחץ כאן!

להורדת המדריך שיגלה לכם הכול על בחירת מרכזית טלפון IP לעסקים לחצו כאן:

או התקשרו 077-8123111

 


השאר תגובה

פוסטים נוספים